Poradniki - Uncharted 3: Drake's Deception (Oszustwo Drake'a)

43
10
1
1
  • Trudność trofeów: 5/10
  • Trofea offline: 52
  • Trofea online: 2
  • Czas potrzebny za zaliczenie platyny: 15-25 godzin
  • Minimalna ilość przejść: 2
  • Zabugowane trofea: 0
  • Trofea do przeoczenia: 0
  • Kody blokujące trofea: nie
  • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
Trofea w trzeciej części Uncharted niczym nie zaskakują - mamy wiele tego, co znamy z poprzednich części. Doszło kilka pucharków związanych z nowymi "ficzerami" znajdującymi się w grze, ale nic nadzwyczajnie trudnego. Wybór rozdziałów powoduje, że żadnego trofeum nie da się pominąć. W przypadku pucharków gdzie musimy coś zrobić (głównie kogoś zabić) określoną ilość razy można do woli restartować checkpointy i wciąż będą się naliczały zabicia itp. Większość takich trofeów najlepiej robić na poziomie trudności Very Easy, bo wtedy praktycznie nie ma możliwości zginięcia, więc można skupiać się na trofeach. A zdobywanie ich w tej grze to czysta przyjemność :-) Oprócz dwóch multiplayerowych, bo platyna z online passem ssie przy okazji każdej gry, a w przypadku tytułu od Sony boli to w szczególności.

autor: TheMichal

First Treasure / Pierwszy skarb
Patrz na trofuem "Master Fortune Hunter"
Trudność: 1/10
Apprentice Fortune Hunter / Łowca skarbów - uczeń
Patrz na trofuem "Master Fortune Hunter"
Trudność: 1/10
Skilled Fortune Hunter / Łowca skarbów - doświadczony
Patrz na trofuem "Master Fortune Hunter"
Trudność: 1/10
Adept Fortune Hunter / Łowca skarbów - wprawny
Patrz na trofuem "Master Fortune Hunter"
Trudność: 1/10
Expert Fortune Hunter / Łowca skarbów - ekspert
Patrz na trofuem "Master Fortune Hunter"
Trudność: 1/10
Relic Finder / Łowca relikwii
Trzeba znaleźć dziwną relikwię. Znajduje się ona w podziemiach Londynu, w czwartym rozdziale, a jej dokładną lokalizację przedstawia film poniżej
Trudność: 1/10
20 Headshots / 20 strzałów w głowę
Patrz na trofeum "100 Headshots"
Trudność: 1/10
Headshot Expert / Ekspert od strzałów w głowę
Musimy trafić 5 headshotów z rzędu. Można to zrobić podczas dowolnej walki w grze. Powinno wpaść podczas normalnego grania. Jeśli ktoś jest jednak niecierpliwy to polecam znalezienie miejsca gdzie można się ukryć za przeszkodą i z dużą liczbą przeciwników na łatwym poziomie trudności. Wtedy można spokojnie przy celować, na przykład pistoletem.
Trudność: 2/10
Side Arm Master / Mistrz broni bocznej
Trzeba pokonaj 30 przeciwników z rzędu pistoletami (strzałka w lewo przy wyborze broni). Łatwe trofeum - jakiś pistolet zawsze mamy przy sobie, a na niskich poziomach trudności można swobodnie biegać między wrogami i kosić ich nawet najgorszym modelem broni.
Trudność: 1/10
Blindfire Marksman / Ślepy snajper
Trzeba zabić 20 wrogów zza osłony nie celując przy użyciu L1. Jako, że osłon w grze jest bardzo dużo, wystarczy się do którejś przykleić i gdy wróg będzie w miarę blisko zacząć strzelać na oślep. Powinno wpaść przy okazji normalnego przejścia gry.
Trudność: 1/10
Run-and-Gunner / Strzelec wyborowy
Trzeba zabić 20 wrogów strzałem z biodra bez celowania przy użyciu L1. Podobnie jak powyżej, tylko nie chowamy się za osłonami. Ponieważ jest to bardzo skuteczny sposób eliminowania wrogów na bliskie odległości (zwłaszcza, jeśli mamy strzelbę), więc trofeum powinno wpaść przy okazji.
Trudność: 1/10
Hangman / Zabójczy alpinista
Dla tego trofeum musimy zabić 20 wrogów za pomocą broni palnej zwisając z jakiejś krawędzi - gra oferuje wiele takich możliwości. Gdy wisimy i widzimy wroga celujemy L1 i strzelamy. Powinno wpaść przy okazji.
Trudność: 1/10
Land Shark / Rekin lądowy
Trzeba zabić 20 wrogów będąc w wodzie. Najlepiej zrobić to podczas etapów na cmentarzysku statków.
Trudność: 1/10
30 Kills: Mag 5 / 30 trupów: Mag 5
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą Mag 5. Broń jest dostępna w wielu miejscach, więc powinno wpaść przy okazji.
Trudność: 1/10
30 Kills: Arm Micro / 30 trupów: Arm Micro
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą Arm Micro. Broń jest dostępna w wielu miejscach, więc powinno wpaść przy okazji.
Trudność: 1/10
30 Kills: TAU Sniper / 30 trupów: TAU Sniper
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą TAU Sniper. Broń jest dostępna w wielu miejscach, więc powinno wpaść przy okazji.
Trudność: 1/10
30 Kills: KAL 7 / 30 trupów: KAL 7
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą KAL 7. Broń jest dostępna w wielu miejscach, więc powinno wpaść przy okazji.
Trudność: 1/10
30 Kills: M9 / 30 trupów: M9
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą M9. Broń jest dostępna w wielu miejscach, więc powinno wpaść przy okazji.
Trudność: 1/10
30 Kills: G-MAL / 30 trupów: G-MAL
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą G-MAL. Broń jest dostępna w wielu miejscach, więc powinno wpaść przy okazji.
Trudność: 1/10
30 Kills: SAS-12 / 30 trupów: SAS-12
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą SAS-12. Broń jest dostępna w wielu miejscach, więc powinno wpaść przy okazji.
Trudność: 1/10
30 Kills: Dragon Sniper / 30 trupów: Dragon Sniper
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą Dragon Sniper. Ta snajperka nie jest często spotykana w grze, więc najłatwiej będzie wbić to trofeum w 8 rozdziale, gdy wrogowie zaczynają strzelać z wyrzutni rakiet. W pewnym momencie dostajemy pożądany karabin i zaczynamy eliminować strzelców. Zostawiamy jednego przy życiu i restartujemy checkpoint. Znowu zabijamy wszystkich oprócz jednego, znowu restartujemy itp. Powtarzamy tę czynność, aż trofeum nie wpadnie. Jest to dobra metoda dla dowolnego trofeum związanego z broniami.
Trudność: 1/10
30 Kills: T-Bolt Sniper / 30 trupów: T-Bolt Sniper
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą T-Bolt Sniper. Mnie to trofeum wpadło po jednym przejściu gry, ale dobrym miejscem do nabijania killi tą bronią jest 19 rozdział - w pewnym momencie (tym samym, gdzie najlepiej zrobić Throwback Master) możemy ja podnieść. Jest tam dużo wrogów i można dogodnie restartować checkpoint.
Trudność: 1/10
30 Kills: RPG7 / 30 trupów: RPG7
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą RPG7. Broń nie jest najczęściej spotykana, ale ja polecam do nabijania killi rozdział 19, a konkretnie moment w którym trzeba zrzucić samochód z karabinem z dachu przez strzelanie w filary. Trzeba później użyć RPG do zniszczenia bramy, przez co mamy w niej nieskończoną amunicję. Zgarniamy wyrzutnię, zamiast celować w bramę celujemy w przeciwników. Gdy zabijemy wszystkich oprócz jednego restartujemy checkpoint i tak do skutku.
Trudność: 1/10
30 Kills: PAK-80 / 30 trupów: PAK-80
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą PAK-80. Broń w grze występuje bardzo rzadko - ja ją spotkałem tylko raz, w 14 rozdziale. W miejscu, gdy walczymy wśród kontenerów w pewnym momencie pojawia się przeciwnik "koks" właśnie z tym karabinem. Pokonujemy go, zabieramy mu broń i rozwalamy pojawiających się wrogów. Tradycyjnie zostawiamy jednego, restartujemy checkpoint i powtarzamy czynność. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem to po restarcie powinniśmy powrócić do momentu w którym znowu musimy zabić ciężkiego przeciwnika dzierżącego PAK-80.
Trudność: 1/10
30 Kills: Mk-NDI / 30 trupów: Mk-NDI
Trzeba zabić 30 wrogów za pomocą granatu Mk-NDI. Broń jest dostępna w wielu miejscach, więc powinno wpaść przy okazji.
Trudność: 1/10
Pro-Pain / Pro-panika
Musimy zabić 10 wrogów przy pomocy wybuchających butli. Okazji jest sporo, ale dla mnie najlepszy jest rozdział 8 i moment, w którym Nate po raz pierwszy spostrzega kręcących się po muzeum wrogów. Na najniższym piętrze tej miejscówki stoją trzy butle. Strzelamy w nie, gdy wrogowie są w pobliżu i gdy nie zostanie żadna butla do zniszczenia restartujemy checkpoint. Jest to też dobre miejsce do nabijania zabić Pistole'm.
Trudność: 2/10
Grenade Hangman / Wybuchowy aplinista
Trzeba zabić 10 wrogów granatami rzuconymi, gdy wisimy na krawędzi. Można to łatwo zrobić w rozdziale 15, na samym początku gdy można zawisnąć na kontenerze (granat zabieramy wrogowi z tarczą) a na poddaszu pojawi się kilku wrogów, albo w rozdziale 16 w miejscu, gdy podjeżdża ciężarówka wypełniona przeciwnikami (jak tam zdobyć granat opisane jest przy okazji trofeum Dyno-Might Master).
Trudność: 2/10
Drop the Bomb Headshot / Puść bombę - ekspert
W tym trofeum trzeba 10 wrogów musi zginąć od upuszczonych granatów. Możemy sprawić, aby je upuścili strzelając do nich w momencie, gdy szykują się do rzucenia w nas granatem. Nie jest to nic trudnego - wrogów w grze jest tylu, że powinno wpaść podczas normalnej gry. Jeśli ktoś ma problemy (wątpię, aby takie się pojawiły) to polecam zwracać uwagę gdy jakiś przeciwnik szykuje się do rzutu - wystarczy wtedy jeden pocisk w jego stronę i już granat jest u jego stóp.
Trudność: 1/10
Throwback / Odrzucenie
Nowa opcja w grze - odrzucanie granatów. Trzeba zabić tak 10 wrogów.
Patrz na trofeum "Throwback Master"
Trudność: 1/10
Throwback Master / Mistrz odrzucania
Trzeba zabić 2 wrogów na raz odrzuconym granatem. Najlepszym miejscem do tego jest 19 rozdział (miejsce, gdzie znaleźć można T-Bolt Sniper). Kryjemy się za osłoną i gdy wróg rzuci granat, czekamy aż wskaźnik przy granacie będzie w odpowiednim miejscu, naciskamy trójkąt i Nate odrzuca granat. Trzeba mieć nakierowaną kamerę na grupę wrogów, w których ma polecieć granat. Najlepiej to zrobić na przeciwnikach z prawej, chociaż mnie dwójka ustawiła się blisko siebie w lewej - trzeba mieć trochę szczęścia, aby jeden granat zabił dwie osoby. Ja musiałem próbować kilkanaście razy, bo zazwyczaj ginął tylko jeden wróg, a drugi był tylko powalany na ziemię. Polecam film dla dopełnienia opisu:
Trudność: 3/10
Bare-knuckle Brawler / Awanturnik
Trzeba zabić 20 przeciwników w walce wręcz. Sekcjom gdzie walczymy na pięści poświęcono więcej uwagi w Drake's Deception, więc na pewno wpadnie przy okazji normalnego przejścia gry.
Trudność: 1/10
Bare-knuckle Slugger / Zabijaka
Podobnie jak w trofeum powyżej, tylko musimy zabić 50 wrogów w walce wręcz.
Trudność: 1/10
Master Ninja / Mistrz ninja
Trzeba zabić z ukrycia 50 wrogów. W grze jest sporo miejsc gdzie można eliminować przeciwników po cichu, więc nie powinno być z tym problemów. W razie czego można powtarzać checkpoint w rozdziale ósmym, w tym samym miejscu które opisuję przy okazji trofea Pro-Pain. Zaraz po rozpoczęciu checkpointa można skoczyć na przeciwnika, przez co zdobywamy +1 zabicie w drodze do pucharka. Miejsce, gdzie można eliminować więcej przeciwników na raz opisane jest przy okazji pucharka Expert Ninja.
Trudność: 2/10
Riot Rocker / Łamistrajk
Trzeba pokonać pięciu przeciwników z tarczami przez przebiegnięcie po nich. Najlepiej to zrobić na początku rozdziału 15, gdy jeden z przeciwników kryje się właśnie za tarczą. Zmiękczamy go pociskami, a gdy z tarczą pochyli się do tyłu biegniemy w jego kierunku i dwa razy naciskamy kwadrat. Powtarzamy checkpoint i czynność do skutku. W razie czego film:
Trudność: 1/10
Brute Beater / Nie ze mną te numery, Brutal.
Z Brutalami spotkamy się w grze nie raz. Są to osiłki, które znacznie ciężej pokonać na pięści. Aby zdobyć trofeum musimy udanie skontrować wszystkie jego ataki, czyli nie przegapić momentu w którym gra oferuje nam wciśnięcie trójkąta, a czas lekko zwalnia. Mnie się udało podczas przechodzenia pierwszego poziomu, a nie wiedziałem nawet, że za coś takiego oferują trofeum więc nie jest to nic trudnego. Na wszelki wypadek dam jednak film:
Trudność: 2/10
Quick Study / Kurs przyspieszony
W drugim rozdziale, gdy kierujemy młodym Drake'iem musimy obejrzeć wszystkie gabloty znajdujące się w muzeum (strzałka do góry), oprócz tej w której znajduje się pierścień (ponieważ wtedy uruchamia się cut-scenka i nie ma już możliwości swobodnego poruszania się po muzeum). Film, jeśli ktoś boi się, że którąś przegapi (chociaż żadna nie jest w żaden sposób ukryta)
Trudność: 1/10
Ride the Crocodile / Jazda na krokodylu
W sekretnej bibliotece (rozdział 5) musimy stanąć na krokodylu. Po pokonaniu wrogów w bibliotece zamiast iść w stronę jaskini, wchodzimy jeszcze raz po schodach, znajdujemy krokodyla na ścianie, wskakujemy na niego i trofeum jest nasze. Dla ułatwienia jeszcze film:
Trudność: 1/10
He's Gonna Need a Sturgeon / Śliski jak piskorz
W 10 rozdziale, po pościgu za Talbotem musimy walczyć na targu z jego ludźmi. Zbliżamy się do straganu z rybami i tam atakujemy wrogów. Co kilka ataków Nate użyje leżących ryb jako broni. Trzeba to powtórzyć 3 razy, można restartować checkpointy.
Trudność: 2/10
Marco Solo / Marco Solo
W 14 rozdziale po fragmencie w którym informowani jesteśmy przez głośnik, gdzie przetrzymują Sully'ego musimy po prostu wejść do basenu.
Trudność: 1/10
Truck Brawler / Ciężarówkowy bokser
Trzeba zabić 10 wrogów w walce wręcz na ciężarówkach. Jest to rozdział 20 - podbiegamy koniem do ciężarówki, wskakujemy na nią, zabijamy przeciwnika na niej pięściami, wskakujemy na konia i potwarzamy czynność dla innych ciężarówek. Można restartować checkpointy, polecam to robić na niskim poziomie trudności, ponieważ będziemy narażeni na ostrzał z kilku stron.
Trudność: 2/10
Charted! - Easy / Gra ukończona! - łatwy
Trzeba przejść grę na poziomie trudności Easy. Nie jest to żadne wyzwanie.
Patrz na trofeum "Charted! - Crushing"
Trudność: 2/10
Thrillseeker / Poszukiwacz wrażeń
Wystarczy dołączyć i ukończyć grę online w trybie rywalizacji (deathmatche itp.) Trywialne trofeum, ale wymaga online passa.
Trudność: 1/10
Buddy System / System współpracy
Wystarczy dołączyć i ukończyć grę online w trybie kooperacji. Trywialne trofeum, ale wymaga online passa.
Trudność: 1/10
Master Fortune Hunter / Łowca skarbów - mistrz
Trzeba zebrać 100 skarbów. Są one porozrzucane w różnych miejscach - niektóre aż rzucają się w oczy, inne są trochę mocniej ukryte. Polecam poniższe filmy podzielone na rozdziały:
Trudność: 3/10
Survivor / Weteran
Trzeba zabić 75 przeciwników samemu nie ginąć. Na niskich poziomach trudności nie jest to żaden problem - większą szansę na śmierć mamy podczas sesji skakanych. Dlatego najlepiej robić to podczas rozdziałów na cmentarzysku statków, ponieważ wrogów jest tam dużo, a elementy platformowe nie są bardzo trudne. Można to jednak zrobić w dowolnym miejscu gry.
Trudność: 3/10
Combat Leapfrog / Wojenny przeplataniec
Należy zabić 10 wrogów na przemian jednego pieściami, a kolejnego bronią palną. Najlepiej zrobić to na najniższym poziomie trudności - po prostu biegamy pomiędzy przeciwnikami i zabijamy ich w odpowiedni sposób.
Trudność: 2/10
100 Headshots / 100 strzałów w głowę
Trzeba zabić 100 przeciwników headshotami. Powinno wpaść przy okazji normalnej gry - zwłaszcza jeśli gramy na Crushing, bo tam celowanie w głowę to podstawa.
Trudność: 2/10
Reload Master / Mistrz przeładowywania
Należy zabić 50 przeciwników z rzędu nie przeładowując automatycznie broni. Po prostu po zabiciu każdego wroga profilaktycznie przeładowujmy broń (R2), kontrolujmy ilość naboi w magazynku i nie powinno być z tym większego problemu.
Trudność: 3/10
Rolling Ammo Master / Obrotny kwatermistrz
Trzeba 20 razy z rzędu zebrać amunicję podczas turlania się. Brzmi gorzej niż wygląda, bo za amunicję liczona jest też inna broń, czyli wystarczy, że znajdziemy miejsce gdzie ktoś upuścił dowolny pistolet czy karabin, turlamy się (O) nad nim zbierając go (trójkąt), później zbieramy ten nasz upuszczony i tak do skutku. Dla ułatwienia film:
Trudność: 1/10
Dyno-Might Master / Arcygrenadier
Może wymagać kilku podejść, ponieważ musimy zabić 4 wrogów jednym granatem. Ciężko zastać takie zbiorowisko przeciwników podczas normalnej gry, więc najlepiej zrobić to w 16 rozdziale, gdy nadjeżdża samochód, a z przestrzeni bagażowej wychodzi kilku wrogów. Aby w tym momencie mieć granat, musimy skoczyć (zabójstwo stealth) na wroga którego widzimy z otwartego okna na dachu. Zgarniamy granat, zabijamy w dowolny sposób drugiego, wpuszczamy Elenę, biegniemy do bramy wjazdowej, gdy wrogowie wyjdą z pojazdu rzcuamy w nich granat i jak uda się zabić czterech cieszymy się z pucharka. Jak nie, restarujemy checkpoint i próbujemy ponownie. W tym miejscu wisząc na kontenerze można również zrobić trofeum Grenade Hangman.
Trudność: 3/10
Expert Ninja / Nieuchwytny ninja
Trzeba zabić 5 wrogów z rzędu z ukrycia. Miejsc do tego jest kilka, jednak ja polecam to na poniższym filmie (rozdział 8). Można tam usunąć tak bez problemu więcej przeciwników niż wymagana do tego trofeum ilość. Przy okazji to dobra miejscówka do nabijania Master Ninja.
Trudność: 2/10
Charted! -Normal / Gra ukończona! - normalny
Trzeba przejść grę na poziomie trudności Normal.
Patrz na trofeum "Charted! - Crushing"
Trudność: 4/10
Charted! - Hard / Gra ukończona! - wymagający
Trzeba przejść grę na poziomie trudności Hard.
Patrz na trofeum "Charted! - Crushing"
Trudność: 6/10
Charted! - Crushing / Gra ukończona! - miażdżący
Trzeba przejść grę na poziomie trudności Crushing. W tej części Uncharted wystarczy przejść grę na dowolnym poziomie trudności, aby odblokować Crushing (jedynkę i dwójkę trzeba było ukończyć najpierw na Hard). Przy przejściu gry na Crushing automatycznie wpadają pucharki za przejście gry na niższych poziomach trudności. Sprawa nie jest prosta - przede wszystkim trzeba cały czas trzymać się za osłonami, strzelać celnie i dobierać odpowiednią taktykę eliminowania przeciwników, najlepiej za pomocą największej możliwej ilości headshotów. Warto też eliminować wrogów po cichu, jeśli jest taka możliwość - zaoszczędzimy sobie dzięki temu kilka trudnych momentów. Jednak moim zdaniem dopiero na tym poziomie trudności gry z serii Uncharted pokazują wszystkie swoje walory. Trzeba kombinować, dobrze dobierać bronie, korzystać ze wszystkich możliwości Nate'a. Walka o takie złoto to wielka przyjemność :-)
Trudność: 8/10
Platinum / Platyna
Za wszystkie trofea.
KOMENTARZE
Ja już robię 2 raz platke z tego nie ma co dobra gra ;) zapraszam na PSN : Nie_Oganiety ;) Pozdrawiam.. ;D
SpaRta1920
2013-11-23 20:14:16
Co do trofeum \"30 Kills: PAK-80 / 30 trupów: PAK-80\"
Można tą broń spotkać jeszcze w 20 rozdziale, zaraz po zejściu z konia gdy trafiamy na konwój w burzy piaskowej. Jeden z początkowych przeciwników posiada tą broń.
Jeszcze tylko \"Survivor / Weteran\" i platynka;]
marjuszkp
2013-11-01 10:22:18
DZIEŃDOBRY platymka wpadła nic trudnego ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA PLAYSTATION NETWORK
cerajta83
2013-03-24 10:22:40
Moj PSN ID:klocojadek
DODAWAJCIE!!!
klocojadek
2013-01-15 23:40:36
:)) no! jest platynka, choc w sali balowej na statku poszlo pare k....w i nawet plyte wyjalem z konsoli z postanowieniem, ze juz wiecej nie gram hehehe imho to najtrudniejszy moment a potem to juz z gorki (nad U1 i U2 - pracuję, zostało \"tylko\" :/ skonczyc na hard i crushing), swoją drogą, seria przeszla kolosalne zmiany, od grafiki (dzungla w U1 a w U3 to dzien do nocy) po gameplay (jak moglismy grac w U1 i U3 bez mozliwosci odrzucania grantów? :)))
twardy1976
2012-12-30 19:10:21
Tak , dzisiaj o 0:01 zdobyłem platyne , musiem tylko zrobić odrzut granatu i zabić tym 2 przeciwników , hhe miałem sposób żeby w osadzie zagnać 2 wrogów w inne miejscei łatwo mi było ich zabić :P :D:D:D:D:d
Matisland
2012-11-04 10:26:19
Ja niedawno zdobyłem Platynke w Uncharted 3. Dla mnie najtrudniejsze trofeum to Mistrz odrzucania. Znam dobry sposób na trofeum mistrz przeładowywania. Wbijamy na 8 rozdział gdy na początku są ludzie Marlowe to zabijamy wszystkich oprócz jednego i wczytujemy punkt kontrolny.

PSN ID- Mistrzunio_11
Mistrzunio_11
2012-08-07 18:56:55
jak zrobić te trophy rekin londowy ?
Hanys02
2012-08-03 13:33:48
ja juz mam platyne w uncharted 3 i uncharted 2 i uncharted 1 jak cos moj nick to szymon22xx
szymon22xx
2012-07-21 22:29:20
Dzięki :)
Hanys02
2012-07-21 20:00:13
Soy, chodzilo mi o michal1 marcin2, jak zdobyc trofeum za gre online bez grania online, ok co do kooperacji moge sie zgodzic, ale to frugífera ?????....
Pak-al
2012-05-13 12:13:14
Pawlo9377 moglbys napisac jak zrobic te dwa trofea bez neta,
Pak-al
2012-05-13 12:10:45
Mam pytanie...czy można gdzieś na ALLEGRO kupić PIERŚCIEŃ DRAKE\'a ? Szukałem i nic nie widziałem ale może coś przeoczyłem ....
GoldenGamer_Pl
2012-05-10 21:17:31
kurcze...mam prawie wszystkie trofea z wyjątkiem /nieuchwytny ninja\\ /weteran\\ i oczywiscie przejścia gry na miazdzącym i do tego 60,80,100 skarbów... mam pytanie,szczególne problemy na NORMALNYM miałem w rozdzialach 21,16,14,19 i 12 na cmentarzysku statków...czy nie da sie w niektórych rozdziałach pominąć strasznie trudnej walki...szczególnie na tym statku i na cmentarzysku statków bo tam to masakra...z góry dziękuje
GoldenGamer_Pl
2012-05-09 21:49:29
platynka nr 6 wlasnie stala sie faktem :)
kilka spostrzezen co do poradnika
1. na yt wpiszcie u3 respawn enemies - miejsce gdzie odradzaja sie wrogowie (poki nie zabijemy \"bosa\")
2. arcygrenadier - latwiejszy sposob podbiec do auta, wycelowac bronia i LEKKO rzucic granat
3. reload master czy cos, przeladowujemy po KAZDYM trupie, a nie przy konczacym sie magazynku :)
4. rozdzial 21 ma 8 trofeow, ale 3 sa liczone w KARAWANIE, na koncu rozdzialu juz po obozie
fLiPeRek21
2012-04-19 21:57:27
test
fLiPeRek21
2012-04-19 21:55:24
moge ułatwic trofeum mistrz odrzucania , wystarczy ze dacie na poziom trudnosci latwy bo na bardzo latwy prawie nikt nie rzuca granatow
wystarczy ze przed odrzuceniem lekko ich postrzelilcie , tylko zeby nie dedli i odrzucacie
DomeesPL
2012-02-19 11:53:56
NO I WPADŁA!!!
Crushing nie jest wcale taki zły.
Wdł.mnie to najtrudniejszymi lvl-ami były 12,14 i 20.
Z innymi nie było większych problemów.
PS.Podoba mi się obrazek tej platynki. xD
MegaKuba999
2012-02-06 07:06:45
a może działa ale nie wiem jak :/ moze ktoś wie?
kockodo
2012-01-12 18:52:03
szporek111 - trofeum za \"Buddy System / System współpracy\" można uzyskać grając na poczielonym ekranie, niestety na \"Thrillseeker / Poszukiwacz wrażeń\" nie działa
kockodo
2012-01-12 18:51:17
Świetny poradnik. Dzięki niemu wbiłem platynę (dosyć łatwą) w 4 dni
kamil7f1
2012-01-06 10:10:19
Przepraszam. Chodziło mi o Michal1Marcin2.
szporek111
2011-12-27 23:28:20
pawlo9377 pisałeś, że grę można przejść na platynę bez neta.
Możesz napisać jak da się zdobyć te dwa trofea (Poszukiwacz wrażeń, System współpracy) bez internetu.
szporek111
2011-12-27 23:27:00
dobry poradnik dzięki
pawlo9377
2011-12-26 19:39:48
Thrillseeker / Poszukiwacz wrażeń
Wystarczy dołączyć i ukończyć grę online w trybie rywalizacji (deathmatche itp.) Trywialne trofeum, ale wymaga online passa.
Trudność: 1/10
Buddy System / System współpracy
Wystarczy dołączyć i ukończyć grę online w trybie kooperacji. Trywialne trofeum, ale wymaga online passa.
Trudność: 1/10

TE TROFEA IDZIE ZROBIĆ BEZ GRY ŚIECIOWEJ
Michal1Marcin2
2011-12-24 21:03:11
Poradnik pierwsza klasa=kolejna platyna w kolekcji, dzięki.
alex_gawlas
2011-12-18 14:28:57
Juz zaliczylem platynke, poradnik super! ;D
SeymourBaney
2011-12-01 15:26:53
Mam pytanie odnośnie srebrnego trofeum \"Mistrz przeładowywania\". Czy podczas jego robienia można zginąć czy nie ?????
eludek
2011-11-24 19:18:05
Możecie gre przejść nawet na very easy a odblokuje sie Crushing i jak przejdziecie Crushing wpadną wszystkie trofea i za hard i za normal.
zamot
2011-11-15 01:02:29
mam problem z trofeum łamistrajk.ma w statystykach ze zabilem 6 do trofeum wymagane jest 5 a mi nie zaliczylo.czy musze usunac save\'y i na koniec wbic czy jest inny sposob?
Serdeliusz
2011-11-10 16:01:29
NO I JEST PLATYNKA :)) trofik \"mistrz przeładowania \" zrobilem w 19 rozdziale ( tam gdzie na filmiku u gory jest pokazane trofeum \" Mistrz odrzucania \") po zabiciu 6 gosci dajemy wczytaj punk kontrolny i tak do skutku Pozdrawiam
szymonmanhattan
2011-11-10 10:36:18
Witam mam problem z 1 trofikiem :/ \" mistrz przeładowania \" Czy mozna zginac w czasie tego??? i czy idzie np zabic 10 ludzi i wczytac gre od nowa ??? Jakie najlepsze miejsce do tego ?? wielkie Dzieki za pomoc
szymonmanhattan
2011-11-09 18:17:47
Dzieku za poradnik Michał choć wszystko już zdobyłem brakowało mi zabicia 4 jednym wybuchem a tu tak ładnie to pokazałeś,dzięki, to pomoże zrobić dzisiaj platynke
lasek76
2011-11-09 06:54:42
wiktor5673 mogłoby tak być ale po przejściu na normalu nie odblukuje Ci się crushed, więc jeśli grasz na normalu musisz przejść jeszcze raz na hardzie
lasek76
2011-11-09 06:52:49
A czy trofeum \"mistrz przeładowania\" można zrobić zmieniając broń czy ciągle trzeba mieć 1?
Maciej3110
2011-11-08 16:18:32
Potwierdzam świetny poradnik. Od siebie chciałbym dodać ze trofeum Arcygranadier można łatwo zrobić w rozdziale \"Śniący na jawie\". Na początku rozdziału znajduje się most przez który musimy przejść. Znajduje się tam duża ilość mięsa armatniego. Zamiast normalnie ich zabijać trzeba biegiem przedostać się na drugą strone nie zwracając na nic uwagi. Później wystarczy się odwrócić i rzucić granat. Będzie ok 7 leszczy więc napewno padnie na glebę wymagana ilość.
Klisman1987
2011-11-07 13:10:04
Jakie są najtrudniejsze momenty na crashed?
wiktor5673
2011-11-06 17:09:30
Trofeum Buddy system (system współpracy) nie wymaga online passa :) Ale ogólnie świetny poradnik ^^
Maciej3110
2011-11-05 17:34:41
@wiktor5673 - Tak.
Hubi
2011-11-04 19:46:54
Mam pytanko, a mianowicie czy jak teraz przejdę gre na normalnym, a potem na crashed to wbije mi sie pucharek za harda?
wiktor5673
2011-11-04 19:19:30
Online pass - specjalny jednorazowy kod pozwalający na grę przez sieć. Kupując używkę warto zapytać czy ma wykorzystany online pass - jeśli ma, a zależy nam na multiplayerze to nowy jest do nabycia na PSS za ok.30zł.
Hubi
2011-11-04 18:18:34
moge zapytac ocb z online passem? ;>
skogskokig
2011-11-04 18:08:56
szacun za wzorowy poradnik. pozdro.
simonetti
2011-11-04 17:06:40
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u