Poradniki - Uncharted 2: Among Thieves (dodatek DLC)

21
2
0
0
  • Trudność trofeów: 9/10
  • Trofea offline: 0
  • Trofea online: 23
  • Minimalna ilość przejść: -
  • Zabugowane trofea: 0
  • Trofea do przeoczenia: 0
  • Kody blokujące trofea: nie
  • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
DRAKE'S FORTUNE MULTIPLAYER PACK : Jeśli w czasie robienia platyny mało grałeś online to teraz drastycznie się to zmieni. Spędzisz bowiem ok. 100h online męcząc się z medalami jakie ND dał aby zmobilizować nas do gry w sieci. O ile większość z nich to po prostu wygrywanie do znudzenia w konkretnych trybach o tyle 50 stealth killów, 20 fragów beczkami i 7 tripli sprawi, że zaczniecie wyrywać sobie włosy z głowy w akcie frustracji. Nie byłoby tak źle gdyby nie to, że trzeba uważać na opis trofeów. Niektóre medale można niestety wykonać tylko w wybranych trybach.

SIEGE EXPANSION PACK : Kolejne DLC do Uncharted 2 oprócz nowych map i trofeów dodaje także nowy tryb gry jakim jest Siege. Co najciekawsze jest z nim tylko związane jedno trofeum i to dosyć proste. Więcej czasu spędzicie na reszcie pucharów. A łatwo nie będzie, owszem tym razem jest prościej niż w przypadku poprzedniego DLC ale takie zadania jak przejście Co-opa na Crushing czy zdobycie 10 medali Protectorate wymaga od graczy sporo samozaparcia i z pewnością niektórzy odpuszczą sobie przez to 100%.

autor: Wronator

DRAKE'S FORTUNE MULTIPLAYER PACK

Sneaky...
No to jedziem. Musisz zabić 50 osób zachodząc od tyłu. Trzeba uważać bo czasami może zdażyć się tak, że zostaniemy zauważeni a wtedy przepada nam jedna z 50 bardzo rzadkich okazji. Pomóc może booster Walk Softly dzięki któremu nasz kroki są niesłyszalne. Jedyną strategią jest tu bieganie i szukanie osób które się nie ruszają bądź są odwrócone do nas plecami i idą dosyć wolno. Zabójstwa liczą się tylko w trybach Deathmatch i Elimination.
Trudność: 8/10

Brass Knuckles
100 zabójstw w walce wręcz brzmi przerażająco, prawda ? W rzeczywistości jest to po prostu czasochłonne a najlepszym sposobem na zabijanie w ten sposób jest strzelanie bez celowania a potem szybki punch. Przyjdzie z czasem więc nie ma się o co martwić. Zabójstwa liczą się tylko w trybach Deathmatch i Elimination.
Trudność: 6/10

Tastes Like Chicken
Ciężki orzech do zgryzienia. Z pewności widzieliście na mapach stojące butle z gazem. Czas by ich użyć. Twoim zdaniem jest pozbycie się 20 osób poprzez strzelenie w butlę co spowoduje wybuch i zabije delikwenta. Jak sam już pewnie wywnioskowałeś nie jest to takie proste bo trzymając w ręku butle jesteśmy jak kaczka na strzelnicy a pistolet na niewiele się zdaje. Pomaga użycie boostera Treasure Bearer dzięki któremu możemy biegać szybciej niosąc butlę. Zabójstwa liczą się tylko w trybach Deathmatch i Elimination.
Trudność: 8/10

Rapid Fire
Czapki z głów dla najtrudniejszego trophy z jakim miałem się zmierzyć ever. Wynika to z tego iż oparte jest w 100% na farcie. Zabicie 3 osób w krótkim odstępie czasu raz wydaje się graniczyć z cudem a co powiesz na to, że musisz to powtórzyć 7 razy !? Tak mi też ciśnie się na usta pewne przekleństwo. Na mapie w przeciwnej drużynie jest zawsze maksymalnie 5 osób więc sytuacje w których większość zespołu stoi obok siebie należy wykorzystywać za każdym razem bo nie zdarza się to często. Pomocne będą granaty lub snajperka. Ale ze swojego doświadczenia wiem, że świetnie sprawdza się FAL. Zabójstwa liczą się tylko w trybach Deathmatch i Elimination.
Trudność: 9/10

I Told You I Was Hardcore!
Ukończ 3 misje z trybu co-op na hardzie. Hard odblokowujemy po przejściu jakiejkolwiek z misji na poziomie normal. Pucharek wpadnie po ukończeniu Nepal Warzone, The Village i The Sanctuary na poziomie trudności hard. Współpraca będzie tu kluczowa a misje wydają się być o wiele trudniejsze niż te znane z singla na poziomie Crushing (!). Powodzenia.
Trudność: 6/10

Made It
Przejście 10 fal w trybie survival nie jest wcale takie trudne jak mogłoby się wydawać. Znowu konieczna jest współpraca i nie oddalanie się od siebie. Od 8 fali może być gorąco ale da się przeżyć. Najgorsi będą ninja dusiciele ale jeśli wszyscy jesteście w kupie to i oni nie zdołają pokrzyżować wam planów.
Trudność: 5/10

Gold Digger
Tutaj będzie nieco trudniej. Bo oprócz wciąż respawnujących się przeciwików trzeba jeszcze donieść skarb. Najlepszą strategią jest niesienie skarbu i robienie przystanków na wybicie paru wrogów. Potem znowu trochę ponieść, rozwalić i powtarzać do skutku aż dojdziemy do kufra. Należy jednak uważać aby nie bawić się z wrogami za długo bo skarb po jakimś czasie się resetuje i znika z naszych oczu pojawiając się daleko od nas co tylko utrudnia sprawę. Aby dobyć ten pucharek musisz ukończyć 10 fal.
Trudność: 6/10

Wipe Them Out...
Jedno z czasochłonnych trofików. Musisz mieć 50 wygranych gier w trybie Deathmatch. Przyjdzie z czasem.
Trudność: 4/10

Plays Well With Others
Wystarczy wygrać 50 gier w trybie plunder bądź objectives. Podobnie jak wyżej trochę ci to zajmie.
Trudność: 4/10

Still Alive
Wygraj 50 gier w trybie Elimination a pucharek będzie twój. Frustrujące ale wykonalne.
Trudność: 4/10

Plundered!
200 medali również może wydawać się przesadzoną liczbą ale uwierzcie mi, że szybko idzie ich zdobywanie. Biorąc pod uwagę, że w grze możemy maksymalnie zdobyć 5 medali wychodzi na to, że wygrać musimy 40 gier. Jeśli masz team który ogarnia i nie jest złożony z idiotów którzy liczą na kille a skarb ich nie obchodzi to jest szansa, że wyrobisz się w 50 gier.
Trudność: 4/10

Cold Blooded
To zajmie ci najwięcej czasu. 2500 fragów to nie taka mała liczba. Średnio na DM jeśli jesteś dobry wyciśniesz 10+ fragów więc jedyne czego mogę ci życzyć to powodzenia. Zabójstwa liczą się tylko w trybach Deathmatch i Elimination.
Trudność: 5/10

SIEGE EXPANSION PACK

You Can't Break Me
Podobnie jak w poprzednim DLC będziemy się musieli zmierzyć z trybem Co-op. Ci zaprawienie w boju, którzy ukończyli wszystkie misje na poziomie trudności Hard nie mają się czego obawiać. Owszem teraz trzeba wszystkie 3 misje przejść na Crushingu ale jeśli dobrze pamiętasz każdą misję da się ją ukończyć już przy 1 podejściu. Poziom trudności Crushing odblokowujemy przechodząc jakąkolwiek misję na Hardzie.
Trudność: 7/10

Under Siege
Tryb Siege - wisienka na torcie tego dodatku. Polega na obronie punktów na mapię przed nadciągającymi falami przeciwników kontrolowanych przez konsolę. Na jednej mapię walczą 3 gracze starając się odpierać kolejne ataki na terytorium. Aby zdobyć te trofeum należy przeżyć 10 fal. Będzie coraz trudniej ale w porównaniu do trybu Survival i Gold Rush jest to banał. Nie spotakmy się tu z ciężko opancerzonymi przeciwnikami wyposażonymi w GAU co znacznie ułatwia sprawę. Należy także zauważyć, że jeśli przejmiemy punkt fala kończy się nawet jeśli przeciwnicy otaczają nas z każdej strony, gra automatycznie ich uśmierca a my zaczynamy kolejną falę na czystej mapę.
Trudność: 4/10

Speedy
10 medali First!- oto nasze zadanie. Z pewnością nie raz zdobyłeś takowy grając. Aby go zdobyć trzeba nabić 1 killa w meczu. Polecam do tego Deathmatch lub Eliminację bo te tryby trwają najkrócej więc nawet jeśli ktoś będzie szybszy od ciebie to zawsze możesz dokończyć mecz i spróbować szczęścia w następnym. Cierpliowść to jedno z łatwiejszych trophies w tym DLC więc wpadnie z czasem.
Trudność: 5/10

I'll Cover You
Tym razem potrzebujemy 50 medali Defender. Jest on jednym z najbardziej pospolitych medali w grze i wpada w ilościach hurtowych więc te trofeum to tylko kwestia czasu. Defender dostajemy za obronę kogoś z naszej drużyny zabijając gracza, który strzela w naszego kompana.
Trudność: 3/10

Fallen Angel
Próbując zdobyć ten pucharek zapewne wkurzysz wielu graczy. Mowa o 50 medalach Afterlife, które zdobywamy za zabójstwo po tym jak już nie żyjemy. Jak tego dokonać ? Jest jeden prosty sposób : kiedy dochodzi do walki w zwarciu tuż przed naszą śmiercia rzucamy przeciwnikowi na klatę granat. Biedak nie ma szans i kiedy my już gryziemy glebę po jego ataku melee on ginie od naszego granatu.
Trudność: 4/10

Not So Fast
Tutaj potrzeba trochę farta. Naszym zadaniem jest zdobyć 20 medali Shut'Em Down, którymi gra nagradza nas za zabicie przeciwnika. który ma na koncie co najmniej 5 killi pod rząd. Wniosek jest prosty - musimy trafić do gry w której po stronie przeciwnikia będzie kilku wymiataczy. Wtedy kiedy mamy okazję zabijemy takiego gostka i prawdopodbnie dostaniemy medal. Choć 20 może wydawać się sporą liczbą idzie to na prawdę szybko bo w tej chwili w U2 nie jest trudno trafić na ogarniętych graczy którzy mają wysokie levele i dobrze grają.
Trudność: 3/10

Jack of All Trades
Dosyć prosty puchar do zdobycia. Niech nazwa was nie zmyli, Triple Threat to nie to samo co Tripled. Wystarczy zabić w jednym meczu 3 osoby bronią długą (karabiny), pistoletem oraz materiałami wybuchowymi (granatmi, RPG). Do trofeum wymagane jest 15 takich medali. Radzę wbijać je na plunder gdyż mecz trwa tam 20 minut i mało kto fatyguje się by nosić skarby do skrzyń, tak więc przy odrobinie skilla i farta wbijesz 2 medale na mecz.
Trudność: 3/10

You Run, I'll Shoot
Zdecydowanie najtrudniejsze trophy z całego DLC. Może nie dorównuje trudnością dla Rapid Fire ale jest o wiele trudniejszy od Tastes Like Chicken. Chodzi o to by zdobyć 10 medali Protectorate. O co chodzi ? A o to, że aby wpadł jeden taki medal trzeba zabić 5 osób, które ranią gracza niosącego skarb. Co jest w tym wszystkim pocieszające to to, że ten co niesie skarb może zginąć i wystarczy zabić jego zabójcę aby zaliczyło nam killa do medalu. Jeśli masz zamiar robić to z przypadkowymi ludźmi to najlepiej od razu sobie odpuścić. Plunder jest tak jak już wspomniałem przy okazji trofeum powyżej wykorzystywany przez graczy jako DM 20 minutowy, więc nie oczekuj, że będziesz miał okazję kogoś ochraniać. Najlepiej zatem mieć kogoś kto będzie robił za przynętę i wtedy zabijać każdego kto zrani twojego kompana niosącego skarb.
Trudność: 8/10

Back at Ya
Najprawdopodobniej pierwsze trofeum jakie ci wpadnie. Retaliation - medali takich musisz zebrać 50, polegają one na zabiciu ostatniej osoby, która nas posłała do piachu. A sypie się ich w meczu sporo, wpadają nawet częściej niż Defendery i niech liczba niemal 10 na mecz was nie zdziwi. Tutaj również polecam Plunder aby mieć całe 20 minut na dokonywanie zemsty ;)
Trudność: 2/10

Kneel Before Z...
5 medali Put'Em Down czeka na nas do zdobycia. Pewnie w tej chwili zastanawiasz się co to w ogóle za medal. Też miałem ten problem więc śpieszę wyjaśnić. Aby zdobyć jeden taki medal, należy zabić pistoletem osobę będącą w stanie Knockdown czyli klęczącą. Do takiego stanu może doprowadzić gracza oczywiście wybuch granatu bądź innego materiału wybuchowego. W praktyce raczej nie uda ci się szybko wyciągnąć pistoletu by dopić osobę klęczącą po wybuchu twojego granatu więc polecam biegać dużo z pistoletem. Czasami okazja nadarzy się sama a ty nie będziesz musiał się bawić w wyciąganie klamki. Wpadnie szybciej niż ci się wydaje po prostu trzeba być cierpliwym i mieć dobry refleks.
Trudność: 5/10

Rock A Rhyme
Podobnie jak w przypadku Fallen Angel przygotuj się na falę obelg ze strony graczy którym przyjdzie walczyć przeciwnko tobie. Aby wpadło to jedyne srebro musimy zabić 100 razy pistoletem zwisając. Idzie szybko jeśli robimy to w Plunder a 17 takich medali na mecz to norma jeśli ktoś się do ciebie nie przyczepi. O czym mówię ? O osobach które będą nas zachodzić od tyłu bo przez całą grę poznają nasz sposób działania.
Trudność: 4/10

KOMENTARZE
Czy są możliwe ustawki w U2? Jesli tak to jestem chętny :)
Gremlin1810
2012-10-02 03:43:49
Jak ktos gra jeszcze w Among Thieves a nie ma DLC \"DRAKE\'S FORTUNE MULTIPLAYER PACK\" i \"SIEGE EXPANSION PACK\" to sa jeszcze do sciagniecia za darmoche do 26.06.12
bongo
2012-06-14 20:48:17
Sprostowanie twojego sprostowania! Tak medale dostajemy w każdym trybie rozgrywki, ale do trofeów zaliczają te które są wymienione w poradniku!
TomZiom
2011-12-04 01:12:20
Małe sprostowanie.Medale zdobywamy w kazdym z dostępnych trybów Rozrywki.
arthurPL
2011-01-17 16:43:09
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u