Poradniki - Sleeping Dogs

41
7
2
1
  • Trudność trofeów: 3/10
  • Trofea offline: 51
  • Trofea online: 0
  • Czas potrzebny na zrobienie platyny: 25-30 godzin
  • Minimalna ilość przejść: 1
  • Zabugowane trofea: 0
  • Trofea do przeoczenia: 0
  • Kody blokujące trofea: nie
  • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
Sleeping dogs gra która pierwotnie miała nazywać się True Crime: Hongkong nie znalazła uznania wśród jej twórców w firmie Activision. Gotowy projekt został sprzedany firmie Square Enix która zleciła firmię zewnętrznej pracę nad nią i moim zdaniem Square Enix zrobiło kawał dobrej roboty bo Sleeping dogs to niewątpliwie gra bardzo dobra. Trofea w niej są proste i uważam że jest to obowiązkowy tytuł dla każdego trophy huntera. Jest to mój pierwszy poradnik więc proszę o wyrozumiałość. W komentarzach możecie zadawać pytania postaram się na nie odpowiedzieć. Tekst zawiera spoilery.

autor: Loczardo

Minor Face / Pomniejsza reputacja
Patrz na trofeum "Celebryta"
Trudność: 1/10
Gaining Face / Zyskiwanie reputacji
Patrz na trofeum "Celebryta"
Trudność: 2/10
Great Face / Celebryta
Trzeba zdobyć 10 poziom reputacji. Reputacje zdobywa się wykonując Eventy, Przysługi,Prace czy wygrywając Wyścigi. Możemy też ubrać specjalne okulary opaski zegarki dające nam 15% więcej zdobywanej reputacji.
Trudność: 3/10
Fashion Statement / Strojniś
Musimy zmienić wszystkie częsci ubioru. A więc wystarczy kupić czapkę, koszulkę, spodnie buty i opaskę na rękę na chińskim rynku i trophy jest nasze.
Trudność: 1/10
Stuntman / Kaskader
Aby dostać trofeum trzeba pomyślnie porwać samochód. Należy więc wziąć pojazd (motor bądź samochód). Jadąc za jakimkolwiek samochodem (motoru się nie da) trzeba wcisnąć X, następnie kiedy będzie zwolnienie czasu a strzałka z koloru szarego zmieni się w kolor zielony wciskamy ponownie X. Jeśli chcemy porwać ciężarówkę trzeba jeszcze analogiem dokierować do drzwiczek samochodu wciskając X kiedy to wymaga w przeciwnym razie spadniemy z niej.
Trudność: 1/10
A Slap in the Face / Plaskacz
Trzeba zabić przeciwnika za pomocą ryby. Można to zrobić w dwóch misjach Club Bam Bam albo Final kill. Polecam zapoznać się z filmikiem poniżej z misji Club Bam Bam:
Trudność: 1/10
Take A Bite Out Of Crime / Pierwsze kroki na Baker Street
Patrz na trofeum "Sprawa zamknięta"
Trudność: 2/10
Man Around Town / Oblatany
Trzeba odwiedzić 4 dzielnice Hong Kongu(Aberdeen, Central, Kennedy Town i North Point). Wpadnie z biegiem czasu ale zawsze można wziąść jakiś samochód i zrobić kółko wokół miasta.
Trudność: 1/10
Foodie / Żarłok
Trzeba zjeść 10 różnych jedzenie lub napojów. Większość z nich można znaleść w Nocnym Rynku(Night Market) w North Point, a także wzdłuż filarów takich sklep rybny(Fish Market) w Aberdeen. O to dokładna lista posiłków i napoi:
- Noodle Bowl
- Pork Bun
- Ice Cream
- Herbal Tea
- Fish Dumpling Skewer
- Chicken on a Stick
- Roast Duck
- Curry Fish Balls
- Spicy Squid
- Waffle Eggs
- Dragon Kick
Trudność: 3/10
Environmentalist / Architekt krajobrazu
Trzeba zabić 5 przeciwników za pomocą różnych elementów otoczenia. Trzeba przeciwnika złapać za pomocą O. Kiedy go złapiemy elementy otoczenia zaczną się świecić na czerwono. Podchodzimy do nich i kiedy wyświetli się na dole obrazek wciskamy O.
Trudność: 1/10
Gadgetman / Gadżeciarz
Trzeba otworzyć zamek wytrychem, podłożyć pluskwę, namierzyć telefon, włamać się do sejfu i zhakować kamerę. Kiedy do tego dojdziecie będziecie wiedzieć co robić. Wpadnie podczas przechodzenia gry.
Trudność: 2/10
Safe Driver / Bezpieczny kierowca
Należy przejechać autem 2 minuty BEZ PRZERWY oraz nie uszkadzając swojego auta. Po paru sekundach na dole po prawej stronie wyświetli nam się licznik pokazujący ile czasu już upłyneło. Dopiero jak ten licznik przekroczy 2 minuty trofeum jest nasze. Polecam zapoznać się z poniższym filmikiem.
Trudność: 3/10
Gun Nut / Świr z pistoletem
Należy zabić przeciwnika za pomocą 10 różnych broni palnych. Broń palną możemy zdobyć w misjach, hakując kamery bądź otwierając ukryte skrytki. Nasze statystyki na temat broni możemy śledzić w Menu>Statystyki>Bronie. O to dokładna lista broni:
- 9mm Pistol
- Gold .50Cal Pistol
- Silver .50Cal Pistol
- .45cal Pistol
- .45cal Pistol Taclight
- Assault Rifle Taclight
- Assault Rifle
- Assault Rifle Grenade Launcher
- Anti-Riot Shotgun Taclight
- Anti-Riot Shotgun
- Pump Shotgun
- Machine Pistol
- .45 Cal SMG
- Gold.45cal SMG
- .45 SMG
Trudność: 3/10
Whatever's Handy / Co wpadnie w ręce
Należy zabić przeciwnika za pomocą 10 różnych broni do walki wręcz. Są to noże, pałki, łomy które posiadają przeciwnicy ale także walizka czy torba pozostawiona przez uciekającego przechodniego. O to dokładna lista broni:
- Baton
- Briefcase
- Cooking Wok
- Crowbar
- Fish
- Grocery Bag
- Kitchen Knife
- Knife
- Lock Cutter
- Machete
- Meat Cleaver
- Purse
- Shovel
- Tire Iron
- Umbrella
Trudność: 3/10
Tourist / Turysta
Patrz na trofeum "Indor"
Trudność: 1/10
Infowlable / Indor
Musimy wygrać 50 000 HK$ w jednej walce kogutów. Można to zrobić tylko w Kennedy Town. Walki kogutów oznaczone są na mapie pomarańczowym kogutem. Zwycięstwo w tym zakładzie to tylko szczęściem, które niesie ze sobą jeden z dwóch do wyboru kogutów. Musimy postawić min. 50 000 HK$ gdyż jeśli postawimy 25 000 HK$ a pula nagród wyniesie 50 000 HK$ to uznane zostanie nam tylko 25 000 HK$.
Trudność: 1/10
Kleptomaniac / Kleptoman
Po pewnym czasie dostaniemy telefon że jest możliwe uprowadzanie(czytaj trofeum Kaskader) specjalnych ciężarówek nad którymi jest pomarańczowa ikonka. Kiedy ją porwiemy automatycznie zacznie nas ścigać policja. Należy ją zgubić a następnie dostarczyć ciężarówkę do garażu. 5 takich akcji i trofeum jest nasze. Ciężarówki jeżdżą po mieście cały czas więc przemiejrzając okolice Hongkongu na pewno na nie trafimy.
Trudność: 2/10
Sharpshooter / Strzelec wyborowy
W trakcie pościgu musimy przestrzelić glinom oponę. Nie jest to trudne trofeum. Kiedy będziemy mieli broń palną i będzie ścigała nas policja wystarczy dać się wyprzedzić i stanąć. Poziom inteligencji policji jest taki że spokojnie możemy strzelić w opony radiowozu bez szybkiego aresztowania.
Trudność: 2/10
Event Driven / Imprezowicz
Patrz na trofeum "Imprezario"
Trudność: 2/10
Event Planner / Imprezario
Musimy ukończyć wszystkie eventy z gry. Jest ich 28 z czego 17 to wydarzenia policyjne polegające na pokonaniu grupy przestępczej. Po jej pokonaniu musimy zhakować kamerę, potem wracamy do domu i poprzez telewizor namierzamy zbira który sprzedaje narkotyki. Pozostałe 11 to ukryte eventy. Są one w pewnych miejscach Hongkongu o różnych porach. Dlatego też jeśli nie możecie teraz tego eventa zrobić polecam pójść do domu i spać. Ukryte eventy przeważnie można zrobić w południe przy słonecznej pogodzie. Poniżej daje wam filmik z ukrytymi eventami.
Trudność: 4/10
Wei of the Road / Szybki i wściekły
Trzeba wygrać wszystkie wyścigi uliczne. Jest ich w sumie 17 z czego jeden z nich to misja fabularna a drugi to ukryty wyścig który możemy zacząć kiedy zadzwonimy do Sandry. Możemy się ścigać tylko zakupionymi z autami. Wyścigi dzielą się na kategorie mamy:
- 3 wyścigi dla motorów klasy B
- 3 wyścigi dla motorów klasy A
- 3 wyścigi dla samochodów klasy C
- 3 wyścigi dla samochodów klasy B
- 3 wyścigi dla samochodów klasy A
Trudność: 3/10
Ultimate Fighter / Piekielna gra
Trzeba odblokować 10 ulepszeń triady, a więc trzeba zdobyć 10 poziom triady. Doświadczenie triady zdobywamy tylko w misjach fabularnych. Zdobywa się je poprzez wykonywanie różnych combo podczas atakowania przeciwników, rozbrajanie ich, kontraataakowanie, zabijanie headshot'em. Możemy też założyć specjalne ubrania dające nam 15% więcej zbieranego doświadczenia. Jeśli skończycie fabułe i nie osiągniecie 10 poziomu zawsze można powtarzać misje.
Trudność: 3/10
Super Cop / Superglina
To samo co w trofeum Piekielna gra z tym że teraz trzeba zdobyć 10 poziom policji. Doświadczenie można zdobywać poprzez mniej brawurowe wykonywanie misji fabularnych czy wykonywanie eventów dotyczących złapania za pomocą z hakowanej kamery handlarzy narkotyków. Możemy też ubrać specjalne ubranie dające nam 15% więcej zdobywanego doświadczenia. Jeśli zrobicie wszystkie eventy to spokojnie powinno wpaść jeszcze przed ukończenie fabuły.
Trudność: 3/10
North Point Scavenger / Poszukiwacz z North Point
Trzeba otworzyć wszystkie skrytki z dzielnicy North Point. Skrytki są porozstawiane w różnych miejscach. Nie które z nich są bronione przez grupkę przeciwników, a nie które z nich trzeba otworzyć za pomocą telefonu wprowadzając 4 cyfrowy kod. Poniżej zamieszczam filmik:
Trudność: 3/10
Central Scavenger / Poszukiwacz z Central
To samo co w trofeum Poszukiwacz z North Point tyle że musimy otworzyć skrytki w dzielnicy Central. Poniżej zamieszczam filmik:
Trudność: 3/10
West End Scavenger / Poszukiwacz z West End
To samo co w trofeum Poszukiwacz z North Point tyle że musimy otworzyć wszystkie sktryki w dzielnicach Aberdeen i Kennedy Town. Poniżej zamieszczam filmik:
Trudność: 3/10
Bounty Hunter / Komornik
Trzeba wykonwać wszystkie zadania od Rolanda. Jest ich w sumie 6. Aby dostać zlecenie od Rolanda musimy do niego najpierw zadzwonić. Misje u niego nie są trudne tyle że wraz z postępami w grze odblokowują się nam u niego misje.
Trudność: 2/10
Karaoke Superstar / Gwiazdor karaoke
Po pewnym czasie odblokuje nam się w klubach Karaoke. Polega one na odpowiednim poruszaniu lewym analogiem w górę i w dół. Aby dostać trofeum należy zdobyć minimum 90% w każdej piosence. Piosenek jest osiem i odblokowywują się przez pójście na randkę z Tiffany, wykonanie misji fabularnej oraz za wykonanie pewnej przysługi.
Trudność: 2/10
Hong Kong Super Hacker / Superhaker z Hongkongu
Należy zhakować wszystkie kamery w Hongkongu. Kamery hakuje się poprzez użycie telefonu. Należy wprowadzić 4 cyfry w odpowienie miejsce. Jeśli cyfra którą wprowadzicie wyświetli się na czerwono oznacza to że nie ma jej wśród kodu dostępu. Jeśli na żółto to znaczy że cyfra ta znajduje się w kodzie dostępu tyle że w innym miejscu. Jeśli wyświetli się na zielono znaczy że jest prawidłowa. Poniżej zamieszczam filmik z lokacjami wszystkich kamer.
Trudność: 3/10
Fashion Victim / Ofiara mody
Należy kupić wszystkie ubrania ze sklepów. Sklepów nie jest dużo (1 w Kenedy Town, 6 w Central i 6 w North Point). Polecam zrobić te trofeum na koniec gry gdyż przyjdzie wydać nam trochę pieniędzy na luksusowe ubrania.
Trudność: 3/10
Spiritual Healing / Spokój ducha
Należy pomodlić się przy wszystkich kapliczkach zdrowia.Jest ich w sumie 50 ale dzięki nim nasze zdrowie zwiększa się. Nic trudnego poniżej zamieszczam filmik:
Trudność: 3/10
Auto Enthusiast / Automaniak
Należy kupić wszystkie auta. Polecam to robić kiedy będziemy mieli 10 poziom reputacji wtedy cena za auta spada o 40%. Możemy jeszcze odpowiednio się ubrać to dostaniemy także 15% zniżki. W grze występują tylko 4 miejsca gdzie można kupić samochód.
Trudność: 3/10
Slight Silver / Słabe srebro
Patrz na trofeum "Czyste złoto"
Trudność: 1/10
Substantial Silver / Porządne srebro
Patrz na trofeum "Czyste złoto"
Trudność: 2/10
Strike Gold / Żyła złota
Patrz na trofeum "Czyste złoto"
Trudność: 2/10
Gold Rush / Gorączka złota
Patrz na trofeum "Czyste złoto"
Trudność: 3/10
Rookie / Krawężnik
Patrz na trofeum "Nadinspektor"
Trudność: 1/10
Officer / Funkcjonariusz
Patrz na trofeum "Nadinspektor"
Trudność: 2/10
In With the Gang / Członek gangu
Trofeum fabularne, nie do pominięcia.
Trudność: 1/10
That'll Show 'em / Prawo zemsty
Trofeum fabularne, nie do pominięcia.
Trudność: 2/10
Martial Law / Pierwsza zasada to...
Naszym zadaniem jest pokonać 4 podziemne kręgi. Po zakończeniu misji Amanda odblokują nam się kręgi, które na mapie wyświetlane są jako pomarańczowa ikonka rękawic bokserskich. Każda dzielnica miasta ma swój jeden krąg. Aby zwyciężyć trzeba pokonać w walce wręcz 6 fal przeciwników. Walka wręcz jest prosta i przyjemna więc problemów być nie powinno.
Trudność: 3/10
Case Closed / Sprawa zamknięta
Należy ukończyć wszystkie cztery sprawy. W raz z postępem w grze odblokowywują nam się sprawy. Sprawy zaznaczane są na mapie niebieskim pięciokątem. Są bardzo łatwe i nie wymagają grubszego opisania.
Trudność: 3/10
Mr. Nice Guy / Przyjemniaczek
Należy wykonać wszystkie 36 przysługi. Są one oznacza na mapie czarnym ludzikiem w żółtej chmurce. Wraz z postępem fabularnym odblokowywać nam się będą nowe przysługi. Wykonując wszystkie wyświetlane przysługi przed misjami fabularnymi można spokojnie zrobić trofeum.
Trudność: 4/10
Solid Silver / Lite srebro
Patrz na trofeum "Czyste złoto"
Trudność: 4/10
Golden Touch / Dotyk Midasa
Patrz na trofeum "Czyste złoto"
Trudność: 5/10
Detective / Detektyw
Patrz na trofeum "Nadinspektor"
Trudność: 3/10
A Big Betrayal / Wielka zdrada
Trofeum fabularne, nie do pominięcia.
Trudność: 3/10
Big Smiles All Around / Wyjście smoka
Ukończ grę.
Trudność: 4/10
Pure Gold / Czyste złoto
Trzeba zdobyć 30 złotych nagród za statystyki. Swoje postępy można sprawdzić w Social Hub. Dokładną listę statystyk podaj poniżej:
- Overall - Trzeba zdobyć 75 punktów. 1 brązowa nagroda to 1 punkt. 1 srebra nagroda to 2 punkty natomiast 1 złota nagroda to 3 punkty
- Fluid Stiker - Należy 50 razy przeskoczyć przez osłonę i rozbroić przeciwnika
- Headhunter - Trzeba 50 razy zabić przeciwnika strzałem w głowę
- Lucky Shooter - Musimy zabić 10 przeciwników za pomocą broni palnej będąc za osłoną i nie używając przycisku do celowania
- Firestarter - Musimy zabić 20 przeciwników za pomocą eksplozji. Polecam zrobić to w misji The Funeral kiedy musimy się zakraść i zabrać przeciwnikowi wyrzutnie granatów
- Sniper - Musimy mieć celność 50% podczas ostatnich oddanych 50 strzałów z broni palnej
- Gunman - Należy zabić 100 przeciwników z broni palnej
- Ninja - Musimy zabić 10 przeciwników po cichu. Kiedy będziemy za przeciwnikiem należy wcisnąć dwa razy O
- Bonebraker - Musimy połamać 100 kości przeciwników. Musimy najpierw nauczyć się specjalnego combo w szkole walki (kółko + kwadrat + przytrzymać kwadrat)
- Environmentalist - Należy zabić 50 przeciwników za pomocą elementów otoczenia
- Handyman - Należy zabić 50 przeciwników za pomocą broni białej
- Disarming - Należy rozbroić 50 przeciwników najprostszy sposób to wciśnięcie X i naciśnięcie O przy przeciwniku
- Defence - Należy 100 wykonać kontratak
- Fast Talker - Podczas niektórych misji zagadają do nas przeciwnicy. Po czym wyświetli się nam u góry ekranu przycisk Trójkąta. Należy go wcisnąć i zrobić tak 10 razy
- Deadeye - Trzeba zabić 10 przeciwników rzucając w nich dowolną bronią białą. Aby rzucić bronią trzeba namierzyć przeciwnika L2 odsuwamy się od niego i przytrzymujemy R2
- Martial Artist - Zabij 100 przeciwników za pomocą walki wręcz
- Enforcer - Pokonaj 200 przeciwników
- Safe Driver - Należy jechać 30 sekund bez żadnej kraksy oraz bez przerwy autem
- Reckless Driver - Należy przez 30 sekund jechać maksymalną prędkością samochodem klasy A
- Hijacker - Należy porwać 20 samochodów
- Wrecker - Należy zniszczyć 50 samochodów
- Racer - Wygraj wszystkie wyścigi
- Moful - Należy posiadać 2,000,000 HK$
- Big Spender - Należy wydać 2,000,000 HK$
- Gambler - Należy wygrać w zakładach kogutów(można też w pokerze) 1,000,000 HK$. Najpierw polecam zapisać grę. Proponuje wam stawiać w walce kogutów 100,000 HK. Jeśli wygracie zakład od razu zapiszcie. Jeśli natomiast przegracie to wczytajcie save z ostatniej wygranej walki. Jeśli na początku żadna kasa wam nie rośnie w statystykach to znaczy że nieco przegraliście kasy i musicie to odrobić
- Completionist - Trzeba wykonać 100 % wszystkich misji
- Explorer - Trzeba znaleść wszystkie skrytki, pomodlić się przy wszystkich kapliczkach zdrowia, oraz zhakować wszystkie kamery
- Survivor - Trzeba mieć policjie "na ogonie" minimum 20 sekund
- Rogue Cop - Zabij 50 gliniarzy. Najlepiej robić to w misji Zemsta kiedy opuścimy już fabryke nie ścigamy poszukiwanej przez nas osoby tylko zabijamy dwóch gliniarzy stojących obok nas, następnie strzelamy troche w auta i zabijamy policję która zacznie przyjeżdzać do nas w celu aresztowania. Powtarzamy ten manewr aż zabijemy określoną liczbę
- Public Enemy - W ciągu jednego grania zabij 200 wrogów
Trudność: 6/10
Chief Inspector / Nadinspektor
Należy wykonać wszystkie:
- Misje (30/30)
- Sprawy (4/4)
- Przysługi (36/36)
- Wydarzenia (28/28)
- Zadania (30/30)
- Wyścigi (17/17)
Dodam tylko że jeśli chodzi o zadania to 6 daje nam Roland, 20 można wykonać u Tran natomiast pozostałe 4 to podziemne kręgi.
Trudność: 5/10
Hong Kong Legend / Legenda Hongkongu
Zdobądź wszystkie trofea Sleeping Dogs, aby odblokować platynowe trofeum.
KOMENTARZE
nie bylo pytania ;P
dzibster
2013-10-12 18:37:47
tez które ubranie daje 15% puktów triady.
dzibster
2013-10-12 17:19:55
mogłby ktoś powiedzieć jak zdobyć ubranie master negotiator ? ;)
dzibster
2013-10-11 19:57:40
eventy sa zrobione sorry za zawracanie tylka i dzieki za podpowiedzi
jerry
2013-04-29 03:36:07
chodzimi jesli bede musial jeszcze raz przejsc gre to tylko te konkretnie rzczy tylko czy wszystko
jerry
2013-04-27 20:33:35
witam wszystkich wszystko ladnie pieknie ale mam pytanko a raczej dwa co jesli przegapilem race motorem klasy b on pozniej bedzie czy nie jesli nie to co ja musze zrobic i mam konkretne pytanko a propo Event Planner / Imprezario te 11 ukrytych probowalem kladlem sie i nic niemam zadnych ukrytych eventow jesli przejde gre i nie wejdzie mi ten motor race i te eventy to zeby zaliczyc platyne bede musial tylko to zrobic czy wszystko ??
z gory dzieki za pomoc
jerry
2013-04-27 20:32:04
Super poradnik. Co prawda mało był mi potrzebny gdyż starałem się robić samodzielnie wszystko, jednakże wytłumaczone i pokazane na 5+
malin
2013-04-11 22:45:41
Nie wierze, sprawdziłem to i faktycznie masz rację maciek. zrobiłem ten medal tak szybko i przypadkiem, że serio zdawało mi się, że chodzi tu o 30 sekund tak jak w poradniku. Zwracam honor i przepraszam :D
szymonples97
2013-04-06 00:55:37
maciekl15 - 30 minut ?! jeżeli gra karze Ci przejechać 30 minut z maksymalną prędkością w aucie A klasy to naprawdę Ci współczuję tego bugu, czy jakkolwiek to nazwać :P U mnie jest 30 sekund, tak samo jak w poradniku i według mnie jest wszystko ok.
szymonples97
2013-04-05 15:53:48
w poradniku jest błąd. Chodzi tutaj o złoty medal w Reckless Driver - czas który musimy łącznie przejechać to 30minut a nie 30sekund.
maciekl15
2013-04-02 08:57:12
czołem chłopaki do góry ptaki hehe, no i platynka wpadła przyjemna gra ,największy problem mjałem z 10 poziomem triady no ale dałem rade PEACE zapraszam wszystkich na PLAYSTATION NETWORK
cerajta83
2013-03-24 10:02:23
Jak zrobić ten medal za statystyki \"hazardzista\" , doszedlem do 479 tys i dalej kasa mi nie idzie ... co mam zrobic??
Domees
2013-03-23 16:56:57
czy ukryte misje trzeba robić w odpowiedniej kolejności ??
Domees
2013-03-17 14:30:16
nie moge odnaleźć kilku ukrytyck misji ... pomóżcie ^^
Domees
2013-03-17 14:27:11
to ci pomoże @zajacasasyn

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2fmxL3TuZ2M
neo813
2013-03-09 00:17:40
gdzie znaleźć 45 Cal SMG
- Gold.45cal SMG
- .45 SMG
zajacasasyn
2013-03-07 19:39:16
Jak łamiecie kości? Najpierw łapiemy przeciwnika i wtedy kółko,kwadrat,dłużej kwadrat czy w momencie łapania już kółko zaliczone jest i tylko kwadraty?
zajacasasyn
2013-03-07 19:26:31
@konstantynopol25

O co Ci chodzi. Mnie zajęło to 27h.
Morte37
2013-03-06 00:34:24
Dzięki wielkie za poradnik. Przydał się i w końcu platyna należy do mnie :)
Morte37
2013-03-06 00:33:04
Platyna :-) łatwo prosto i przyjemnie. brakującą skrzynka była na wzgórzu wiktorii. polecam łamać ręce nogi na zmianę (na przemian z kopniakiem i pięść) i rozbrajać daje to dużo pkt triady i nie trzeba powtarzać. wyścigi zostawić na koniec by można taniej kupić i trochę poszaleć :) pozdrawiam fajny poradnik
lukasz0707
2013-03-04 14:35:29
A ja zawiesiłem się na jednej skrzynce w Central, nie mogę jej znaleźć mimo że wszystkie skrytki, kapliczki , kamery są pokazane na mapie. macie pomysł na jakąś ukrytą? :)
lukasz0707
2013-03-01 21:38:40
...25 do 30 godzin na zrobienie platyny?? na bank... ja yhmyyy
konstantynopol25
2013-02-18 16:32:09
W sumie to nic nie trzeba robić bo wczoraj nabiłem platyne o 23:54 :) Satysfakcja jest, nie powiem.
BaalHan
2013-02-18 11:23:37
Poza tym przydałoby się przetłumaczyć nazwy posiłków.
BaalHan
2013-02-17 17:16:06
Cholernie cieżko jest zdobyć 10 poziom triady... u mnie musiałbym wszystko przejść prawdopodobnie na 100%, a to jest niemożliwe ^^ Może ktoś pomóc jak inaczej mogę nabić 10 lvl triady ? Dodam że brakuje mi 1/3 paska do 10 lvl\'a, a jak polepsze wynik w którejś misji z triady, dodaje mi bardzo mało do niego.
BaalHan
2013-02-17 17:15:31
świetna gra, obowiązkowa pozycja, przyjemna platynka
szymonsvs
2013-02-02 12:28:32
No poradnik bardzo fajnie opisany :d
Pawel91
2013-01-31 16:45:28
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u