Poradniki - SSX

14
19
3
1
 • Trudność trofeów: 6/10
 • Trofea offline: 32
 • Trofea online: 5
 • Czas potrzebny za zaliczenie platyny: 50+ godzin
 • Minimalna ilość przejść: 1 (każdy event jest powtarzalny)
 • Zabugowane trofea: 0
 • Trofea do przeoczenia: 0
 • Kody blokujące trofea: nie
 • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
Na wstępie polecam zapoznać się z wyzwaniami stawianymi przed nami do zdobycia takich trofeów jak: "The Golden Campaign", "The Gold Miner", "The Gold Spender", "Gear Pack" ect. Do odblokowania tych trofeów potrzebne nam będzie zdobycie całego szeregu odznak - część z nich wpadnie sama podczas przechodzenia World Tour, jednak nad częścią trzeba trochę posiedzieć. Podgląd postępu odblokowania dostępny jest w RiderNet'cie po naciśnięciu SELECT.
Nie mam zamiaru nikomu narzucać kolejności przechodzenia gry, jednak najrozsądniejszym rozwiązaniem jest przechodzenie najpierw WORLD TOUR, a później wg uznania EXPLORE lub GLOBAL EVENTS.
Ocena trudności pucharów jest wysoce subiektywna, dlatego proszę nie być rozczarowanym po zdobyciu platyny w czasie krótszym o 500% od mojego ;) Do dzieła!!!

autor: r4dz1u

Team SSX
Ten puchar można odblokować na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest po prosu przejście całego WORLD TOUR (co i tak trzeba zrobić, by odblokować platynę) lub kupienie każdego zawodnika za kredyty. Do odblokowania należy posiadać Zoe, Elise, Mac, Alex, Tane, Kaori, Psymon, Moby i Ty. GRIFF nie liczy się do zespołu SSX.
Trudność: 1/10
That Was Easy
Odblokuj wszystkie tryby rozgrywki. Po ukończeniu samouczka wpada ta trofka.
Trudność: 1/10
I Am A Ghost
Wgraj swojego pierwszego ducha. W trybie EXPLORE należy po prosu ukończyć dowolny wyścig - TRICK, RACE lub SURVIVE (bez względu na rezultat). Koniecznie trzeba być podłączonym do PSN. Najłatwiej zdobyć to trofeum wybierając SURVIVE IT - można zginąć na samym początku, a i tak trofeum wypadnie.
Trudność: 1/10
Grindage
Jedno z pierwszych trofeów jakie wpadnie. Należy w dowolnym trybie (za wyjątkiem samouczka) zbliżyć się do poręczy tak, żeby zacząć grindować.
Trudność: 1/10
Around The World
Jest trzech pilotów Miss Dragonfly, Yuri i Wizard.
Miss Dragonfly występuje w Himalajach (za wyjątkiem Lhotse - Death Zone), na Alasce oraz na Syberii.
Yuri jest pilotem w Antarktyce, Alpach, Nowej Zelandii oraz Lhotse - Death Zone w Himalajach.
Wizard lata z nami w Afryce, Patagonii oraz Rockies.
Każdym członkiem zespołu SSX (Zoe, Elise, Mac, Alex, Tane, Kaori, Psymon, Moby i Ty), których jest dziewięciu musimy polecieć przynajmniej raz z każdym, z trzech pilotów. Łącznie musimy wziąć udział w 27 eventach.
Trudność: 2/10
Peak-A-Boo
Musimy wziąć udział w przynajmniej jednym dowolnym (TRICK, SURVIVE lub RACE) global evencie na każdym szczycie. Każda lokalizacja ma 3 szczyty za wyjątkiem Himalajów, które ma 4. Łącznie musimy przystąpić do 28 eventów.
UWAGA! CUSTOM EVENT nie liczy się do tego pucharu. Rockies, Patagonia, Afryka, Syberia, Alpy, Himalaje, Alaska, Antarktyda i Nowa Zelandia. Japonia (Mt Fuji) nie jest wymagana!
Trudność: 2/10
Tag Team
W trybie EXPLORE - TRICK IT należy zdobyć przynajmniej brąz każdym członkiem zespołu SSX (Zoe, Elise, Mac, Alex, Tane, Kaori, Psymon, Moby i Ty).
Trudność: 2/10
Pass The Baton
W trybie EXPLORE - RACE IT należy zdobyć przynajmniej brąz każdym członkiem zespołu SSX (Zoe, Elise, Mac, Alex, Tane, Kaori, Psymon, Moby i Ty).
Trudność: 2/10
Leave No One Behind
W trybie EXPLORE - SURVIVE IT należy zdobyć przynajmniej brąz każdym członkiem zespołu SSX (Zoe, Elise, Mac, Alex, Tane, Kaori, Psymon, Moby i Ty).
Trudność: 2/10
I'm Alive!
Przewiń do tyłu czas w przypadku śmierci po raz pierwszy. Najłatwiej zdobyć to trofeum wypadając z trasy. Należy poczekać do pojawienia się komunikatu Rewind Press and hold L1, wówczas należy przytrzymać L1 do czasu aż powrócimy z powrotem na trasę. (trofeum nie wypadnie w samouczku).
Trudność: 1/10
I'm Flying!
Aby zdobyć to trofeum należy użyć stroju lotniczego. Przechodząc WORLD TOUR po raz pierwszy dostaniemy możliwość skorzystania z kostiumu w Patagonii grając Elise. Wówczas należy odbić się od ziemii i wcisnąć R1. Niecierpliwi mogą wybrać tryb EXPLORE lub GLOBAL i kupić kostium dla dowolnej postaci - najlepiej jest wybrać trasę na której kostium jest wymagany, wtedy na pewno pojawi się na liście wyposażenia do zakupu.
Trudność: 1/10
Gear Up!
Na ekranie wyposażenia należy kupić dowolny element (Armor, Wingsuit, Solar Panel, Ice Axes, Pulse Goggles lub Headlamp).
Trudność: 1/10
Pass The Board Wax
Na ekranie wyposażenia należy kupić dowolną deskę.
Trudność: 1/10
I Need A Boost
Na ekranie wyposażenia należy kupić dowolny mod (Speed, Boost, Trick ect.)
Trudność: 1/10
Gear Pack
Należy zdobyć wszystkie 24 odznaki w kategorii GEAR:
Collect 1/50/200 Geotags or Snowflakes - należy zebrać łącznie 200 geotagów i płatków śniegu. W grze jest dostępnych 599 płatków śniegu, które po zebraniu się nie "odradzają", natomiast Geotagi są rozmieszczane przez graczy i ich liczba jest nieograniczona. Polecam w trybie EXPLORE i GLOBAL skupić się od początku na zbieraniu tych znaczków, ponieważ zebranie 200 zajmie nam sporo czasu.
Place 1/10/25 Geotags - należy rozmieścić 25 Geotagów. Aby to zrobić musimy w trybie EXPLORE lub GLOBAL, na ekranie wyposażenia "uzbroić się" w Geotag(i), a następnie podczas jazdy nacisnąć REWIND (L1) i umieścić Geotag (X).
Get all Team SSX Members to Level 2/4/6 - należy wszystkich 9 członków zespołu SSX doprowadzić do 6lvl. Najwięcej expa dostaje się za zdobywanie złotych medali, zbieranie płatków śniegu oraz rozmieszczanie geotagów.
Purchase 10,000/100,000/500,000 SSX Credits worth of Gear - należy wydać 500 tys. kredytów na elementy wyposażenia (Armor, Wingsuit, Solar Panel, Ice Axes, Pulse Goggles lub Headlamp). Nie koniecznie na konkretny element - liczy się suma.
Purchase 10,000/100,000/500,000 SSX Credits worth of Boards - należy wydać 500 tys. kredytów na zakup desek - nie koniecznie na jedną, choć są takie po 5 dużych baniek ;)
Earn 25,000/1,000,000/2,000,000 total SSX Credits - należy zarobić 2 miliony kredytów z dowolnego źródła. Najlepiej wziąć udział w jakimś dobrze płatnym GLOBAL EVENCIE i trzepnąć porządny wynik :)
Deploy Wingsuit 5/50/250 times - należy otworzyć 250 razy kostium lotniczy - liczy się dla każdej postaci i dla każdego trybu rozgrywki.
Fly in a Wingsuit for 5/20/60 minutes total - należy pozostać 60 minut w rozłożonym kostiumie lotniczym - liczy się dla każdej postaci i dla każdego trybu rozgrywki.
Trudność: 5/10
The Tricker
Należy zdobyć wszystkie 12 odznak w kategorii TRICKY.
Kept Tricky alive for 30/60/180 seconds - należy utrzymać TRICKY MODE przez 3 minuty "jednym ciągiem".
Accumulate 5/30/180 minutes spent in Tricky - należy skumulować 3 godziny TRICKY MODE - liczy się dla każdej postaci w dowolnym trybie rozgrywki.
Perform a Signature Trick with 3/6/9 unique Characters - należy wykonać unikalny trik dla każdej z 9 postaci w grze, aby tego dokonać należy być w SUPER TRICKY MODE (napis na złoto) i przytrzymać L2 oraz R2 i po kolei naciskać trójkąt, kwadrat, kółko oraz X.
Perform every Basic/Super/Super Über trick - należy wykonać każdy dostępny w grze trik.
Pełna lista dostępna jest tutaj.
Trudność: 4/10
The Finish Line
Należy zdobyć wszystkie 15 odznak w kategorii RACE.
Achieve a speed of over 175/200/250 km/h - należy osiągnąć prędkość 250km/h. Można to zrobić zakładając kostium do latania i pikować z dużej wysokości w stronę ziemi.
Maintain 130 km/h for 5/20/40 seconds - należy utrzymać prędkość powyżej 130km/h przez przynajmniej 40 sekund.
Boost for more than 3/30/120 minutes total - należy używać boost'a przez 2h. Liczy się dla każdej postaci w każdym trybie gry. W TRICKY MODE mamy możliwość używania boost'a bez ograniczeń.
Ride a total of 10/50/200 Kms in Race Events - należy przejechać łącznie 200km w trybie RACE IT. Liczy się dla każdej postaci.
Trudność: 4/10
Survival Guide
Należy zdobyć wszystkie 12 odznak w kategorii SURVIVE.
Use a Rewinds a total of 10/30/100 times - należy użyć 100 razy REWIND (L1).
Survive 2/3/5 runs in a Survive Event - należy przetrwać 5 "zrzutów" z helikoptera w jednej rozgrywce. Polecam do tego sekcję z drzewami, gdzie możemy powoli omijać przeszkody.
Survive your first/2/4 runs with no rewinds - należy przetrwać 4 "zrzuty" z helikoptera w jednej rozgrywce. Do zdobycia tej odznaki również polecam sekcje z drzewami - możemy mieć na wyposażeniu Armor, jednak nie możemy używać REWIND.
Survive your first/2/4 runs with no rewinds and no survival gear - należy przetrwać 4 "zrzuty" z helikoptera w jednej rozgrywce. Jak wyżej tylko tym razem nie możemy posiadać wyposażenia wspomagającego w formie zbroi ;)
Trudność: 4/10
Tree Hugger
WORLD TOUR The Rockies - Mount Robson. To trofeum nie powinno sprawić większych problemów. Należy przejechać całą sekcję bez używania zbroi (Armor). Jedynie co mogę radzić to nie spieszyć się - nie mamy żadnych przeciwników do pokonania.
Trudność: 3/10
The Apple Theory
WORLD TOUR Patagonia, Fitz Roy - Broken Elbow. W tym wyzwaniu nie możemy używać stroju lotniczego. To co powinniśmy zrobić, to utrzymywać dużą prędkość, najlepiej TRICKY MODE. Używanie powtórek (REWIND) nie blokuje trofeum, więc jeżeli skok nie wyjdzie na spokojnie można go powtórzyć.
Trudność: 4/10
Do You See What I See
WORLD TOUR Africa, Mount Kilimanjaro - Snake Bite. Do zdobycia tego pucharu nie możemy używać lampy czołowej, ani gogli pulsacyjnych. Polecam zasłonić żaluzje i podkręcić jasność w TV na 101% ;) Jeżeli tylko nadarza się okazja wciskamy L2, żeby zacząć grindować.
Trudność: 3/10
Ice To See You
WORLD TOUR Syberia Mount Belukha East - Punch Up. W tym wyzwaniu nie możemy używać czekana. Na lodzie ciężej robi się skręty i hamuje, dlatego lepiej (nie dużo, ale lepiej) jest skręcać z boost'em, używać grind'a lub jeżeli ktoś woli stroju lotniczego.
Trudność: 4/10
Buried Alive
WORLD TOUR Alaska, Denali - Emergency Exit. To wyzwanie musimy przejechać bez używania pancerza (Armor). Dodatkowo będziemy mieli odwróconą kamerę ;) Należy słuchać podpowiedzi z helikoptera, której strony aktualnie mamy się trzymać, ponieważ po środku trasy jest przepaść. Jeżeli będziemy utrzymywali TRICKY MODE przez cały zjazd lawina nas nie dopadnie.
Trudność: 3/10
Playing Favorites
Należy osiągnąć 10 poziom dowolną postacią. Najłatwiej zrobić to Zoe, ponieważ po ukończeniu WORLD TOUR będzie miała najwyższy level. Do zdobycia tego pucharku trzeba.... jeździć, jeździć i jeszcze raz ... (może złapać biały płatek śniegu ;)) Polecam filmik (tak na marginesie, nigdy nie udało mi się go znaleźć, więc jak się komuś uda niech się pochwali)
Trudność: 4/10
It's Cold Out Here
WORLD TOUR Antarctica, Mount Slaughter - Dreadnaught. Przyszedł czas na coś trudniejszego :) Do zdobycia tego pucharu nie możemy używać panelu słonecznego. Nie jest to takie proste, ponieważ cienia na całym zjeździe nie brakuje. Ciężko mi słowami wytłumaczyć jak się za to zabrać dlatego polecam filmik ;)
Trudność: 7/10
Rocky Road
WORLD TOUR Alps, Mont Blanc - One Way Ticket. Tutaj nie możemy używać pancerza (Armor). Ciężko jest przejechać tę trasę używając wingsuit, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest użycie powolnej deski (z niskim levelem, najlepiej 1). Będzie tam tylko jedno miejsce przez które będziemy musieli skoczyć z dużą prędkością, ale nasz przyjaciel za wschodniej granicy Yuri odpowiednio wcześniej nas o tym poinformuje ;)
Trudność: 4/10
Caution Low Visibility
WORLD TOUR New Zealand, Aoraki - Route Zero. Należy przejechać trasę bez gogli pulsacyjnych. W tym wyzwaniu będziemy musieli zmierzyć się także z Griffem. Na tej trasie robi 3 czasy - w najgorszym przypadku trzeba pobić rekord 2:56:50 co nie będzie jakimś specjalnym wyczynem. Spokój i opanowanie to nasz najlepszy przyjaciel, więc jedziemy po flarach, a jeżeli widzimy przed sobą dwie flary równolegle przygotowujemy się do skoku.
Trudność: 5/10
I Ain't Afraid of Snow Ghost
Do zdobycia tego pucharu musimy mieć dodanego przyjaciela (najlepiej kilku). Należy pobić jeden rekord znajomego w każdej lokacji (Rockies, Patagonia, Afryka, Syberia, Alpy, Himalaje, Alaska, Antarktyda i Nowa Zelandia. Japonia (Mt Fuji) nie jest wymagana! - również nie jest wymagane pobicie rekordu na każdej z 3 gór, wystarczy jedna). W trybie EXPLORE wybieramy lokację, dowolną górę i dowolną rozgrywkę (TRICK, RACE, SURVIE).
Trudność: 3/10
The Golden Trick IT
Zdobądź pierwsze złoto w Trick Evencie. Nie ma się co rozpisywać, trzeba wziąć najlepszą deskę do trików, kupić boost do trików i pobić rekord na złoto w trybie EXPLORE.
Trudność: 3/10
The Gold Standard
Zdobądź pierwsze złoto w Race Evencie (w Explore). J/w tylko trzeba zmienić deskę na szybką i kupić boost do speed'a i turbo.
Trudność: 3/10
Heart Of Gold
Zdobądź pierwsze złoto w Survive Evencie (w Explore). Tutaj polecam wybranie sekcji z drzewami i zakup boost'a do pancerza.
Trudność: 3/10
Uberlesscious
Zdobycie brązu w EXPLORE w TRICK EVENT nie jest bardzo wymagające. Należy robić sporo prostych trików, a gdy pojawi się nam TRICKY MODE przeczekać aż "zgaśnie". Uber triki nie blokują pucharu, więc śmiało można je lądować. Nie lądujemy tylko SUPER UBER czyli tych które są przy złotym napisie TRICKY.
Trudność: 2/10
Who Needs Boost
Zdobądź brązowy medal w Race Evencie w Explore nie używając żadnego boosta. Polecam wybrać jakiś krótki tor, za pierwszym podejściem powinniście objechać brąz.
Trudność: 2/10
The Golden Campaign
Należy zdobyć wszystkie 30 odznak dla kategorii WORLD TOUR.
Unlock Zoe, Elise and Alex/Tane, Moby and Kaori/ Psymon, Mac, and Ty comics - po przejściu WORLD TOUR odznaki się odblokowują.
Finish 3/6/9 Deadly Descents - po prostu trzeba ukończyć wszystkie DEADLY DESCENTS. Nie przejdziemy do kolejnego etapu nie kończąc poprzedniego, więc nie da się tego pominąć ;)
Finish 3/6/9 Deadly Descents using no rewinds - to samo co wyżej, tylko tym razem nie możemy używać powtórek (REWIND). Możemy to przechodzić dowolną postacią i korzystając z dowolnego wyposażenia.
Knockdown 1/10/25 riders - należy potrącić 25 snowboarderów w trybie WORLD TOUR. Najlepiej doganiać ich na grindzie.
Beat Griff in Africa with 1/3/6 unique members of Team SSX - należy pokonać GRIFF'a w Afryce 6 różnymi postaciami.
Beat Griff in Antarctica with 1/3/6 unique members of Team SSX - j/w
Beat Griff in the Himalayas with 1/3/6 unique members of Team SSX - j/w
Beat Griff's ghost in the Rockies with 1/3/6 unique members of Team SSX - j/w
Beat Griff's ghost in Patagonia with 1/3/6 unique members of Team SSX - j/w
Beat Griff's ghost in the Alps with 1/3/6 unique members of Team SSX - j/w
Trudność: 5/10
The Gold Miner
Należy zdobyć wszystkie 15 odznak w kategorii EXPLORE - do ich odblokowania potrzebni są znajomi!!!
Earn a Bronze/Silver/Gold Medal for every drop in 1 Range - na wstępie zaznaczę, że Mt Fuji się nie zalicza. Musimy zdobyć dla każdej lokacji i każdej z 3-4 gór, w każdej kategorii (TRICK, RACE oraz SURVIVE) brąz, srebro oraz złoto.
Earn a total of 1500/15,000/150,000 SSX Credits from ghost wins - należy zdobyć 150 tys. kredytów z wygranych, z duchami znajomych. Pobicie rekordu znajomego ma różną wagę (w zależności od zajętego przez niego miejsca), więc nie ma zasady ile wyników trzeba pobić, żeby odblokować złotą odznakę.
Your records have withstood 1/25/50 challenge from your Friends - do odblokowania tej odznaki potrzeba wygrać swoim duchem ze znajomym. Ilekroć twojemu znajomemu nie uda się pobić twojego rekordu, na twoim koncie zostaje zapisany punkt. Przy większej liczbie znajomych odblokowanie tego trofeum nie powinno zająć zbyt dużo czasu.
Beat 1/25/50 Friends records - musimy pobić 50 rekordów znajomych.
Place 1/5/15 Geotag that never gets collected (earning you the max) - należy umieścić 15 Geotagów, które w/g definicji nigdy nie powinny być zebrane. Nigdy jest pojęciem względnym ;) W grze występują trzy rodzaje Geotagów - zielone (z najkrótszym timerem), purpurowe (ze średnim timerem) oraz złote (z najdłuższym timerem). Po umieszczeniu Geotaga rusza niewidzialny timer, który odlicza czas. Jeżeli Geotag nie zostanie zebrany w tym czasie na twoje konto zapisywana jest pewna liczba kredytów (przypisana do danego Geotaga) oraz 1 punkt. Należy umieścić 15 takich Geotagów, a wówczas odblokujemy złotą odznakę. Najlepiej jest je umieszczać w miejscach gdzie mamy pewność, że gracze będą mieli problem z ich odnalezieniem. Polecam do tego celu używać wingsuit i lokacje które są mało uczęszczane, takie jak Arktyka czy Alaska.
Trudność: 5/10
The Gold Spender
Należy zdobyć wszystkie 33 odznaki w kategorii GLOBAL EVENTS.
Finish in Diamond Bracket 1/5/10 times in a Global Event (awarded after While You Were Away earnings) - należy 10 razy zdobyć diamentową odznakę. Do tego celu polecam wybrać Custom Event, ustawić czas na 10 minut, przejechać wyścig i poczekać aż skończy się czas. Custom Eventów możemy założyć maksymalnie 5 w jednym czasie. Kiedy czas upłynie, należy uruchomić grę od nowa i "zebrać" nagrodę ;) Oczywiście jest to pójście na łatwiznę. Ja polecam bić rekordy w eventach na dużą skalę - daje to o wiele większą satysfakcję ;)
Finish in Platinum Bracket 1/5/10 times in a Global Event (awarded after While You Were Away earnings) - to samo co wyżej tylko trzeba zdobyć platynową odznakę. Dobrze jest umówić się ze znajomym żeby pobijał nasze rekordy, wówczas będziemy zdobywać 2 miejsca. Proceder trzeba powtórzyć 10 razy.
Finish in Gold Bracket 1/5/10 times in a Global Event (awarded after While You Were Away earnings) - należy zdobyć 10 razy złote odznaczenie. Z tym już nikt nie powinien mieć większych problemów. Większość rekordów nie jest mocno wyśróbowana więc to odznaczenie powinniście widzieć najczęściej.
Finish in Silver Bracket 1/5/10 times in a Global Event (awarded after While You Were Away earnings) - do zdobycia tego odznaczenia trzeba zdobyć 10 srebro.
Compete in a Race Event 1/10/50 times - należy wziąć udział w 50 różnych wyścigach. Powtórzenie tego samego wyścigu nie będzie liczone podwójnie.
Compete in a Trick Event 1/10/50 times - należy wziąć udział w 50 różnych Trick Event. Powtórzenie tego samego Trick Eventu nie będzie liczone podwójnie.
Compete in a Survive Event 1/10/50 times - należy wziąć udział w 50 różnych Survive Event. Powtórzenie tego samego Survie Eventu nie będzie liczone podwójnie.
Compete in a Custom Event 1/10/50 times - należy wziąć udział w 50 Custom Eventach lub dołączyć do znajomych, którzy takowe stworzyli.
Play in a Global Event with 1,000/15,000/50,000 or more Riders - tutaj ciekawostka!!! :) Jest to jedna z najbardziej upierdliwych odznak jakie trzeba zdobyć. Należy dołączyć do dowolnego eventu w którym bierze udział przynajmniej 50000 uczestników. Co prawda ostatnio pojawiają się takie eventy, które gromadzą takie ilości, ale nie wiadomo ile to jeszcze potrwa, więc jeżeli ktoś ostrzy zęby na platynę w tej jakże sympatycznej grze to polecam na wstępie odblokować sobie tą odznakę przy pierwszej napotkanej okazji!!!
Join an Event with a 10,000/100,000/1,000,000 credit Drop Cost - należy dołączyć do eventu, który ma wpisowe 1000000 kredytów. Custom event o takim wpisowym nie odblokuje odznaki !!!!
In Global Events, earn more than 25,000/100,000/1,000,000 SSX Credits lifetime - należy zarobić 1000000 kredytów w GLOBAL EVENTS - liczone kumulatywnie z całej kariery.
Trudność: 9/10
The SSX Standard
Jeżeli widzisz ten piękny niebieski kolor, to gratuluję - odwaliłeś kawał porządnej roboty ;)
KOMENTARZE
Poradnik cudo! Też ładnie wszystko opisane. Plusik dla Ciebie :).
xNINJAx
2012-05-08 21:41:37
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

PS4life - newsy, aktualności, gry, recenzje PlayStation 4

Liga Poleć znajomym PES Dragon Age 3

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na http://autoblog24.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u