Poradniki - Far Cry 3

38
10
2
1
  • Trudność trofeów: 4/10
  • Trofea offline: 45
  • Trofea online: 6 (można przejść z kolegą na jednej konsoli podział ekranu)
  • Czas potrzebny na zrobienie platyny: 20-30 godzin
  • Minimalna ilość przejść: 1
  • Zabugowane trofea: 0
  • Trofea do przeoczenia: 1 (Fully Inked / Dziara po całości)
  • Kody blokujące trofea: nie
  • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1 (lub 2/2 misje co-op na podzielonym ekranie)
Polecam przechodzić grę na trudnym poziomie gdyż nie jest zbyt trudny a ukończenie gry na tym poziomie daje dużo satysfakcji.
Platyna w Far cry 3 jest stosunkowo łatwa i zdobycie jej nie zajmuje dużo czasu, mi przejście fabuły plus zdobycie wszystkich pucharków offline zajęło ok. 25h, ale powiem szczerze, że na początku sporo się bawiłem i zwiedzałem. Największy problemem były misje online bez zgranej ekipy trochę można się namęczyć, bo nawet na łatwym poziomie misje są dość trudne im więcej ludzi tym łatwiej, lecz trzeba pamiętać, że gdy dołączymy do kogoś już, gdy on jest np. w połowie rozdziału to trofeum za daną misje może nie wpaść. Jest także kilka przedmiotów do zbierania, lecz dzięki mapą ze sklepu wszystkie potrzebne przedmioty są zaznaczone na mapie. Nam pozostaje tylko je zebrać. Ukrytych pucharków nie da się pominąć gdyż otrzymujemy je za przejście misji głównych.
I jeszcze jedna uwaga trofeum "Wyzwoliciel wyspy" proponuje zostawić sobie na koniec gdyż sporo trofeów wymaga potyczek z przeciwnikami a gdy odbijemy wszystkie posterunki będziemy ich spotykać bardzo sporadycznie a tym samym utrudnimy sobie wykonywanie pozostałych pucharków. Przy podbijaniu posterunków musimy pamiętać, aby dwa z nich podbić bez wykrycia w przeciwnym wypadku zablokujemy trofeum "Dziara po całości" i będziemy musieli przechodzić grę jeszcze raz. Więcej szczegółów w opisie trofeum "Wyzwoliciel wyspy".
Uwaga: Gdy włączymy mapę w prawym górnym rogu mamy współrzędne będę podawał te współrzędne aby wskazać wam dane miejsce. Np. X:319,4 Y:751 (rezydencja doktora)

autor: Latoch

Free Fall / No to spadamy
Musimy spaść z wysokości 100m i przeżyć, czyli musimy wylądować w wodzie. Trofeum można wykonać w prosty sposób szukamy lotni, która jest dość wysoko(np. X:675 Y:698), utrzymując stałą wysokość lecimy w stronę najbliższego zbiornika wodnego gdy znajdziemy się nad wodą naciskamy kwadrat i wpadamy do wody. Trofeum można wykonać także w czasie misji "Lot na południe", gdy wyskoczymy z samolotu po prostu nic nie robimy i spadamy do wody.
Trudność: 1/10
Inked Up / Niezła dziara
Wpadnie samo gdy odblokujemy 5 umiejętności.
Trudność: 1/10
Money to Burn / Śpi na pieniądzach
Wpadnie, gdy wydamy w sklepie 5000 dolarów. Nie martwcie się w grze wydacie dużo więcej więc nie ma powodu specjalnie czegoś kupować.
Trudność: 1/10
Aftermarket Junkie / Odpicowany
Musimy wykupić wszystkie modyfikacje i wzory dla jednej broni. Dla tych, co nie chcą wydawać tyle kasy proponuje znaleźć broń bez ulepszeń(np. AK47) i wykupić wszystkie wzory(koszt 1200 dolarów).
Trudność: 1/10
Rebel With a Cause / Buntownik z powodem
Trofeum otrzymamy po wyzwoleniu dowolnym sposobem 3 posterunków.
Trudność: 1/10
Unheard / Niesłychany
Trofeum otrzymamy po wyzwoleniu posterunku bez włączenia alarmu. Wystarczy, że się podkradniemy i wyłączymy alarm a następnie w dowolny sposób wszystkich zabijemy. Możemy też zabić wszystkich tak, aby nie włączyli alarmu. Im szybciej wykonamy te trofeum tym łatwiej.
Trudność: 1/10
Bagged and Tagged / Złap je wszystkie
Po przejęciu posterunku na tablicy ogłoszeń znajdują się zadanie wystarczy, że wykonamy jedno zadanie łowcy a trofeum będzie nasze.
Trudność: 1/10
Road Trip / Przejażdżka
Musimy wykonać poboczne zadanie Zrzut zasobów są one dostępne na pierwszej wyspie jak i na drugiej. Zadanie to polega na dojechaniu do wyznaczonego miejsca w określonym czasie, po drodze musimy zaliczać checkpointy.
Trudność: 1/10
In Cold Blood / Z zimną krwią
Tak jak w przypadku "Złap je wszystkie", lecz z tablicy wykonujemy zadanie Poszukiwany: Martwy. Pamiętajcie cel musi zostać zabity nożem.
Trudność: 1/10
Let the Trials Begin / Czas próby
Próba Rakyat to zadanie, w którym musimy uzbierać odpowiednią liczbę punktów, aby otrzymać nagrodę XP lub dolary. Jeżeli otrzymamy dowolną nagrodę w dowolnej próbie Rakyat trofeum będzie nasze.
Trudność: 1/10
Hunter Hunted / Łowca łowców
Musimy upolować drapieżnika. Wpadnie w czasie wykonywania początkowych misji gdyż musimy upolować dzika, który jest drapieżnikiem.
Trudność: 1/10
Poacher / Kłusownik
Musimy upolować oraz oskórować rzadkie zwierze. Rzadkie zwierze znajdziemy tylko i wyłącznie czasie wykonywania zadań łowcy.
Trudność: 1/10
Artsy Craftsy / Wyrobnik
Wpadnie samo w czasie grania. Należy wykonać pięć ulepszeń swojego sprzętu.
Trudność: 2/10
Needle Exchange / Wymiana igieł
Należy wykonać 25 mikstur. Wpadnie także w czasie grania wystarczy, że będziemy wykonywać dowolne mikstury a po wykonaniu 25 mikstury trofeum będzie nasze (mikstury nie muszą być takie same).
Trudność: 1/10
The Good Stuff / Dobry towar
Należy wykonać specjalną miksturę. Po znalezieniu 30 przedmiotu kultu otrzymamy recepturę i będziemy mogli wykonać specjalną miksturę Nietykalny (potrzebne składniki to: 2 Białe liście, 5 Zielonych oraz 5 Niebieskich).
Trudność: 3/10
Say Hi to the Internet / Hejka dla internautów
Musimy odnaleźć gwiazdę Hollywood. Na plaży(X:620 Y:559) znajdują się dwa powieszone ciała a w pobliżu nich w piasku na plaży zakopane jest trzecie, gdy dobrze się rozejrzymy znajdziemy do pół wystającą głowę gdy do niej podejdziemy przytrzymujemy kwadrat i trofeum jest nasze. Jeżeli ktoś ma jakiś problem oto filmik:
Trudność: 1/10
Heartless Pyro / Piromaniak
Musimy spalić 50 przeciwników przy pomocy miotacza ognia. Po prostu bierzmy miotacz ognia i podpalamy wszystkich. Najłatwiejszym sposobem jest z miotaczem ognia napaść na posterunek i sprawić, aby wezwali posiłki, gdy się zjawią podpalamy ich. Bardzo często posiłki przyjeżdżają grupkami, więc podbiegamy do nich i podpalamy całą grupkę. W Podręczniku znajdują się statystki i możemy sprawdzić ile osób podpaliliśmy.
Trudność: 2/10
Love the Boom / Z wielkim hukiem
Musimy zabić 4 wrogów jednym wybuchem. Nie ma sensu męczyć się granatami a C4 nie zalicza trofeum. Najprostszym sposobem jest zabicie 4 wrogów przy pomocy wybuchowych strzał. Okazji jest bardzo wiele na misjach oraz podczas odbijania posterunków zwłaszcza, gdy przyjeżdżają posiłki, często przyjeżdżają czwórkami.
Trudność: 2/10
Rock Always Wins / Kamień wygrywa
Przy pomocy kamieni odwróć uwagę 25 wrogów. Ważna uwaga po ty jak odwrócimy uwagę przeciwnika nie wolno go zabić dopóki nie wróci na miejsce gdzie stał wcześniej. Proponuje odwracać uwagę przeciwników, gdy stoją w grupkach gdyż za jednym zamachem odwracamy uwagę kilku przeciwników.
Trudność: 2/10
Never Saw it Coming / Co to było?
Musimy zabić przeciwnika z lotni, tyrolki lub spadochronu. Trofeum nie jest zbyt trudne, lecz może denerwować. Najpierw musimy nauczyć się umiejętności "Śmierć z przestworzy" w przeciwnym wypadku nie wykonamy tego trofeum. Odradzam zabójstwo z lotni łatwiejsze jest zabójstwo ze spadochronu lub tyrolki. Na misji w osadzie górniczej jest sporo okazji, aby zabić z tyrolki. Jeżeli przeszliście całą grę i nie udało wam się zdobyć tego trofeum, polecam ten oto filmik:
Trudność: 3/10
Improper Use / Złe użycie
Musimy zabić wroga narzędziem naprawczym. Po prostu kupujemy narzędzie i zamiast naprawić samochód podpalamy naszego przeciwnika.
Trudność: 1/10
Toxophilite / Sokole oko
Musimy zabić przeciwnika z łuku z odległości ponad 70 metrów. Szkoda czasu na męczenie się zwykłymi strzałami. Najlepiej jest użyć wybuchowych strzał wtedy nie musimy trafić go bezpośrednio wystarczy, że zabije go wybuch.
Trudność: 1/10
Island Paparazzi / Wyspiarski Paparazzi
Musimy oznaczyć 15 wrogów za pomocą aparatu. Nic łatwiejszego wyciągamy aparat i oznaczamy przeciwników.
Trudność: 2/10
Fearless or Stupid / Odważny czy głupi
Musimy zanurkować na głębokość poniżej 60 metrów. Polecam to miejsce X:755 Y:655 gdyż przy okazji zbierzemy przedmiot kultu. Jeżeli chcemy przeżyć musimy użyć mikstury "Głębinowiec".
Trudność: 1/10
Here We Come / Nadchodzimy
Ukończ pierwszy rozdział "Teraz albo..." w trybie współpracy (online/podzielony ekran). Jak już wspominałem wcześniej, jeżeli mamy zgraną ekipę to trofeum nie powinno sprawić wam problemu zwłaszcza, gdy wybierzecie łatwy poziom.
Trudność: 4/10
Return to Sender / Zwrot do nadawcy
Ukończ drugi rozdział "Na bocznicy" w trybie współpracy (online/podzielony ekran).
Trudność: 4/10
Rocking the Boat / Bujanie łodzią
Ukończ trzeci rozdział "Za burtą" w trybie współpracy (online/podzielony ekran).
Trudność: 4/10
Hide and Seek / Zabawa w chowanego
Ukończ czwarty rozdział "Ciemność" w trybie współpracy (online/podzielony ekran).
Trudność: 4/10
Late Night Pick-up / Nocna przesyłka
Ukończ piąty rozdział "Korek" w trybie współpracy (online/podzielony ekran).
Trudność: 4/10
Getting Even / Wet za wet
Ukończ szósty rozdział "Zemsta" w trybie współpracy (online/podzielony ekran).
Trudność: 4/10
First Blood / Pierwsza krew
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 1 misji głównej.
Trudność: 1/10
Magic Mushroom / Magiczny grzyb
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 5 misji głównej.
Trudność: 1/10
Worst Date Ever / Najgorsza randka
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 9 misji głównej.
Trudność: 1/10
One of Us / Jeden z nas
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 11 misji głównej.
Trudność: 1/10
Hands Off My Stoner / Morski obłęd
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 15 misji głównej.
Trudność: 1/10
Retake Wallstreet / Odbij Wallstreet
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 20 misji głównej.
Trudność: 1/10
Higher Than a Kite / Jak latawiec
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 26 misji głównej.
Trudność: 1/10
Deep Cover / Pod przykrywką
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 32 misji głównej.
Trudność: 1/10
Island Liberator / Wyzwoliciel wyspy
Musimy wyzwolić wszystkie posterunki jest ich 34. Polecam zostawić sobie to trofeum na koniec gdyż jak już wspominałem, jeżeli wyzwolimy wyspę ciężko będzie nam odnaleźć przeciwników a to utrudni nam wykonanie innych trofeów.
Ważna uwaga: Dwa posterunki muszą być wyzwolone bez wykrycia (otrzymujemy 1500XP) inaczej nie będziemy mogli nauczyć się umiejętności "Jak ninja", a co za tym idzie nie wykonamy trofeum "Dziara po całości".
Trudność: 4/10
Full Bars / Pełny zasięg
Musimy aktywować 9, masztów w grze jest ich 18. Maszty to podstawa proponuje zacząć od aktywacji masztów, aby odblokować mapę.
Trudność: 2/10
Archeology 101 / Archeolog
Musimy zebrać 60 przedmiotów kultu. W sklepie wykupujemy mapy przedmiotów, dzięki którym lokalizacje przedmiotów pojawią się na naszej mapie (na mapie pojawią się także listy zaginionych). Dla ułatwienia poruszania się między miejscami, w których znajdują się przedmioty proponuje wykonać miksturę "Błyskawiczny sprint" gdyż będziemy się poruszać swobodniej niż samochodem i będzie nam się łatwiej gdzie niegdzie wspiąć/podbiec. Jeżeli nie możecie znaleźć jakiegoś przedmiotu proponuje zostawić go i szukać następnego.
Trudność: 5/10
Dead Letters / Losy umarłych
Zbierz wszystkie listy zaginionych. Postępujemy jak przy trofeum Archeolog Lecz tu nie możemy pomijać listów tak jak przedmiotów. Dlatego polecam ten filmik:
Trudność: 5/10
Memory to Spare / Świetna pamięć
Musimy zebrać wszystkie karty pamięci. Robimy przy okazji trofeum "Wyzwoliciel wyspy" po podbiciu posterunku wchodzimy do środka i zbieramy kartę (nie w każdym posterunku znajduje się karta, ponieważ kart jest 20 a posterunków 34).
Trudność: 3/10
Jungle Journal / Zapiski z dżungli
Odblokuj 50 wpisów w Poradniku przetrwania. Wpadnie przy okazji przechodzenia gry.
Trudność: 1/10
Poker Bully / Wielki Szu
Musimy zarobić 1500 dolarów grając w pokera. Najłatwiejszym sposobem wykonania tego trofeum jest wykonanie misji pobocznej "Ojcowski zmartwienie" (X:580.5 Y:508,5). Wybieramy poziom nowicjusz inne są zresztą zablokowane. Gra toczy się o duże stawki, więc po ich ograniu trofeum jest nasze. Stawiamy wszystko w ciemno i liczymy, że dopisze nam szczęście, co jest bardzo prawdopodobne w tym miejscu!
Ja zagrałem wszystko w ciemno dwóch przyjęło mój zakład i wygrałem następnie znów postawiłem wszystko i wygrałem. Łut szczęścia? Postanowiłem to sprawdzić anulowałem misje i zagrałem jeszcze raz i znów wygrałem tą samą taktyką.
Trudność: 3/10
Have I Told You? / Nie mówiłem?
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 23 misji głównej.
Trudność: 2/10
Taken for Granted / Założone z góry
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 25 misji głównej, zaraz po tym jak zabijemy Vaasa.
Trudność: 2/10
Poker Night / Noc pokera
Trofeum uzyskamy po wykonaniu 35 misji głównej, zaraz po tym jak zabijemy Hoyta.
Trudność: 3/10
Fully Inked / Dziara po całości
Musimy odblokować wszystkie umiejętności. Punktów XP powinno nam spokojnie wystarczyć. Jeżeli będzie wam sporo brakować najlepszym sposobem zdobywania doświadczenia jest przechodzenie misji i podbijanie posterunków bez wykrycia.
Uwaga: Aby zdobyć to trofeum należy podbić dwa posterunki bez wykrycia. Szczegóły w opisie trofeum "Wyzwoliciel wyspy".
Trudność: 3/10
What a Trip / Niezła jazda
Musimy ukończyć ostatnią 38 misje głównego wątku. Misja ma dwa zakończenia, polecam obejrzeć obydwa zakończenia na YouTube:
Trudność: 4/10
Mastered the Jungle / Dżungla drugim domem
Gratuluję zdobycia platyny!
KOMENTARZE
Poszukuję chętnych do coopa. Proszę o pomoc.
Mój PSN: konsolite.
konsolite
2016-10-17 07:28:50
Online na łatwym jest dosyć trudny? Autor jakieś bzdury wypisuje, ja zrobiłem z bratem od strzału.
alex_gawlas
2015-12-25 02:37:48
bardzo fajnie sie grało no i platynka wpadła morzna rzec łatwo POZDRAWIAM
cerajta83
2015-03-18 20:56:58
fajna gra .. placek upieczony
georgio-rs
2015-03-01 00:52:25
chce ktoś wykonać wszystkie 6 trofków w co-opie?? Jak coś to pisac na psn id: marusiek91_PL
marusiek91
2014-11-18 13:00:16
Szukam chętnych do co op. PSN: Skarby1994
Skarby1994
2014-10-07 19:59:13
Również poszukuję chętnych do zrobienia misji coop - pawelekgno na PSN!
pawelekgno
2014-07-17 13:03:16
Bardzo dobry poradnik! Co do trofika\"z wielkim hukiem\" to zrobiłam go przypadkowo przy misji gdzie trzeba zestrzelic ciężarówke na moście z rpg:)
pralina82
2014-04-10 22:58:07
siema szukam pomocy przy pucharkach w trybie współpracy mój nick:
ku-ba_5303
kuba5303
2014-03-25 18:40:02
Witam. szukam kogoś do pomocy w zrobieniu trofków w trybie współpracy. Mój nick na PSN to kowal55q
kowal55q
2014-03-09 22:41:19
moj nick : RzasikPL chce zrobic 2 ostatnie misje co-op
rzasik
2013-12-28 17:42:20
Witam :) Szukam kogos do pomocy z misjami (dwiema) w co-opie (Zemsta i Za burtą). Mogę równiąz pomóc z jakimis trofikami :) Mój nick to: lukas_025. Mam nadzieje, że ktoś się zgłosi :D
lukaser13
2013-12-22 23:46:35
Witam ;) szukam kogoś do pomocy z 3 ostatnimi misjami w coopie,jednakże chętnie też pomogę z 3 pierwszymi misjami ;) psn id : SzejNu
SzejNu
2013-11-04 09:42:41
poszukuje chętnych do zdobycia trofeów w trybie współpracy , proszę o kontakt na kockodo(małpa)wp(kropka)pl
kockodo
2013-10-25 20:04:53
Witam, potrzebna mi pomoc przy przejściu jednego rozdziału w co-pie.
Przedostatni rozdział zakończony trofeum \"Late Night Pick-up / Nocna przesyłka\".
Mój nick marjuszkp, będę wdzięczny za każdą pomoc;]
marjuszkp
2013-10-13 19:10:10
Witam prosil bym o pomoc w co-op,\'ie psn id macio919
macio919
2013-10-13 18:22:15
Jak ktoś chce robić co-op\'a piszcie - MakosPL
MakosPL
2013-10-11 20:15:13
poszukuję osób do trybu współpracy mój nick to MarekSadzki. Z góry dzieki
MarekSadzki
2013-10-08 20:52:52
Witam. szukam kogoś do pomocy w zrobieniu trofków w trybie współpracy. Mój nick na PSN to TommyBlueSlayer
tommmy
2013-10-03 08:59:18
Chętnie ci pomoge kamilo918 nie długo cie dodam
drago954
2013-09-27 14:05:52
szukam osoby do przejścia gry w celu uzyskania platyny mój nick PSN to kamilo918
kamilo918
2013-09-24 20:28:24
Chętnie pomogę tb muzyczby 100 bo mi też jest potrzebna pomoc mój psn to PianekPL jutro cb dodam
PianekPL
2013-08-24 23:38:29
poszukuję chętnych do trofków współpracy PSN: Muzyczny100
Muzyczny100
2013-08-23 23:55:28
żeby przejąć posterunek bez wykrycia nie trzeba zabijać wrogów po cichu tylko trzeba się dobrze schować. Najlepiej najpierw zabić snajperów żeby nas nie zauważali a póżniej z łuku podpalić trochę posterunek i wybić ich z wyrzutni rakiet Moim zdaniem najlepsze do tego bronie to zmodyfikowana snajperka żeby zabić ciężko uzbrojonego wroga łuk zeby podpalić posterunek i wyrzutnia rakiet lub granatnik.
Bolt
2013-08-22 11:22:22
LOL Mnie od platyny dzieli trofeum \"kamien wygra\" . Jak zrobic to bo 2 posterunki zostały.
MAC-MAR
2013-07-22 10:54:03
Witam! Chciałbym przejść tryb kooperacji w celu uzyskania trofików. Mój nick na psn: Dolin_Pl. Jestem cały czas :D
Dolin_Pl
2013-07-20 14:54:56
@GawcioX
2 posterunki wyzwolone bez wykrycia, to takie, w których zabiłeś wszystkich piratów i
1. Zabiłeś wszystkich piratów cicho.
2. Ich koledzy nie widzieli śmierci twoich ofiar - bardzo przydatna jest tu umiejętność zabijania z noża + odciąganie ofiary od miejsca jej zgonu.
Ja polecam ci szukanie takich posterunków, zwłaszcza na pierwszej wyspie, gdzie piraci trzymają jakieś dzikie zwierzę - najlepiej tygrysa lub niedźwiedzia, a wtedy choć brzmi to absurdalnie, 1 strzałem można rozwalić cały posterunek bez wykrycia - strzelasz w klatke, klatka się rozpada, tygrys wychodzi sobie na zewnątrz i...wiadomo co :) Mam nadzieję że pomogłem.
fenwind
2013-07-10 17:32:53
Hej Lukasz z tej strony. Powie mi ktos jak wyzwolic posterunki ( te 2 ) bez wykrycia tzn?
GawcioX
2013-07-05 11:03:51
Platynę już mam, dziękuję bardzo osobom przemoczat, KamilozosPL i maczo1115 :) (Prosiłbym o wywalenie ze znajomych)
Yeah-Remix
2013-06-28 14:03:11
Poszukuję kogoś kto pomoże mi z trofeami z kooperacji, mój PSN nick to Yeah-RemixS. Prosiłbym o skontaktowanie się :)
Yeah-Remix
2013-06-06 20:35:27
już ogarnąlem
fenwind
2013-06-02 20:57:18
Hej, o co chodzi z tym że 2 posterunki muszą być wyzwolone ,,bez wykrycia?\'\' Wszystkich nożem trzeba posciągać?
fenwind
2013-05-27 15:04:17
ha a mi dwie ostatnie brakuja
jak to sie mowi ja Ci Ty mi
gany
2013-05-22 17:42:56
witam jak ktoś by mi pomógł z tymi dwoma pierwszymi misjami w Co op bo na publicznym są dalsze a tych nie mogę trafić nadchodzimy i zwrot do nadawcy, tylko tych trofeum mi brakuje do końca gry ,hilfe czekam na mecze po dodaniu mnie do ps3 możemy zaczynać moja nazwa :rozpedek
rozpedek
2013-05-22 08:32:44
Dobra już kumam o co caman z tym pucharkiem
kubusg22
2013-04-20 21:37:48
Mój psn id to kubusg22 Pomóżcie z tym Trofeum.
kubusg22
2013-04-20 20:16:04
witam wszystkich.Wytłumaczcie mi jedną rzecz:)Mianowicie chodzi mi o trofeum WYZWOLICIEL WYSPY,jak mam zdobyć dwa posterunki bez wykrycia,o co caman
kubusg22
2013-04-20 20:13:44
Szukam chętnych do współpracy.
PSN:pawel27pl
pawel27pl
2013-04-09 17:38:56
witam gramy dzisiaj o 19 chętnych zapraszam psn id medievil83
sneak83
2013-03-31 16:35:22
Witam szukam chętnych na trofea online psn id medievil83 osoby zainteresowane niech piszą pozdrawiam
sneak83
2013-03-29 13:21:49
... pisze żeby zacząć na trudnym poziomie, a jaki dokładnie to jest? tam są cztery poziomy, na którym zacząć? wojownik? czy mistrz?
konstantynopol25
2013-03-27 13:49:20
Witam mam problem z trofeami online . Wchodze w tryb wspolpracy przewaznie losuje mi mape teraz albo... zaczynam od poczatku i po ukonczonym rozdziale trofeum sie nie pojawia !!! Probowalem sam rozpaczac rozgrywke ale nikt sie nie dolacza . wie ktos moze co robic ???
amokwsr
2013-03-25 15:20:53
Witam, potrzebna pomoc do trofików z co-op\'a. PSN nick czarny81 zapraszam do znajomych. Gram dzisiaj i jutro po 23.
czarny81
2013-03-08 12:04:40
tryb wspolpracy. jak cos to dodawac do ziomkow. dabi90
Dabi90
2013-03-06 18:05:53
trofeum wpadlo dzieki pozdrawiam :)
Renazro
2013-03-06 07:37:19
witam

jezeli chodzi o \"Rock Always Wins / Kamień wygrywa\" to wydaje mi sie że nie trzeba wogóle eliminowac wrogów ,spróbuj stanąc w jednym miejscu i 25-razy odwrócic uwage wroga kamieniem :)
neo813
2013-03-05 18:49:48
witam mam problem z jednym trofikiem kamien wygrywa :/ jest ktos wstanie wytlumaczyc jak prawidlowo wykonac zadanie ? po odwruceniu uwagi i wyczekania az wrog wruci na swoje miejsce nalezy zalatwic go poprzez eliminacje nozem czy mozna go zalatwic bronia?
Renazro
2013-03-05 08:47:13
Mam nadzieje ze pomozecie:) Czy jeszcze aktualne oferty co do trybu wspolpracy?
jacabgo
2013-03-02 00:00:51
witam wszystkich!

@Dabi90-myslę ze bez problemu po skończonej gre wygrasz 1500$,co do gry to naprawde kawał dobrej roboty grało się bardzo fajnie,trofea wpadały jedno po drugim bez większych problemów,ale niestety trofea online troszke mnie denerwowały miałem problemy np. w \" Nocna przesyłka\" w tym miejscu gdzie musimy chronic ciężarówke samochód blokował się na skałach i dalej nie ruszał,musiałem rozdział zaczynac na nowo,albo w \"Hide and Seek\"pod koniec etapu w miejscu gdzie podkładamy bombe w bunkrze nie dało sie jej podłożyc normalnie nerwy mi już puszczały wszyscy po kolei nosili pakę i nic,poza tym gracze odchodzili albo ich wywalało i znowu na nowo.no ale się udało platyna zajeła mi 30h,wiekszosc posterunków na 1500xp to tez \" Dziara po całości \" wpadła w 3/4 przechodzenia gry

polecam bo naprawde warto zagrac!!!
neo813
2013-03-01 17:46:33
JESLI PRZEOCZYLEM TROFEUM Z POKERKIEM PODCZAS MISJI TO JUZ GO NIE WBIJE? CHODZI MI O WYGRANIE 1500 DOLCOW
Dabi90
2013-02-28 00:03:54
powalczę w COOP - mój nick: vnc3226
vnc3226
2013-02-20 10:52:34
Szukam ludzi do co-op\'a. Piszcie Dejwid123PL
Hansu
2013-02-15 12:46:09
Ja już platynkę wbiłem, więc mogę udzielić kilka rad:
- gdy chcemy wbić trofik dziara po całości po przejściu fabuły możemy szukać znajdziek (listy, przedmioty kultu), gdyż dostajemy za nie xp
- nie trzeba mieć online-passa, żeby wbić platynkę, trofea coop można zrobić razem ze znajomym na split-screenie
- jeśli grając online w coop nie wpadnie jakiś trofik po przejsciu rozdziału to musimy próbować raz jeszcze (miałem tak samo)
- jeśli chodzi o trofeum z wielkim hukiem lub inne trofea związane z zabiciami to po fabule możemy spróbować w dawnej siedzibie Hoyta na poł. wyspie
- DOBRA RADA - gdy spotkacie opancerzonych gości z LKMem używajcie koktajli mołotowa lub oddalcie się od niego, aby za pomocą snajperki postarać się o headshota (wpadnie dużo xp)
Gajowy308
2013-01-29 21:40:24
Panowie, czy FC3 wymaga online-passa? Nie wiem czy kupić nówkę czy używaną, różnica w cenie jest.
ciemnyyy
2013-01-28 11:15:07
Jąk i gdzie zdobyć trofeum z wielkim hukiem jeżeli już grę przeszlem?? Posterunki też mam już podbite i tylko tego trofeum nie umiem zaliczyć. Proszę o pomoc.
grzex1991
2013-01-26 12:10:42
Moglibyście dodać mnie jeszcze raz, bo akurat wczoraj nie byłem aktywny?
Ghost41
2013-01-25 08:34:00
mandziur - Wielkie dzięki za pomoc! :) Jeśli chodzi o tryb współpracy to jeszcze go nie ruszałem, więc niestety nie pomogę :/
scorpio84
2013-01-24 16:06:49
Ktoś się znajdzie do współpracy?
Mój nick PSN: nightwarrior4
Ghost41
2013-01-24 14:29:40
platyna siedzi :D
mandziur
2013-01-24 12:38:49
szukam chetnych do wspolpracy :)
PSN ID : mandziur
mandziur
2013-01-24 09:58:22
Jest ktos chetny do współpracy
PSN:Sieka3PL
andi2024
2013-01-23 00:35:24
ja natomiast mam problem z trybem wspolpracy :/ przeszedlem 3 rozdzialy online i zadnego trofika nie dostalem... wHYYYYYYYYYYYYY ????
mandziur
2013-01-22 20:31:05
X:371, Y:698,5 - koles wbija na pomost z desek , ty bedac w wodzie czekasz az sie zblizy , pojawia sie komenda i cmyk go ... smierc z ziemi zaliczone !!!
mandziur
2013-01-22 20:29:11
Witam, mam problem z trofikiem Fully Inked. Mianowicie, aby móc odblokować jedną z dostępnych umiejętności, musze wykonać zabójstwo z ziemi. Wiecie może gdzie mogę najłatwiej dokonać takiej egzekucji, gdy praktycznie przeszedłem już niemal całą grę? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
scorpio84
2013-01-21 00:02:22
Moj PSN ID:klocojadek
DODAWAJCIE!!!
klocojadek
2013-01-15 23:37:09
Mam problem z trofeum \"Wet za wet\". Rozdział 6 \"Zemsta\" ukończyłem już kilka razy a trofeum nie wpada:/ Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić? Tylko tego trofeum brakuje mi do Platyny:(
Namatih
2013-01-10 22:31:33
mam problem gdyz zapraszam kolege zo priva nie moze dołaczyć miał ktos taki problem !?
meaglinek89
2013-01-10 16:33:06
Mam pewne zastrzeżenia do opisu trofeum
,,Odważny czy głupi\'\'. Autor pisze, że bez mikstury zginiemy, ale ja zrobiłem to bez niej i uszedłem (ledwo) z życiem. Możecie sami spróbować...
gamer108
2013-01-04 22:37:52
Zablokowałem sobie właśnie trofeum dziara po całości jest na to jakiś sposób żeby nie przechodzić raz jeszcze??? A jak już to jak zrobić to trofeum najszybciej jeśli mam zacząć grę od nowa???
DamianG44K
2013-01-04 18:48:57
Pawel91 > absolutnie się z Tobą nie zgodzę, ponieważ to jest właśnie gra typowa na 1 osobę. Można dzięki temu odczuć to wszystko co się dzieję w grze jak na własnej skórze. A co do platyny to bardzo łatwa i przyjemna, chociaż trofea coop/online.. eah, szkoda gadać :D
szymonples97
2013-01-02 20:45:53
Już nie byłoby takiej wczuty. FPP idealnie pasuje.
adwienc
2013-01-02 16:19:59
Taka fajna gra to powinna być zrobiona z widoku trzeciej osoby a nie z pierwszej
Pawel91
2013-01-02 12:13:07
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u