Poradniki - FIFA 13

35
11
2
1
  • Trudność trofeów: 6/10
  • Trofea offline: 29
  • Trofea online: 20
  • Czas potrzebny za zaliczenie platyny: 50+ godzin
  • Minimalna ilość przejść: -
  • Zabugowane trofea: 0
  • Trofea do przeoczenia: 0
  • Kody blokujące trofea: nie
  • Liczba graczy/kontrolerów: 1/2
Fifa 13 - nowa, wciągająca dla fanów i maniaków. Trofea w tej edycji o wiele łatwiejsze niż w poprzednich latach. Jedyny problem może stanowić trofeum "Klub się rozwija" - jest najbardziej czasochłonne, chociaż i tutaj mamy duże ułatwienie w odzwierciedleniu do poprzedniej czięści. Pieniądze dużo łatwiej się zarabia.

autor: Dabi90

Bronzed / Brązowy
Ukończ poziom brązowy we wszystkich grach treningowych. Odpalamy gry treningowe i robimy wszystkie jeden po drugim.
Trudność: 2/10
Trolling for Goals / Zmyłka i gol
Trzeba strzelić gola bezpośrednio z rzutu wolnego po przebiegnięciu nad piłką jednego z zawodników. Mamy rzut wolny. Naciskamy L2, przychodzi ziomus z drużyny. Trzymając L2 naciskamy strzał + podanie po ziemi (mamy bardzo małe okno czasowe więc trzeba to zrobić ultra szybko), następnie puszczamy L2 i naciskamy strzał, wtedy zawodnik przywołany przebiegnie a ten drugi odda strzał. Za pierwszym razem na bank wam nie wyjdzie, żeby strzelić gola, ale w końcu się uda.
Trudność: 4/10
No Goal for You! / Nie tym razem!
Wybij piłkę z linii bramkowej. Kiedyś Ci się przytrafi, że Twój rywal oddając strzał lobem źle dobierze siłę strzału i Twoj bramkarz wyciągnie piłkę z linii. Ewentualnie kiedyś przy rzucie rożnym Twój obrońca zostanie trafiony piłką i wpadnie sam trofik, nie należy się spinać.
Trudność: 2/10
Creeping on the Down Low / Ruchomy mur
Musimy użyć możliwości przybliżania muru, aby zablokować strzał z rzutu wolnego. Naciskamy przycisk który macie ustawiony na przybliżanie muru, u mnie to L1. naciskamy go raz i czekamy żeby sędzia tego nie zauważył. Jeśli nie zauważył to potem skaczemy gdy rywal oddaje strzał.
Trudność: 3/10
Body Control / Super kontrola
Trzeba strzelić bramkę tracąc równowagę. Samo wpadnie.
Trudność: 1/10
Cheeky / Podcinka
Trzeba strzelić bramkę podcinając piłkę nad bramkarzem. Zmiana zawodnika + strzał, zmiana zawodnika + podanie prostopadłe lub zmiana zawodnika + podanie góra. Obojętnie jak, byle by wpadło do bramki.
Trudność: 2/10
Get In! / Efektowna główka
Trzeba strzelić gola szczupakiem. Mnie wpadło przy strzale noga :) Ale nie przejmujcie się, wpadnie podczas grania.
Trudność: 2/10
Brains and Brawn / Mądrość w obronie
Osłaniaj piłkę tak, aby opuściła boisko i żebyś mógł wznowić grę od bramki. Kontrola tempa. L2 trzymasz jak piłka leci na linię końcową, po zagraniu Twojego rywala i trofik wpadnie.
Trudność: 3/10
Road to Promotion / Droga do awansu
Wygraj mecz w trybie Sezony FUT. 1 mecz w sezonach wpadnie podczas nabijania wartości klubu. Tutaj walkower zaliczy.
Trudność: 2/10
Get Physical / Agresywna obrona
Musimy otoczyć atakującego przeciwnika i odebrać mu piłkę. Trzymamy R1, to jest podwojenie krycia. Po odebraniu piłki trofik wpadnie.
Trudność: 2/10
1 week / Dobry tydzień
Wygraj wszystkie mecze tygodnia w trybie EAS FC Match Day w danym tygodniu. Na każdy tydzień przypada ok 5-6 meczy tygodnia. Włączamy każdego po kolei w danym tygodniu i wygrywamy, obojętnie na jakim poziomie i która drużyna, byle by wygrać. Pamietaj, że trzeba rozegrać wszystkie mecze przypisane w danym tygodniu.
Trudność: 3/10
Go Live! / Na żywo!
Wygraj mecz w trybie EAS FC Match Day - Terminarz Live. Wygrywamy mecz w opisanym trybie. Jeśli nie jesteście ambitni to amator i samo się wygra :P
Trudność: 2/10
Getting Real / Na poważnie
Rozegraj 25 meczów w trybie EAS FC Match Day. Widziałem często na forum, że ludzie wypisywali, że zbugowany jest to pucharek i nie do wbicia. Po prostu podczas szybkiego meczu trójkątem włączamy Match Day. Jeśli nie włączymy, to nie wbijemy ;) 25 razy i wpada, nie trzeba wygrywać.
Trudność: 2/10
Hello World / Witaj świecie
Trzeba rozegrać swój pierwszy mecz wirtualną gwiazdą online.
Patrz na trofeum "Good Start"
Trudność: 1/10
On the Rise / Na fali
Awansuj do wyższej ligi w trybie Sezony. Włączamy sezony i robimy awans, najlepiej od razu z mistrzostwem. Jest to banalne w 10 lidze.
Trudność: 2/10
One of the Bros / Jeden z ziomów
Trzeba wygrać mecz w trybie Sezony wirtualnych klubów. Jak dla mnie to jeden z najtrudniejszych pucharków w FIFA 13, a wydawałoby się inaczej. Ale gdy już wygrywałem mecz, to rywale uciekali, a walkower nie zalicza się w tym pucharku. Dopiero po awansie do ok 5 ligi są poważniejsze drużyny, które nie uciekają, ale znów oni lepiej grają i nie jest tak łatwo jakby się wydawało ;) No ale w końcu uda się wbić trofik.
Trudność: 5/10
Bros / Ziomy
Rozegraj mecz w trybie Sezony z graczem gościem. Bardzo trudny trofik! Oczywiście żartowałem :) Włączasz sezony podczas wybierania drużyny, tam gdzie masz opisana siłę drużyny i wybierasz koszulki, to przed wybraniem drużyny włączasz pada nr 2 i naciskasz na nim trójkąt. Jest to gracz gość. Drugim padem akceptujesz drużynę i zaczynasz mecz. I idź, zrób sobie kawę, jak przyjdziesz i mecz się skończy trofik jest Twój ;)
Trudność: 1/10
Good Start / Dobry start
Musimy odblokować 10% wyzwań swoją wirtualną gwiazdą online. Do tego trofika będziesz musiał stworzyć wirtualną gwiazdę online. Następnie graj mecze towarzyskie i ligowe, jeśli masz z kim podczas meczy odblokowujesz dane umiejętności. W w tym pucharku musisz odblokować 10%. Od razu ciupaj mecze żeby odblokować 25%, bo taki pucharek na srebnej półce też się pojawi.
Trudność: 2/10
Still Friends? / Nadal znajomi?
Wygraj sezon w trybie Mecze towarzyskie online. Grasz z ziomkiem w zakładce online -> sezony mecze towarzyskie i wygrywasz ligę. Jeśli nie posiadasz znajomych pisz do mnie na PSN to Ci pomogę.
Trudność: 1/10
Mr. Manager / Pan Menedżer
Zacznij zarządzać swoim klubem w trybie FIFA Ultimate Team. Wpadnie podczas grania, zmieniasz piłkę, stadion, managera, dodajesz gracza, kartę kontraktu, kondycji i trofik wpada.
Trudność: 2/10
Silverware / Nagrody
Trzeba wygrać trofeum w trybie FUT. Banalne - wygrywamy obojętnie który pucharek lub ligę.
Trudność: 2/10
Building My Club / Budowanie klubu
Musimy odebrać swoją pierwszą paczkę FUT. Wchodząc do FUT dostajemy pierwsza paczkę, otwieramy ją i trofeum wpada.
Trudność: 1/10
I Love This Club / Kocham ten klub
Osiągnij wartość klubu na poziomie 85 000 000. Są ci, co uwielbiają tego trofika, ale są też tacy jak ja, co go nie znoszą. Po prostu grać, grać, grać i kupować, kupować, kupować. Najłatwiej jest kupować paczki brązowe, wtedy szybciej rośnie. Ja pierwsze 50 paczek kupiłem złotych, a potem dopiero brązy. Jest też możliwość handlu, ale jak to w handlu można dużo zyskać, ale też sporo stracić. Z pewnością ten pucharek zajmie Wam najwięcej czasu.
Trudność: 6/10
So Euro / Serio euro
Włącz rozgrywki europejskie w 1. sezonie trybu kariery. Gdy uruchamiamy nową grę przy ustalaniu poziomu trodności na samej górze mamy pytanie, czy chcemy sezon z europejskimi rozgrywkami. Zmieniamy na tak.
Trudność: 1/10
For Country / Dla kraju
Musimy zostać selekcjonerem reprezentacji narodowej. Tak jak w opisie, jedyne co doradzę, to jeśli nie lubisz grać przeciwko komputerowi, to bierzesz sobie za klub PSG, kupujesz mocnych "kucyków", symulujesz sezon, a w następnym sezonie dostajesz posadę w jakimś Paru, albo Wenezueli. Ja wbiłem normalnie grając Wisłą i obejmując kadrę Polski.
Trudność: 2/10
Way with Words / Moc słów
Uzyskaj od zarządu klubu dodatkowe fundusze w trybie kariery. Poprosiłem o dodatkowe 1000 funtów w Manchesterze United i trofik wpadł :P
Trudność: 1/10
Wheeling and Dealing / Łączony interes
Trzeba dokonać transferu zawodnika z dopłatą w trybie kariery. Należy kupić piłkarza z wymianą, tzn. podczas transferu oprócz kwoty dodajemy jakiegoś grajka. Najlepiej jeśli jest to piłkarz którym się interesuje dany klub, bo mamy 100% pewność, że transfer dojdzie do skutku.
Trudność: 2/10
Nice Form / Niezła forma
Osiągnij cel na kolejne mecze jako zawodnik w dowolnym momencie kariery. Nasza wirtualna gwiazda na starcie sezonu ma cele do wykonania. Cele na sezon (trofik z tym związany niżej) i cele na najbliższe mecze. Tutaj właśnie chodzi o to, żeby w najbliższych 5 meczach wykonać dane zadanie.
Trudność: 3/10
Digi-Me / Cyfrowy ja
Rozpocznij karierę zawodnika tworząc swoją wirtualną gwiazdę. Podczas rozpoczynania kariery zawodnika wybieramy opcję "Stwórz wirtualną gwiazdę". Po utworzeniu torfik wpada.
Trudność: 1/10
Packing Bags / Pakuj manatki
Jako wirtualna gwiazda musimy zostać wypożyczeni albo wytransferowani w trybie kariery. W pierwszym sezonie grając np. w polskiej lidze Twoja wirtualna gwiazda dostanie oferty wypożyczenia. Wystarczy zaakceptować, a trofeum wpadnie.
Trudność: 1/10
Master Negotiator / Mistrz negocjacji
Sprzedaj zawodnika po zaakceptowaniu Twojej kontroferty przez SI. Wystarczy, że podbijecie cenę o 1 Euro i trofeum wpadnie. Oczywiście trofeum wykonujemy w karierze managera (trenera).
Trudność: 1/10
Maxed Out / Na maksa
Osiągnij dzienny limit PD w EA SPORTS Football Club. Dzienny limit wynosi 2000PD, gramy aż go osiągniemy. Mnie wpadło po zdobyciu mistrzostwa w 1 lidze w Sezonach.
Trudność: 3/10
EASFC Youth Academy / Juniorzy EAS FC
Osiągnij 5. poziom w EA SPORTS Football Club. Wpadnie podczas grania. Jeśli graliście w 12 to wpadnie przy pierwszym uruchomieniu gry.
Trudność: 2/10
Big Spender / Na bogato
Musimy kupić przedmiot za EAS FC Football Club Credits. W menu głównym naciskamy KWADRAT. Wchodzimy w katalog i wybieramy jeden, dowolny zakup. Ważne jest, żebyśmy wcześniej rozegrali kilka meczów, aby zarobić na wybrany zakup.
Trudność: 1/10
In Form! / W formie!
Musimy znaleźć w paczce zawodnika drużyny tygodnia. Otwieramy i otwieramy aż znajdziemy :) Totolotek - jednemu się trafia w 10, a drugiemu w 100 paczce. Reguły brak. Jedyne co mogę polecić to to, że ja otwierałem od 1 paczki same złote, aż wpadł gracz tygodnia.
Trudność: 4/10
Road to Mastery / Droga do perfekcji
Odblokuj wyzwanie treningowe. Gdy zaliczysz jakieś srebne wyzwanie treningowe to wpadnie.
Trudność: 3/10
Division King / Król ligi
Wygrywamy ligę w trybie Sezony. Tutaj już trzeba się trochę wysilić i zdobyć mistrzostwo w dowolnej lidze. Wysilić, ponieważ gramy online i musimy wygrywać mecze.
Trudność: 3/10
Filling Cabinets / Początek kolekcji
Wygraj puchar w trybie Sezony. Pucharek uruchamia się co jakiś czas, nie jest to najłatwiejsze zadanie, żeby go wygrać, bo wszyscy się na niego "ciepią" jak tylko się zacznie, średnio raz na 2 tygodnie przez 4 dni jest możliwość wygrania tego. Wymaga to od nas wygrania 5 meczy z rzędu.
Trudność: 5/10
Well on Your Way / Na dobrej drodze
Odblokuj 25% wyzwań swoją wirtualną gwiazdą online.
Patrz na trofeum "Good Start"
Trudność: 3/10
Press Conference / Konferencja prasowa
Kup złotego zawodnika na aukcji za 15 000 lub więcej monet, korzystając z opcji Kup teraz. W sezonach FUT kupujemy złotego gracza na rynku transferowym za 15 000 monet. Opcja kup teraz, ponieważ jeśli kupisz przez licytację trofik nie wpadnie.
Trudność: 2/10
Promoted! / Awans!
Awansuj w sezonach FUT. W piątej lidze musimy wygrać z dziesięciu meczy tylko trzy i mamy awans.
Trudność: 2/10
Challenge Accepted / Zadanie przyjęte
Wygraj mecz przeciwko zespołowi tygodnia. W FUT mamy wybierana co tydzień drużynę tygodnia. Wchodzimy, żeby ją obejrzeć i rzucamy jej wyzwanie. Trofik prosty, bo możemy wybrać poziom trudności.
Trudność: 2/10
National Pride / Chluba narodowa
Musimy zostać powołani do kadry narodowej jako zawodnik. Jesli nie lubisz tej rozgrywki to zacznij karierę w wysoko notowanym klubie np. Real, Barca, Manchester United, czy City. Wybierz następnie pozycję obrońcy środkowego lub lewego pomocnika i Polaka :)
Trudność: 3/10
Impressive / Imponujące!
Osiągnij jeden cel sezonowy jako zawodnik w dowolnym momencie kariery. Zazwyczaj jak strzelicie 10 goli w sezonie to wykonacie zadanie, ale zawsze sobie sprawdźcie co dany klub od was wymaga. Ja gdy gram napastnikiem to miałem wymaganie z bramkami.
Trudność: 3/10
EASFC Starting 11 / Wyjściowa 11 EAS FC
Osiągnij 20. poziom w EA SPORTS Football Club. Wpadnie podczas grania. Jeśli graliście sporo w FIFĘ 12 to wpadnie przy pierwszym uruchomieniu gry.
Trudność: 3/10
Challenging / Zadanie wykonane
Trzeba wykonać zadanie EA SPORTS Football Club. Znów w menu głównym dajemy kwadrat -> zadania i w każdym tygodniu jest inny. Trofik łatwy, bo można poziom trudności dostosować do własnych skilli :)
Trudność: 3/10
Skill Legend / Legendarny talent
Osiągnij poziom legendarny w jednym wyzwaniu treningowym. Wydawałoby się, że łatwe, ale wymaga cierpliwości. Ja zaliczyłem każde zadanie na legendarny poza dryblingiem. Najłatwiej mi było podanie górą na boisku tak jakby tenisowym :) Trzymamy zmianę zawodnika i "pykamy" lekko trójkątem. Ważny jest kierunek, żeby celować na zawodnika i siła. I aż do osiągnięcia celu. Ważne jest, że nie podajemy w tym ćwiczeniu długim podaniem, tylko właśnie zmiana zawodnika + podaniem prostopadłym.
Trudność: 6/10
Pack King / Kolekcjoner
Otwórz 50 paczek kart FUT. Wydawałoby się, że dość ciężkie trofeum. Ale 50 paczek może być też brązowych, więc trofeum nie jest trudne - gramy, zarabiamy i otwieramy.
Trudność: 3/10
Football Legend / Piłkarska legenda
Za wbicie pozostałych trofeów.
KOMENTARZE
Poniewrz olalem sprawe ciagle potrzebuje pomocy w trofkach online :) psn j-amnik zapraszam jak najszybciej
jamnik
2014-09-01 18:57:43
Moje id na ps3- skubi1412
skubi1412
2014-06-19 10:43:15
Cześć Wam Wszystkim:) a ja mam problem z trofeum \"w formie \" ja wiem,że tu jest totolotek,ale gram już ponad kilka miesięcy otwieram złote paczki i dalej nic!!!tracę nadzieję i już jestem prawie zrezygnowany z platyny na którą mi tak zależy :( czy ktoś coś wie na temat tego czy te trofeum jest nie zbugowane? Leży u mnie Fifa 14 ale na razie nie gram w nią bo zostały mi 2 TROFIKI. Do platyny... Maniacy w fife pomóżcie!!! Pozdro
skubi1412
2014-06-19 10:40:46
potrzebna pomoc z wszystkimi trofeami online psn J-amnik zapraszam
jamnik
2014-03-20 13:24:25
ok panowie tacza zdobyta grałem w niedziele miedzy 14-17 Brazylia 4-4-2 jeśli to komos pomoże
pannowak5
2013-08-04 16:39:44
jest jakiś sposób na puchar bo zawsze w finale mam koksa Brazylia albo real :/

poza tym mogę pomóc w kilku trofeów np rzut wolny po przeskoczeni nad piłką itp pannowak5
pannowak5
2013-08-04 14:03:45
mapped pomozesz mi w nadal znajomi
miku123
2013-07-18 10:03:33
Platyna wpadła, więc skupie się na pomaganiu innym. PSN: mapedd klub TrophyHunterz
mapedd
2013-07-14 22:01:08
jeśli ktoś potrzebuje pomocy to polecam mnie dodać psn: mapedd. Sam potrzebuje pomocy przy One of the Bros / Jeden z ziomów i Still Friends? / Nadal znajomi?
mapedd
2013-06-26 16:50:53
ma ktoś w ultimate dużo pieniędzy i chce pomóc ? jak coś mój nick: raul77maly77. dzieki
raul77maly77
2013-04-29 13:03:05
Mi tez tarczy nie zaliczyło chyba trzeba zdobyc puchar ea??
mazury2013
2013-04-26 18:26:18
lipa żeby od tego zależało czy trofeum wpadnie
femo2323
2013-04-07 13:17:37
lipa żeby od tego zależało czy trofeum wpadnie
femo2323
2013-04-07 13:17:14
po wygraniu pucharu musisz wyjść z niego wciskajac kółko,masz do wyboru \"x\" co znaczy dalej,lub \"o\"co znaczy wyjdż i to własnie wybierasz
sidsid90648
2013-03-19 19:43:39
Fifa 13 Filling Cabinets / Początek kolekcji- zdobyłem puchar w trybie sezony a mimo to trofeum nie wpadło(tarcza EA) wie ktoś może dlaczego? Tak samo było z trofeum Bros/ Ziomy ten mecz z graczem gościem grałem też pucharowy jak by co i trofeum też nie wpadło ?
femo2323
2013-03-17 10:32:57
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u