Poradniki - Assassin's Creed: Revelations

32
16
1
1
 • Trudność trofeów: 4/10
 • Trofea offline: 39
 • Trofea online: 10
 • Czas potrzebny za zaliczenie platyny: 30 godzin
 • Minimalna ilość przejść: 1
 • Zabugowane trofea: 0
 • Trofea do przeoczenia: 0
 • Kody blokujące trofea: nie
 • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
Trofea w Assassin's Creed: Revelations nie należą do najtrudniejszych, chociaż na pewno są czasochłonne. Ubisoft na całe szczęście w trybie multiplayer nie kazał nam zdobyć ostatniego możliwego poziomu (do trofeum wymagany jest 20), także czas jaki spędzicie w multi to jakieś 5-10 godzin w zależności od waszych umiejętności. Zapraszam do poradnika.

autor: Bad_Comrade

Tools of the Templar / Narzędzia Templariusza
Gdy zdobędziemy 5 poziom w trybie multiplayer wchodzimy do sklepu Abstergo (L1) i kupujemy jedną ze zdolności.
Trudność: 1/10
Achiever / Wyczynowiec
Powinno wpaść podczas robienia "Prawdziwy Templariusz". Musimy wykonać jedno z wyzwań. Aby zobaczyć listę wszystkich wyzwań wchodzimy na nasz profil templariusza. Jednym z najprostszych jest wykonanie 10 zabójstw w 5 różnych rozgrywkach w trybie Ścigany
Trudność: 2/10
Looking Good / Elegant
Do zdobycia tego trofeum wymagany jest 10 poziom. Wystarczy odwiedzić sklep Abstergo i kupić broń podstawową dla jakiejkolwiek postaci.
Trudność: 1/10
There Is No I in Team / Pomocna dłoń
Drużyna w której jesteśmy musi ukończyć sesję na pierwszym miejscu w dowolnej rozgrywce z listy celów drużynowych.
Trudność: 1/10
The Way I Like It / Na własną rękę
Musimy zmodyfikować nasz profil templariusza. Wystarczy zmienić nasz tytuł, emblemat oraz patrona. Nic trudnego.
Trudność: 1/10
The Early Years / Początki
Desmond w tej części Assassin's Creed dostaje 5 sekwencji dotyczących jego życia, ukończenie każdego z nich to osobne trofeum. Aby mieć dostęp do tych specjalnych misji musimy zdobyć 5 fragmentów danych Animusa(zobaczcie trofeum "Nakryty"). Gdy już je zdobędziemy, wracamy na Wyspę Animusa, wchodzimy do pierwszego portalu po lewej i kończymy sekwencje.
Trudność: 1/10
The Reluctant Assassin / Asasyn z przymusu
Przechodzimy drugą sekwencję Desmonda. Do otwarcia drugiego portalu musimy zebrać 10 fragmentów danych Animusa.
Trudność: 1/10
Escape To New York / Ucieczka do Nowego Jorku
Musimy ukończyć trzecią sekwencję Desmonda. Aby ją odblokować wymagane jest posiadanie 15 fragmentów danych Animusa.
Trudność: 2/10
The Rotten Apple / Zgniłe jabłko
Przechodzimy czwartą sekwencję Desmonda. Do jej odblokowania musimy zdobyć 20 fragmentów danych Animusa.
Trudność: 3/10
Are You Desmond Miles? / Czy pan Desmond Miles?
Ostatnia z sekwencji Desmonda. Musimy mieć na koncie 30 fragmentów danych Animusa, aby ją odblokować.
Trudność: 3/10
Capped / Nakryty
Jedno z trofeów, które wymaga od nas dużej ilości czasu. Musimy zebrać wszystkie 100 fragmentów danych Animusa, które są ukryte w Konstantynopolu oraz Kapadocji. Aby zostały one pokazane na mapie musimy zdobyć 50 z nich (wtedy reszta zostaje automatycznie wyświetlona na mapie). Najprostszym sposobem na zdobycie wymaganej połowy jest włączenie wizji orła w trakcie wspinania się na punkty widokowe. Wtedy to widzimy dosyć duży fragment terenu, a gdy jesteśmy w pobliżu danych, z włączoną wizją, pojawiają się one na mapie (na jeden punkt widokowy powinny wam przypaść trzy fragmenty danych, a że jest ich 22 spokojnie zdobędziecie wymaganą połowę).
Trudność: 3/10
Worth A Thousand Words / Warte tysiąca słów
Należy zdobyć 10 ukrytych stron z księgi Ishaka Paszy (nie są one zaznaczone na mapie). Zbierzcie 25 fragmentów danych Animusa, gdy to zrobicie w księgarniach pojawi się mapa, która wyświetla ich lokacje na mapie. Gdy już ją kupicie, nie będziecie mieć problemu ze znalezieniem stron.
Trudność: 1/10
Pyromaniac / Piroman
Musimy ukończyć wszystkie zadania związane z ładunkami. Nie chodzi o listę zadań w DNA, tylko o specjalne treningi, które dostajemy od Piri Reis’a. Jego kryjówkę znajdziemy na Wielkim Bazarze. Wszystkie z nich są banalnie proste i nie sprawią wam żadnych problemów.
Trudność: 2/10
Armchair General / Wielki wódz
To trofeum najlepiej zrobić, gdy będziemy mieć wytrenowanych wszystkich asasynów do maksymalnego poziomu(7 mistrzów gildii, a reszta musi mieć dziesiąty poziom). Musimy kontrolować wszystkie miasta na mapie świata (oprócz Rodos). Wysyłamy po jednym asasynie na każde miasto (misje związane z przejęciami nazywają się "Odbij miasto"). Kiedy każde miasto będzie nasze, my dostaniemy trofeum.
Trudność: 2/10
Iron Curtain / Żelazna kurtyna
Musimy przeprowadzić perfekcyjną obronę kryjówki(żaden templariusz nie może się przebić), bez używania armaty. Najprościej będzie to zrobić w szóstym poziomie, sekwencji drugiej. Gdy rozpocznie się misja ustawiamy kuszników oraz stawiamy barykadę. Gdy nadjedzie taran, do jego zniszczenia używamy strzelców (tylko nie wciskajcie L2 :-))
Trudność: 2/10
Spider Assassin / Asasyn-pająk
Wdrapanie się na sam szczyt Hagia Sophia w czasie 25 sekund, na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe, dlatego polecam filmik:
Trudność: 3/10
A Friend Indeed / Szczery przyjaciel
Ukończenie wszystkich zadań dla jednej z frakcji jest dosyć czasochłonne. Lista zadań znajduje się w DNA pod nazwą "Zadania". Najprościej będzie ukończyć te które są przeznaczone dla Gildii Asasynów. Po prostu robimy wszystkie opisane tam punkty.
Trudność: 2/10
Tax Evasion / Unikanie podatków
Poborcy podatkowi templariuszy pojawiają się dosyć rzadko na mapie w formie czerwonej sakiewki, aby zdobyć trofeum musimy takiego jegomościa dogonić i go podciąć (wciskamy w biegu o). Drugą metodą (mniej efektowną), jest zabicie go i przeszukanie ciała.
Trudność: 1/10
Lightning Strikes / Niczym błyskawica
Aby zabić 5 strażników w 5 sekund musimy znaleźć pokaźną grupkę strażników. Gdy już taką znajdziemy, wrzucamy obok nich granat hukowy, następnie gdy już będą obok siebie granat dymny i robimy resztę. Idealne miejsce do wbicia tego trofeum (oraz do "Tańca w tłumie") jest pokazane na filmiku:
Trudność: 2/10
Overkiller / Likwidator
Zabicie 50 strażników ukrytym ostrzem to żaden problem. Wpadnie samo podczas przechodzenia kampanii.
Trudność: 1/10
Show-Off / Pokaz lotniczy
Należy spaść ze spadochronu na linę do zjeżdżania hakiem. Polecam filmik:
Trudność: 2/10
Sage / Mędrzec
Najnudniejsze trofeum w całej grze. Musimy zakupić wszystkie dostępne księgi w grze. Wszystkich ksiąg jest 28, przy czym część zdobędziemy wykonując misję, a resztę będziemy musieli kupić. Więc tak: 3 księgi zdobędziemy podczas kampanii, wykonując misję dla Sofii, 7 ksiąg jest związanych z zadaniami pobocznymi Nicollo Polo (są one pokazane na mapie więc nie ma problemu z ich odnalezieniem). Natomiast reszta... Cóż, potrzebujecie 467 433A na ich zakup w księgarniach. 14 z nich jest dostępne w Konstantynopolu, natomiast ostatnie cztery możecie zakupić u sprzedawcy w Kapadocji. Od samego początku gry naprawiajcie sklepy (nie zajmujcie się kupowaniem punktów widokowych, są one drogi i nie przynoszą praktycznie żadnych zysków), wysyłajcie asasynów na misje, a powinniście mieć wystarczająco kasy pod koniec gry. Jeśli nie, możecie to zrobić po zakończeniu gry. Banki deponują pieniądze raz na dwadzieścia minut.
Trudność: 3/10
Fast Fingers / Szybkie palce
Uwaga to trofeum jest podchwytliwe! Nie chodzi o to abyśmy sami obrabowali martwych strażników, ale o zdolność złodziei, którą możemy odblokować wykonując zadania dla ich gildii z punktu drugiego. Kiedy wykonamy wszystkie zadania z tej listy, zatrudniając złodziei oni samoczynnie będą rabować zwłoki. Po prostu zatrudnijcie grupę złodziei i chodząc po mieście zabijajcie każdego strażnika jakiego spotkacie na drodze.
Trudność: 3/10
Mosh Pit / Taniec w tłumie
Na otrucie 10 strażników jednocześnie musicie stworzyć bombę o największym zasięgu zawierającą biełun. Miejsce gdzie jest to najłatwiej wykonać znajduje się na filmiku:
Trudność: 2/10
Mouse Trap / Pułapka na myszy
Do wykonania trofeum potrzebne są bomby taktyczne z gwoźdźmi. Następnie szukamy grupki strażników, zwracamy naszą uwagę i biegniemy do jednego z rusztowań. Gdy będą już obok niego rzucamy im pod nogi bombę, a gdy będą unieruchomieni, niszczymy rusztowanie za pomocą klawisza O podczas biegu. Nie musimy zlikwidować 5 strażników jednocześnie, także nie ma z tym trofeum kłopotu. Filmik pomocniczy:
Trudność: 3/10
Craft Maniac / Miłośnij ładunków wybuchowych
W czasie trzeciej sekwencji dostajemy umiejętność tworzenia własnych bomb. Wystarczy, że stworzymy 30 ładunków wybuchowych i trofeum wpada.
Trudność: 1/10
My Protégé / Protegowany
Gdy jeden z naszych asasynów zdobędzie poziom 10, będziemy go mogli przypisać do jednej z kryjówek. Gdy już zostanie on do niej przypisany wykonujemy dwie misje z nim związane. Po ich wykonaniu nasz podopieczny zostaje Mistrzem Asasynów.
Trudność: 2/10
Almost flying / Prawie jak na skrzydłach
Obok głównej siedziby asasynów, znajduje się ogromna wieża (ta na którą wspinamy się wraz z Yusufem). Gdy wespniemy się na sam szczyt Wieży Galata w oodali widać zatoczkę z łodziami. Skaczemy z wieży w stronę tej zatoczki i otwieramy spadochron. Najważniejsze, aby wylądować w wodzie. Polecam filmik:
Trudność: 1/10
Silent but deadly / Ciche, lecz zabójcze
Najprostszym sposobem na zabicie trzech strażników za pomocą noży są misje rekrutowania asasynów. Są to te zadania w których musimy uratować asasyna przed templariuszami. Zwykle właśnie jest ich trzech. Ustawcie się tak, aby móc zabić ich jednocześnie i przytrzymajcie kwadrat. Nic trudnego.
Trudność: 2/10
I can see you / Widzę cię
Upewnijcie się, że macie ładunki dymne (fosfor) z największym zasięgiem oraz dywersyjne hukowe i udajcie się w to samo miejsce w których robiliście trofeum "Niczym błyskawica". Pierwsze zwabcie sporą grupkę strażników, a następnie używając ostrza zabijcie:
Trudność: 2/10
Monster's dance / Tańczący niedźwiedź
Należy zatruć strażnika(najlepiej strzałkami) i spowodować to, aby uderzył on trzech cywilów. Znajdźcie strażnika obok pokaźnej grupy ludzi, zatrujcie go, a gdy to zrobicie obrzućcie miejsce obok niego pieniędzmi. Trzy osoby na pewno się zlecą :-)
Trudność: 1/10
Bully / Dręczyciel
Należy znaleźć i POBIĆ Duccio. Pamiętajcie o tym, aby go nie zabić. Jeśli go zabijecie wczytajcie misję z poprzedniej sekwencji. Miejsce w którym znajduje się Duccio ukazane jest na filmiku:
Trudność: 2/10
Mastering the Art / Mistrz zwodnictwa
Premię INCOGNITO najłatwiej jest zdobyć podczas pierwszego treningu. Gra was sama pokaże sposób na jej pozyskanie.
Trudność: 1/10
True Templar / Prawdziwy Templariusz
Osiągnięcie 20 poziomu w trybie multiplayer to około 5-8 godzin gry w zależności od umiejętnośći. Najszybszym sposobem na osiągnięcie tego poziomu w miarę szybkim czasie jest granie w tryb SZTURM NA ARTEFAKT. Za zdobycie skrzyni przeciwnika i zabranie jej do naszej bazy otrzymujemy okrągłe 650 punktów. Powinniście zdobyć około 5000 punktów na mecz. Jeśli wam się ten tryb nie spodoba to polecam ŚCIGANY. Do 20 levelu potrzebujecie 136 500 punktów.
Trudność: 4/10
Make the Headlines / Prymus
Nie przejmujcie się tym trofeum. Zdobycie 13 różnych wyróżnień jest banalnie proste, gdyż w tej części Assassin's Creed dostajemy je praktycznie za wszystko (największa ilość zabójstw, największa liczba śmierci itd.) Wpadnie samo podczas robienia trofeum "Prawdziwy Templariusz"
Trudność: 2/10
Explorer / Badacz
Musimy ukończyć przynajmniej jedną rozgrywkę w każdym trybie gry. Te tryby to: Deathmatch, Prosty Deathmatch, Ścigany, Opętanie, Zabójstwo, Ukradnij Artefakt, Polowanie, Szturm na Artefakty, Zdobycie skrzyni, Eskorta.
Trudność: 2/10
Tactician / Taktyk
W jednym meczu multiplayer musimy zdobyć wynik przynajmniej 2505 punktów. Wpadnie podczas nabijania 20 poziomu.
Trudność: 1/10
Best Served Cold / Najlepsza na zimno
Trofeum związane z fabułą. Należy ukończyć pierwszą sekwencję DNA.
Trudność: 2/10
Istanbul and Constantinople / Stambuł i Konstantynopol
Trofeum związane z fabułą. Należy ukończyć drugą sekwencję DNA.
Trudność: 2/10
Seal the Deal / Dobry interes
Trofeum związane z fabułą. Należy ukończyć trzecią sekwencję DNA.
Trudność: 2/10
The Prince / Książę
Trofeum związane z fabułą. Należy ukończyć czwartą sekwencję DNA.
Trudność: 2/10
The Plot Thickens / Gęstniejący spisek
Trofeum związane z fabułą. Należy ukończyć piątą sekwencję DNA.
Trudność: 2/10
Successes and Failures / Sukcesy i porażki
Trofeum związane z fabułą. Należy ukończyć szóstą sekwencję DNA.
Trudność: 2/10
Old Boss, New Boss / Stary szef, nowy szef
Trofeum związane z fabułą. Należy ukończyć siódmą sekwencję DNA.
Trudność: 2/10
Priorities / Priorytety
Trofeum związane z fabułą. Należy ukończyć ósmą sekwencję DNA.
Trudność: 2/10
Fond Memories / Ulubione wspomnienia
Trofeum to nie jest trudne, lecz może sprawić wam pewne problem. Każdą misję z sekwencji od 1 do 9 musicie ukończyć na 100%, a więc w każdej z nich wykonać pewien warunek (nie dać się wykryć, nie zabić nikogo itp). Nie ma tu jednego dobrego sposobu na ich zdobycie. Po prostu uważajcie na to co robicie. Każdą misję można powtarzać w nieskończoność.
Trudność: 5/10
Holy Wisdom / Święta wiedza
Po zdobyciu wszystkich dziesięciu stron z księgi Ishaka Paszy odblokowuje się nam misja w Hagia Sophia. Wystarczy ja wykonać.
Trudność: 2/10
The Mentor / Mentor
Po zdobyciu każdej z siedmiu kryjówek, przypiszcie do nich asasynów. Przypisując ich do nich, odblokowujecie specjalne misje. Każdy z naszych uczniów ma ich dwie. Po ukończeniu drugiej z nich asasyni stają się Mistrzami Asasynów. Wykonajcie każdą z tych misji.
Trudność: 3/10
Revelations / Objawienia
Trofeum związane z fabułą. Należy ukończyć dziewiątą sekwencję DNA.
Trudność: 2/10
The Conqueror / Pogromca
Za zdobycie wszystkich trofeów.
KOMENTARZE
Witam. Szukam osób na ustawki on-line. Brakuje mi paru trofeów. Oczywiście również pomogę jeśli tylko bede w stanie.
PSN: Paulla96
DeadHedera
2015-09-08 17:47:22
Witam,
potrzebuje pomocy przy trofeach online. Oczywiście równiez pomogę.
Mój PSN : bialylodz
patrycjaskarb
2015-03-01 17:12:32
Mam gre z wykorzystanym online passem; mam tylko 3 dni darmowej próby - czy da się zrobić przez ten czas trofea online i czy zostaną one zaliczone ? A może jest jakieś ograniczenie ? Obeznanych proszę o info. Z góry dziękuje. GG 1657556 psn rastel82
rastel82
2014-10-01 01:35:17
Witam, poszukuje ludzi do trofków multi acr oraz acb
pisać na gg: 8084573 zacząć od tego że chodzi wam o trofea ;)
marpop
2014-09-29 21:36:23
chętni do ustawki na trofeum badacz zaproszenie do znajomych dla krzysiek86_21 w zaproszeniu napisać ac
krzysiek86_21
2014-05-29 16:36:21
Dołączam się do pomocy przy trofeach on-line
PSN ID: Orkub
Orkub
2013-12-29 21:59:33
siemka mam nadzieje za nie jest jeszcze za pozno na umowienie sie i zrobienie trofea z dodatkow dlc takich jak ANCESTORS: i PODRÓŻNIK:. moj nick to arcin13091 jezeli jest ktos chetny to prosze o kontakt
arcin13091
2013-11-23 03:06:48
Chętnie kupię online pass do ACR na PS3 oczywiście w rozsądnej cenie. Widziałem jakiś czas temu na allegro za 10 zł ale niestety już nie ma. Proszę pisać na maila g_manikowski@wp.pl
bhv3871
2013-11-07 12:00:02
chętnych do wbicia BADACZA a konkretnie polecieć na chest capture bo w to nikt nie gra :/ jak coś pisać pomogę też w innych ustawkach w dowolnej części assassi\'s creed można pisać po dłuższym czasie bo pewnie chętnych zbyt wielu nie będzie :) nick GamerParzy
Parzy
2013-11-02 22:20:52
chetnych do wbicia BADACZA zapraszam dodawac mnie nick PSN: RzasikPL
rzasik
2013-07-29 02:58:45
Mam ten sam problem mój nick to Jaxo64 może ktoś by pomógł z trofeum BADACZ ??
Jaxo64
2013-06-26 17:00:55
Gra ktoś jeszcze w multi? Powiem szczerze, że mam duży problem ze zrobieniem Badacza.
MacMillan1993
2013-05-29 15:07:37
I tak jak ktoś już pisał - ostatnie książki kupować w Cappadocii. Ja tak zrobiłem i wpadło za pierwszym razem
Assasyn327
2013-04-27 12:41:46
Platyna wbita :) Jeżeli ktoś zbiera kasę na książki - polecam posprzedawać wszystkie materiały do wyrobu bomb u Piri Reisa. Sporo kasy z tego jest.
Assasyn327
2013-04-27 12:40:25
Pamiętam jak trofeum \"Asasyn - pająk\" wbiłem przez przypadek po prostu biegając sobie po mieście :P Zaraz zabieram się za dalsze próby nabicia platynki - oby zbieranie kasy na książki nie było zbyt uciążliwe.
Assasyn327
2013-04-20 11:53:15
Mam takie pytanko do Was. Działa Wam multi? Bo ja jak próbuję wejść to robi mi się czarny ekran i konsola się zawiesza. O co tu chodzi?
Dr.Crash
2013-04-07 14:47:07
Dla ciekawych - trofeum Mędrzec ( z książkami ) mi zaliczyło dzisiaj ( 24-2-13) Ostatnie 4 ksiązki kupowałem w Kapadocji i żeby trofeum wpadło musiałem wrócić do Konstantynopola (pamiętajcie!). Najłatwiejszy sposób to wykupić trochę sklepów, wejść do kryjówki i czekać na zapełnienie banku w między czasie ładując pada i robić coś innego :P. Zostały mi jeszcze 3 trofea z multi i platyna. ;)
lukasz1609
2013-02-24 18:50:43
Znalazłem to czego mi nie zaliczyło. W Rankingu online można zobaczyć ile razy wdanym trybie grałeś
DonSobolO
2013-02-03 12:32:27
Ukończyłem wszystkie tryby gry multi i nie zalicza mi trofki :/
DonSobolO
2013-02-03 11:48:11
hej, czy w najnowszym patchu rozwiązano problem z tymi książkami? gram w revelations od paru dni i nie wiem, czy mi zaliczy ten pucharek, czy nie
yaper
2012-09-04 17:35:52
Potwierdzam że sposób na trophy miłośnik ładunków \"harrypotter1997\" działa. Miałem problem tylko z tym trofeum i pomogło. Dzięki... biorę się za DLC. te z DLC są tylko z gry sieciowej i dodatkowych map? powiem szczerze że nawet nie wiem jak do tego podejść. szkoda że nikt nie pokusił się o opracowanie takiego poradnika do DLC ;P
test32167
2012-08-21 20:06:59
Sposób na \"Miłośnik ładunków wybuchowych\".
Kiedy wciśniemy R2 otwiera nam się koło wyboru broni. Na samym dole lewego koła mamy nasze ładunki. Musimy zrobić tak żeby w jakimś slocie mieć ich 0 czyli wypieprzyć je gdzieś w powietrze. Kiedy mamy już ich 0 wchodzimy znowu do koła i najeżdżamy na ten ładunek. Pewnie wiele osób nie wiedziało, ale jeżeli wciśmy wtedy \"X\" to ładunek sam nam się stworzy :3.
###*Dalsza część w kolejnym poście*###
harrypotter1997
2012-08-20 03:40:36
I wtedy stworzymy sobie kolejne ładunki tego typu (oczywiście jeżeli będziemy mieli na nie składniki). Po zrobieniu w taki sposób 30 powinno nam wpaść trofeum :). Dziękuję i pozdrawiam.

P.S.
Jakby ktoś miał ochotę na przechodzenie ze mną poziomów w LittleBigPlanet to bym bardzo prosił o napisanie do mnie na PW. Mój PSN jest taki sam jak nick tutaj :3 (harrypotter1997). No i jeszcze proszę o sercowanie mnie tam i tagowanie i te inne pierdoły. Jeżeli napiszecie na PW też sie odwdzięczę :3.
harrypotter1997
2012-08-20 03:35:36
Dobra już nie ważne, właśnie wbiłem Platyne :D
Poradnik się przydał
Dyla
2012-07-08 23:19:59
Siema mam problem z trofeum piroman jak mam wykonać te misje i gdzie je znaleźć bo jak wchodze do kryjówki Piri Reisa to on nie ma żadnych misji
Dyla
2012-07-08 16:09:20
Aby zrobic trofeum z ladunkami musicie zrobic 30 takich samych ladunkow a trofeum wpadnie. najlatwiej tworzyc te z bielunem bo ma latwe do pozyskania skladniki ( robile je nie kupujac skladnikow ) a poza tym sa przydatne w misjach typu nie pozwol by cie zauwazono itp. Dzieki ze moglem pomoc sam jestem w trakcie wbijania platyny i poradnik bardzo pomogl :-)
szybcior97PL
2012-07-04 16:15:11
Czemu mi nie wpada zrób 30 ładunków i nie mogę znaleźć poborcy? HELP!
damiandab
2012-06-03 12:26:59
@aragorn1986 - co prawda mam 100% w AC:R ale i tak w Multi ciągle gram więc chętnie pomogę, PSN id taki sam jak tutaj
rascior
2012-05-24 17:04:43
Do platyny licza sie tylko trofea z podstawy gry. Szukam ludzi do Ściganego na dodatkowych mapach (konkretnie SIENA) brakuje mi tofeum \'Karnawal\' a popularnosc dodatkowych map niestety nie jest zbyt duza??!! \"michal-s197\" moj nick pisac kto chetny i kiedy ma czas!!
aragorn1986
2012-05-23 22:54:27
Czy trzeba mieć trofea z dodatków do platyny?
Bo z podstawki zostało mi tylko to stwórz 30 ładunków i ten przeklęty poborca podatkowy czy jak on tam ma
damiandab
2012-05-14 18:08:51
@lasek76 - kontrkradzież wykonujesz w momencie jak np. atakuje Cię strażnik - przytrzymujesz blokadę + w momencie jego ataku naciskasz kółko... zamiast zabicia strażnika, okradasz go podczas walki
rascior
2012-05-14 16:58:19
Panowie mam problem z tym trofeum \"szybkie palce\", wiem ,że trzeba uruchomić umiejętnośc złodziei ale jak zrobić tę cholerną kontkradzież bo nie mam już pomysłu, prosze o pomoc
lasek76
2012-05-12 14:55:48
witam potrzebuje pomocy w zdobyciu trofeum dotyczącego zaliczenia wszystkich trybów gier, moje ACC PS3 wir_wg. Pomoże ktoś?
wir_wg
2012-04-30 20:09:57
mam problem z Miłośnij ładunków wybuchowych. wie ktoś może jak to jest z tymi ładunkami. czy można tworzyć je w jednym miejscu??
wir_wg
2012-04-26 22:40:13
Widziałem że ktoś miał problem z uzyskaniem 100% w misji z zabiciem janczara z ukrycia. Banalnym sposobem na to jest użycie ładunku zaczepnego. Stoimy tuż przy stogu siana rzucamy bombę zaczepną najbliżej jak możemy od stogu siana, wskakujemy do stogu, czekamy aż janczar podejdzie, namierzamy go i zabijamy. Mi się udało za pierwszym razem także nie powinniście mieć z tym problemów.
rascior
2012-04-24 12:44:51
Piszę, ponieważ sam miałem niewielki problem z dwoma pucharkami, a mianowicie:
- trofeum Craft Maniac / Miłośnij ładunków wybuchowych - może się \"przyblokować\", jednak po usunięciu aktualizacji z dysku konsoli wypada bez problemu
- co do 3 sekwencji 8 etapu (tam gdzie Altair ma uratować wszystkich atakowanych mieszkańców) chodzi o uratowanie 4 mieszkańców na mapce miasteczka - są zaznaczeni czarną kropką, kiedy pozostajemy w ukryciu.
r4dz1u
2012-04-01 09:38:59
sorry Binio20:)
lukasz726
2012-03-31 12:07:56
bonio20 co do dodatków to wyszły 3 dlc, jedno jest związane z fabuła: Zaginione Archiwum, czyli wspomnienia Obiektu 16, dwa pozostałe z multi, jedno to dodatkowe mapy i z nim związane trofea, a drugie to dodatkowe postacie: Zabójczyni, Korsarka, Gladiator i Kaper. Jak coś też jestem chętny na zrobienie całaka to moje id jak coś to pisać:): lukasz726
lukasz726
2012-03-31 12:06:20
Mam już platynę,ale chciałbym zrobić100%,tylko nie wiem co to za dodatek jest potrzebny,sprawdziłem w PS Store ale nie wiem,grę mam pożyczoną więc musiałem kupić ten cholerny paszport Uplay dla multi,i widzę że to nie wystarczy.Gra mi się podoba i warta jest całki,jeśli ktoś wie proszę napiszcie
Binio20
2012-02-26 15:15:32
Co do tych 30 ładunków to niepamiętam jak to zrobiłem, ide sobie do tego dodaje ładunków potrzebnych do misji i nagle puf i trofeum wpada,spróbuj zrobić tak żeby żeby każdy RODZAJ ładunku był stworzony 30 razy.
GoldenGamer_Pl
2012-02-24 20:13:14
Wielki dzięki kubex-pl z tarikiem i bez zabijania nikogo przeszedłem dzisiaj , teraz zerknąłem na Twoje porady i bardzo mi się przydadzą. Nie umiałem zrobić tego z tym strażnikiem , zabijałem strzałkami,z tłumu i nic,krew mi sie gotowała z tym zbiornikiem. Może pogramy w necie? Mój nick PSN to: filipn98
GoldenGamer_Pl
2012-02-24 20:00:23
a jednak , po wyjściu ze wspomnienia zaliczyło
kubex-pl
2012-02-24 15:08:22
mam patcha 1.03 wszystkie książki pokupowane wszystko zdobyte itd. i mędrzec nie wpadło
kubex-pl
2012-02-24 15:05:26
witam panowie i panie może mam spóżniony reflex ale jest łatka 1.03
Sage Trophy / Osiągnięcie odblokowane poprawki
Brakujące wpisy Animus Database - rozwiązany
Atak bariera artefakt fix usterka poprawione
solidsnake
2012-02-24 14:51:39
Ja mam problem z utworzeniem 30 ładunków. Przeciąga mi się to przeciąga. Wykorzystalem wszystkie prochy itd. i nie wiem czy to różne ładunki trzeba czy te same ??
kubex-pl
2012-02-23 20:40:07
GoldenGamer_Pl Dzisiaj robiłem to trofeum \"Ulubione wspomnienia\" i robiłem te misje co tam piszesz więc mogę Ci pomóc. W misji zbiornik y... korzystałem z ładunków i niektórych zatruwałem a niektórych pistoletem. Z zabiciem janczara z ukrycia sie tak męczyłem.... trzeba go z bara pociągnąć żeby on cie gonił wtedy siup do sianka i z ukrycia czyli siana. Tarik - bez problemu. A nikogo nie zabijaj to polecam najem cyganek i też ładunki.
Miłej zabawy i życzę powodzenia.
kubex-pl
2012-02-23 20:38:35
MI zostało trofeum 100% synchronizacji zostało 5 wspomnień gdzie:
-zabij 5 strażników ze stogu siana
-nie daj sie wykryć <zbiornik ye....niewiem jak sie to pisze>
-zabij tarika z powietrza
-zabij janczara z ukrycia
-nikogo nie zabijaj
czy ma ktos jakies filmiki albo rady jak przejść je w 100% bo mam problemy

GoldenGamer_Pl
2012-02-23 18:29:57
Trofeum mędrzec nie wymaga żadnego patcha, poprostu zbieramy kaskę w kapadocji książki kosztują około 370.000 + około 400.000 w konstantynopolu. Za samą fabułę możemy dostać około 570.000 więc trzeba zrobić dużo misji dla asasynów wysyłając ich na misje morza śródziemnego. Tam patrzymy gdzie najwięcej można zarobić kasy w moim przypadku było to około 8000+ przychód z banku. Więc trzeba być cierpliwym.Mam nadzieje że pomogłem.
GoldenGamer_Pl
2012-02-23 18:21:03
elo , jestem w trakcie robienia platyny i co do mędrca to jeszcze nie próbowałem i nie wiem o czym mówicie że musi być patch ale czy nie zapomnieliście o 4 księgach w podziemiach 7 sekwencji ? one są prawie po 100.000 za jedną ale trzeba je nabyć.
kubex-pl
2012-02-22 20:35:24
Przechodze jeszcze raz gra dla mędrca i nie chciałbym robic tego trzeci raz (choć gra jestświetna ) Czy jak wywaliłem instalke i patcha to kolejność zbierani ksiąg ma znaczenie?
Najpierw fabuła a zakupy w sklepach na koniec tak ?
roberto80a
2012-02-21 10:12:19
Ja mam wszystkie trofea z wyjątkiem /mędrca/ i 100% synchronizacji - poradnik naprawde świetny brawa dla autora.
GoldenGamer_Pl
2012-02-19 17:29:09
Wiadomo już kiedy wyjdzie patch do mędrca?
Jest ktoś chętny na zakup obu dlc. Nie mam karty ale moge więcej niż połowe zapłacić :)
roberto80a
2012-02-01 13:37:47
@serrp - jak kupiłeś wszystkie księgi to musisz się uzbroić w cierpliwość i poczekać na patch, który teoretycznie Ubisoft ma wypuścić.
rascior
2012-01-28 18:39:56
rascior mam pytanie co do twojego sposobu czy jeśli kupiłem wszystkie księgi to jest jakiś sposób żeby zadziałał bez kasowania całej gry?
serrp
2012-01-25 09:53:28
Mi nie wpada miloścnik ladunków wybuchowych ale miałem farta z płapką na myszy bo tylko 2 zabiłem i wskoczyło
kacper97poland
2012-01-18 22:26:53
Wiecie coś o tym patch\'u co ma zreperowac Mędrca?
macho_online
2012-01-18 20:29:27
Wielkie dzięki za poradnik- bardzo pomógł
odnośnie problemu trofeum mędrzec - zrobiłem bez problemu wraz z osławionym patchem (może istotna była kolejność pozyskanych książęk ja najpierw zdobyłem te niezbędne do ukończenia misji książki niccolo polo, po zakończeniu fabuły kupiłem książki z Konstantynopola oraz z Kapadocji, na koniec odnalazłem ostatnią książkę Polo w arsenale)
Problem miałem z ładunkami (nie weszło trofeum oraz zadania) ale usunięcie patcha załatwiło sprawę.
Pozdrawiam
melkor
2012-01-10 21:20:08
@nakatti_snake jezeli nie kupiles wszystkich ksiazek to przeczytaj to co napisalem pare komentarzy nizej
rascior
2012-01-10 00:25:00
Czy po ściągnięciu patcha jest dla mnie choć 1% nadziei że trofeum \"Mędrzec\" wpadnie?
nakatti_snake
2012-01-08 14:49:48
Najbanalnieszja platyna!
Dawaj_na_rink
2012-01-04 22:51:47
Metoda ludzi z PlayStation Network też nie działa. Trzeba chyba czekać na poprawkę od Ubisoft.
DeMz
2012-01-04 01:54:11
Ten sposób działa tylko w przypadku, gdy nie kupiłeś jeszcze wszystkich książek. To już wiadomo od dawna. Jest nowa metoda, którą podesłała babka z PlayStation Network, właśnie to sprawdzam i dam Wam znać.
DeMz
2012-01-04 01:03:05
@vvesol - u mnie wszystko działało, trofeum MĘDRZEC było moim przedostatnim do platyny (po MĘDRCU wbiłem 100% synch i wszystko poszło ok)
rascior
2012-01-02 17:38:33
Czy po zakończeniu gry jest możliwość zakupu książek w Kapadocji? U mnie sklepy są bez sprzedawców.
vvesol
2012-01-01 22:42:26
Fajnie, że jakiś sposób istnieje! Tylko, że nie zamierzam tej gry przechodzic drugi raz i zbierac kase :)
macho_online
2011-12-31 17:08:30
## SPRAWDZONY SPOSÓB NA \"MĘDRZEC\" ## cz. 2
Usunąłem dwa pliki (patch + ten drugi, który waży 3,6~3,8) i zacząłem kupować książki, a trofeum bez problemu wpadło. Pamiętajcie żeby usunąć oba pliki z HDD (nie mylić z SAVE\'em!!!), a trofeum powinno wpaść. Have fun.
rascior
2011-12-29 00:37:08
## SPRAWDZONY SPOSÓB NA \"MĘDRZEC\" ## cz. 1
Opiszę swoją sytuację z tym trofeum. Odpaliłem ACR 2 tygodnie temu, zainstalowałem od razu (przy pierwszym uruchomieniu) Patch\'a, grałem fabułę i zdobywałem trofea poboczne. Czytając ten poradnik, natknąłem się na problem z trofeum \"Mędrzec\", natomiast fabułę już przeszedłem czyli zdobyłem książki od Sofii, a także zebrałem książki z Nicollo Polo, natomiast nie kupiłem żadnej książki w sklepie.
rascior
2011-12-29 00:35:15
Już ludzie pisali na ich stronie na Facebook\'u. Ktoś z Ubi odpisał, że ich ludzie zdają sobie sprawę z problemu i nad tym pracują, ale nic ponad to.
DeMz
2011-12-26 17:54:33
czyli tylko tak. FAJNIE!!! trzeba napisac do ubisofta czy do kogos tam ze wypuscili gownianego patcha ;)
damian14501
2011-12-25 00:36:07
Dziś wpadł mi pucharek za książki, niestety musiałem grać od nowa do 7 sekwencji, nie pobierałem żadnych patchy, zajęło mi to dwa dni. Mega nudne jest zbieranie kasy, najpierw trzeba rozbudować wszystkie sklepy (i tylko sklepy) i czekać aż będziemy mogli pobrać kase od banku. Kupujemy wszystkie książki w Konstantynopolu i udajemy się do Kapadocji i trofeum pojawia się bez problemu.
Mapi
2011-12-24 22:57:07
znalezliscie sposob na wbicie MEDRCA? niestety po zainstalowaniu patcha mi nie wpadlo. z tego co sie dowiedzialem aktualizacje trzeba usunac i grac od poczatku.
damian14501
2011-12-24 15:40:38
Ale chyba po zainstalowaniu nowego patcha trofik nie wpadnie. Jak wy myślicie?
macho_online
2011-12-23 13:06:29
NIEEE!!!! Ale... Ubi to nie może być banda szmat i na 100% wydadzą patcha, który to naprawi. A do tego czasu zrobię U3 ^^
AVATRON
2011-12-22 23:23:26
Tak potwierdzam po zainstalowaniu patcha 1.02 trofeum nie wskakuje! Jedyne wyjście to wywalić patcha i ponownie zainstalowac gre oraz nie pobierac zadnych poprawek i trzeba grać od nowa aż do 7 sekwencji gdy pojawimy się w Kapadocji. Fuck Ubisoft
Mapi
2011-12-22 22:35:14
Mam tak samo jak wy! Tylko tego trofeum brakuje mi do platynki. Pewnie już dupa :( Niestety, ale za to będę miał więcej czasu na inne :)
macho_online
2011-12-22 18:24:32
Mam też problem z książkami i trofeum Mędrzec. Zebrane wszystkie a trofeum brak. Podobno jest to wina ostatniego patcha do gry (1.02).
antilop
2011-12-22 13:44:09
Mam pewien problem. Otóż gra nie sprawiła mi większych problemów oprócz jednej (jak dla mnie) dziwnej rzeczy. Zebrałem wszystkie 28 ksiąg (3 misje, 7 zadania, 14 konstantynopol, 4 kapadocja). Byłem nawet w kryjówce żeby się upewnić czy wszystkie są. Problem polega na tym, że nie wskoczyło mi za to osiągnięcie. Co mam robić? Na żadnym forum się z podobnym problemem nie spotkałem..
mazii19
2011-12-21 14:02:33
Eee... czym się różni trofeum \"Niczym błyskawica \"od \'Widzę Cię\"?
AVATRON
2011-12-15 23:33:10
A przy okazji mala sztuczka na zrobienie \"Make the Headlines / Prymus\" - jednorazowo wpadlo mi bodaj 16 roznych wyroznien :) Gralem sobie bodaj w polowanie na skrzynie i w pewnym momencie wywalilo wszystkich z serwera, a mi pojawily sie ciekawe statystyki z w/w wyroznieniami. Teoretycznie mozna umowic sie na ustawke i poprosic innych, zeby na kilkanascie sekund przed koncem gry wyszli z niej.
nverse
2011-12-14 10:36:59
Z trofeum \"badacz\" juz wszystko jasne - po ponownym uruchomieniu gry zaliczone rozgrywki pojawily sie w statystykach. Okazalo sie, ze zapomnialem o jednej rozgrywce - zrobilem ja i pucharek wpadl :D
nverse
2011-12-14 10:34:39
@thunder - niestety musisz zrobic aktualizacje. Bez tego nie pograsz sobie po sieci.
nverse
2011-12-11 20:55:53
Robiac trofeum \"badacz\" zaliczylem po wszystkie tryby rogrywki i sie okazalo, ze zaliczylo mi tylko trzy tryby (patrzylem w statystykach) :( czy ktos wiec o co moze chodzic lub jak grac, ze rozgrywki byly naliczane? Z danej gry wychodzilem dopiero przy glosowaniu kolejnej gry.
nverse
2011-12-11 20:54:44
a o co chodzi z przepustką sieciową bo nie wiem czy to rozwiąże mój problem
chodzi mi o to ze jak wchodzę w grę to pisze o aktualizacji po której (jeśli się pobierze) wgrywają się trofea do dlc a jak nie chce pobierać to mnie wylogowuje z PSN i wtedy nie będę mógł grac online i nie zrobie trofeów online
Thunder
2011-12-06 19:56:21
@kamil1974 - jak jesteś w dzielnicy Galata to jest prom do Kapadocji(najbardziej po prawej)
pawka911
2011-12-05 21:59:02
dobra już mam...te trofeum (Piroman) nie było zbugowane. Ja po prostu nie miałem ukończonych 2 ostatnich samouczków. Dopiero kiedy tak się dziwnie ustawiłem w prawym górnym rogu pojawiło się O Interakcja. Uff... W KOŃCU ZROBIŁEM W NIEJ PLATYNE I POWIEM SZCZERZE ŻE TO BYŁA BARDZO ŁATWA PLATYNA. MOJA DRUGA PO BROTHERHOOD!
pawka911
2011-12-05 21:50:55
@Bad_Comrade - dzieki :) powiem wam, ze gra zaczela wiele u mnie zyskiwac po ukonczeniu glownej linii fabularnej. Wczesniej gralem jakos tak bez emocji, chyba za malo stesknilem sie za Eziom:)
nverse
2011-12-05 08:47:09
@pawka911 - w siedzibie Piri Reis\'a, każdy z tych czterech obrazów daje dostęp do dwóch misji. Spróbuj każdą z nich zrobić na 100%, być może pomoże. Jeśli nie to chyba będzie trzeba zrobić to na nowym sejwie...

@Yornek - przyznaje, też miałem kłopot z tą misją :) Każdemu, kto ma z nią problem (sekwencja 3, pamięć 8) polecam filmik WikiGuides: http://www.youtube.com/watch?v=S7Yoxae9-Zk
Bad_Comrade
2011-12-04 23:10:49
@Thunder - Jeśli się nie mylę, podczas włączania trybu multiplayer, gra daję nam przepustkę sieciową na trzy dni, w tym czasie spokojnie zrobisz trofea wymagane do platyny.

@kamil1974 - nie przejmuj się tym. Jeśli ukończysz sekwencję w Kapadocji, wystarczy, że wczytasz ją ponownie. Gra zapisze twoje wszystkie dane, również kupione książki

@nverse - podczas walki ze strażnikami, gdy jeden z nich cię atakuje, musisz podczas trzymanego R2 wcisnąć trójkąt (jak z normalną kontrą)
Bad_Comrade
2011-12-04 22:59:44
Jak wykonac zadanie zlodziei kontrkradziez? :)
nverse
2011-12-04 21:05:48
Ja dodam, że Ducia \"odblokujemy\" podczas wykonywania misji naszego ucznia. NIE da się go zabić.
Michalias
2011-12-04 20:14:34
masz statek do Kapadocji zobacz sobie dokladnie po kazdym z gosci od przewozow to jeden bedzie wlasnie tam ;] pierwszy po prawej na gorze jak patrzysz na mapke ;]
rysioshow
2011-12-04 11:36:52
Mam pytanie, robię trofea po przejściu gry więc me pytanie brzmi: Czy da się jakoś trafić do Kapadocji? Jak wezmę sekwencję z Kapadocji to będę chyba musiał od nowa zbierać te głupie książki :P
A co do tych złodziei to ja wbiłem na dach, nacisnąłem namierzenie na strażnika (nie pamiętam przycisku) i O
kamil1974
2011-12-03 21:41:31
czy da sie grać online bez pobierania dlc żeby mieć 100% bo miałem tak w unchatedzie 2 że pobrało mi trofea dodatkowe i jak wbilem platyne mialem ok 80%
Thunder
2011-12-03 21:34:58
w pierwszym zadaniu dla gildii zlodzieji musimy odciagnac straznikow od skrzyni wykorzystujac zlodzieji a pozniej sledzic jakiegos donosiciela.problem w tym ze niewiem jak to zrobic.wynajalem zlodzieji a oni czekaja na .... i tu jest problem.ratujcie
BuLi_pol
2011-12-03 18:12:06
@Yornek - W tej misji trzeba uratować wszystkich mieszkanców czyli zabic wszystkie czarne kropki na minimapce... poradnik spoko. Ja chba mam zbubowane Piroman , bo ukończyłem te samouczki u Pirego Reisa (oxtatnia z bombą potykową, nie? ) a trofeum mi nie wyskoczzyło . Zrobiłem nawet wszystkie wyznania i nic. POMOCY!!!!
pawka911
2011-12-03 01:11:56
Dobry poradnik. Mam pewien problem. W 3 sekwencji gdy gramy Altairem to trzeba zabić Krzyżowca tak aby nie zabił nikogo z naszych. Natomiast zawsze wychodzi ten kapitan i jest cutscenka jak zabijają pierwszego. Jak to zrobić?
Yornek
2011-12-02 17:23:29
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

PS4life - newsy, aktualności, gry, recenzje PlayStation 4

Liga Poleć znajomym PES Dragon Age 3

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na http://autoblog24.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u