Poradniki - Tumble

9
3
1
0
 • Trudność trofeów: 4/10
 • Trofea offline: 13
 • Trofea online: 0
 • Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 15-20 godzin
 • Minimalna ilość przejść: 1
 • Zabugowane trofea: 0
 • Trofea do przeoczenia: 0
 • Kody blokujące trofea: 0
 • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
Zabawa klockami od dawna nie była tak wciągająca, dlatego też Tumble wydaje się być obowiązkową grą dla posiadaczy PlayStation Move. Gra sama w sobie nie jest trudna, aczkolwiek niektóre poziomy mogą przysporzyć sporo trudu. Mam nadzieje, że poniższy poradnik pomoże Wam w zdobyciu 100%, tak więc zaczynamy:

autor: Kulfas

Lightning Fast / Jak błyskawica
Musimy zbudować wieżę o wysokości 2 metrów w przeciągu 35 sekund. Trofeum wymaga dużo zręczności w połączeniu z szybkością. Aby tego dokonać należy udać się do Strefy 4 Poziom 2 (Górując nad resztą). Aby zaoszczędzić cennych sekund, skoncentruj się na szybkości układania klocków a nie na ich perfekcyjnym ułożeniu. Jeśli się nie uda - próbuj dalej, za każdym razem dostaniesz inny zestaw klocków. Poniżej zamieszczam filmik dla ułatwienia:


Trudność: 5/10

Getting Taller / Wyżej i wyżej
Jest to pierwsze trofeum jakie wpadnie nam w grze. Należy zbudować wieżę o wysokości 1 metra.
Trudność: 1/10

Gold Dust / Złoty pył
Zdobądź 5 złotych medali.
Trudność: 2/10

Construction Complete / Budowa zakończona
Jest to dość czasochłonne trofeum, należy zakończyć każdy poziom medalem (brąz, srebro lub złoto). W grze znajduje się 69 poziomów w 13 strefach. Niektóre poziomy kryją w sobie zagadkę, tak więc dla ułatwienia dodaje wideo z wszystkich poziomów w grze. Całą listę z YouTube użytkownika FrankNStein znajdziecie tutaj.
Trudność: 5/10

Tucked in Tight / Mocno upakowane
Musimy upchać 25 klocków na platformie, w tym calu udajemy się do strefy 12 poziom 1 (Wirówka). Jeśli zdobędziemy złoty medal, trofeum wpada. Pierwsze 9 klocków odkryj "na szybkiego", poczym ściągnij z platformy i zacznij układać od początku starannie. Deski układaj na spodzie platformy aby zyskać większą powierzchnię. Poniżej zamieszczam filmik:


Trudność: 4/10

Having a Giraffe / Jak żyrafa
Zbuduj łącznie 5 metrów wieży.
Trudność: 1/10

Giant Red Wood / Mamutowiec olbrzymi
Zbuduj łącznie 100 metrów wieży.
Patrz na trofeum "Aż do gwiazd"
Trudność: 2/10

Victory is Yours / Zwycięstwo należy do Ciebie
To trofeum można wykonać za pomocą 1 kontrolera Move. Z menu głównego wybierz tryb dla "Wielu graczy" i rozegraj "Krótki turniej". Jeśli go ukończysz trofeum jest Twoje.
Trudność: 1/10

Working Together / Grunt to współpraca
To trofeum można wykonać za pomocą 1 kontrolera Move. Z menu głównego wybierz tryb "Wielu graczy" i rozegraj "Szybką grę". Zbudowanie wieży o wysokości 2 metrów nie powinno stanowić problemu.
Trudność: 1/10

All The Glitters / Wszystkie błyskotki
Trofeum wymaga zdobycia 50 złotych medali. W grze jest 69 poziomów z czego 58 posiada możliwość zdobycia złotego medalu. Możesz pominąć 8 poziomów, mimo to otrzymasz trofeum. Trudność poziomów wzrasta wraz z progresem gry, tak więc zacznij od strefy 1 sukcesywnie doskonal się zdobywając złote medale. Aby zobaczyć jak przejść wszystkie poziomy, kliknij tutaj.
Trudność: 6/10

Master Blaster / Wybuchowy mistrz
Zdobądź 3000 punktów w wyzwaniu destrukcji. Udaj się do strefy 8 poziom 2 (Dom dżentelmena). Jeśli zdobędziesz złoty medal trofeum wpadnie. Poniżej zamieszczam filmik:


Trudność: 3/10

Out of the Park / Strzał!
Wystrzel klocek poza pole gry w wyzwaniu destrukcji. Udaj się do strefy 8 poziom 2 (Dom dżentelmena). Na tym poziomie znajdują się beczki z prochem, postaraj się aby klocki uderzyły w jedną z nich. Przy odrobinie szczęścia klocek wyląduje poza polem gry. Sam zobacz:


Trudność: 3/10

Reach for the Stars / Aż do gwiazd
Zbuduj łącznie 500 metrów wieży. Nie jest to trofeum trudne, jednak bardzo czasochłonne. Najszybszym sposobem jest ciągłe powtarzanie poziomu "Górując nad resztą" Strefa 4 Poziom 2. Staraj się budować wysokie wieże, metry cały czas się sumują, tak więc to tylko kwestia czasu.
Trudność: 4/10

KOMENTARZE
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

PS4life - newsy, aktualności, gry, recenzje PlayStation 4

Liga Poleć znajomym PES Dragon Age 3

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na http://autoblog24.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u