Poradniki - Tekken Revolution

9
3
1
0
  • Trudność trofeów: 2/10
  • Trofea offline: 0
  • Trofea online: 13
  • Czas potrzebny za zaliczenie platyny: 10 dni
  • Minimalna ilość przejść: 4 x Arcade Mode; 1 x Player Match; X x Ranked Match
  • Zabugowane trofea: 0
  • Trofea do przeoczenia: 0
  • Kody blokujące trofea: tak
  • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
TEKKEN REVOLUTION to okrojona wersja szóstej części serii. Ta gra kładzie duży nacisk na rozgrywkę On-Line. Trofea są łatwe, nikomu nie powinny sprawić problemu.

autor: Arch

Novice Fighter
Twoja pierwsza walka w RANKED MATCH.
Patrz na trofeum "Battle Scars"
Just Getting Started
Trofeum wpadnie po zagraniu PLAYER MATCH. Nie trzeba wygrać, wystarczy stoczyć walkę. Dodam, że podobnie jak w RANKED MATCH aby wejść do tego trybu „płacimy” BATTLE COINS lub PREMIUM TICKETS.
Arcade Master
Należy pokonanić ośmiu przeciwników (wraz z bossem) w trybie ARCADE. Trudności gry nie można zmienić, ale myślę że osoby, które nie grały wcześniej w żadną grę z serii TEKKEN bez problemu sobie poradzą. Poziom walk jest bardzo niski, bo jak pisałem wcześniej część REVOLUTION jest przede wszystkim nastawiona na pojedynki ON-Line.
Battle Scars
Trofeum wpadnie po stoczeniu dziesięciu RANKED MATCH. Nie trzeba ich wygrywać, ale chcąc szybciej zdobyć 1,000,000 Golda to warto się postarać. Aby grać RANKED potrzebujesz BATTLE COINS. Początkowo dostajesz pięć, ale odnawiają się co 30 minut. Aktualny stan jest zaznaczony na niebiesko w prawym, górnym rogu ekranu. Można wykorzystać też „PREMIUM TICKETS” – bilety, które otrzymamy głównie za gre ARCADE lub logując się raz dziennie do sieci.
Honing My Skills
Nie musimy cztery razy przechodzić ARCADE, wystarczy że wejdziemy i zaraz po zobaczeniu przeciwnika wyjdziemy. Polecam jednak skończyć cztery razy ARCADE przed przystąpieniem do walk On-line. Zdobędziesz kilka bonusów i doświadczenie.
That Felt Good
Podczas jednej rundy musisz trzy razy użyć specjalnego ataku. Działa zarówno On-line jak i ARCADE (na dwa pady niestety nie wpadnie, ale można się ustawić z kolegą przez sieć). Jednym z najłatwiejszych do wykonania ataków specjalnych jest atak MARSHALLA LAWA – Tył + R2. Po trzech trafieniach dostaniesz puchar.
A Familiar Face
Trofeum wpadnie “przy okazji”. Po każdej walce (Rankingowej, Arcade lub ze znajomym na dwa pady) oprócz Golda otrzymujemy GIFT POINTS. Aby odblokować pierwszą postać należy zebrać 1000 GIFT POINTS (drugą 7000, trzecią 30 000). Postacie, które dostajemy są przydzielane losowo. Trofeum nie jest trudne, powinno szybko wpaść.
Embarrassment of Riches
Trofeum wpadnie po zdobyciu 10 000 GIFT POINTS. Dostajemy je wraz z doświadczeniem po każdej walce. W ARCADE dostajemy 10 GP, a On-line 100 GP. Polecam więc grać PLAYER MATCH ze znajomym (lub nie) i jak najczęściej wygrywać. Jest to dość czasochłonne, ale w grze On-line możemy skorzystać z tzw. SPECIAL TICKET, który daje mnożnik x 5. Stosunkowo trudno zdobyć taki bilet. Otrzymamy go na pewno za pierwsze przejście ARCADE lub 10 wygranych walk On-line.
Love Me Some Tekken
Banalne trofeum – należy zalogować się 10 razy do gry – raz dziennie (nawet nie trzeba walczyć). Nie ma znaczenia czy to będzie 10 dni pod rząd czy 10 dniu w ciągu miesiąca. Po uruchomieniu gry za każdym razem pojawia się komunikat ''SIGN IN BONUS: DAY X''. Dziesiątego dnia trofeum wpadnie i będzie to prawdopodobnie Twoje ostatnie, brakujące trofeum.
Rising in the Ranks
Grając RANKED MATCH należy awansować na wyższą rangę (z 1Dan na 2Dan). Po wygraniu kilku walk pojawi się na ekranie PROMOTION CHANCE – jeśli wygramy ten pojedynek trofeum wpadnie. Wymaga troche skilla.
Perfectionist
Trofeum wpadnie po wygranej rundzie PERFECT, czyli gdy żaden z ciosów przeciwnika nas nie trafi. Jak wyżej – można ustawić się z kolegą w PLAYER MATCH lub próbować w ARCADE przeciwko PCU.
Never Give Up
Dość trudne trofeum, ale powinno wpaść, jeśli będziesz sporo grał. Trofeum można zrobić w trybie: Ranked Match, Player Match oraz Arcade Battle. Generalnie chodzi o to, żeby wygrać walkę mając mniej niż 10% energii. Jeśli nie wpadnie w „naturalny” sposób to zaproś znajomego do PLAYER MATCH, daj mu się obić do momentu gdy będziesz miał mało HP, a potem go pokonaj.
Going for the Gold
Należy zebrać 1,000,000G. Pieniądze dostajemy za pojedynki (wygrane i przegrane). Najwięcej Golda dostaniemy za wygrane walne ON-Line wiec polecam grać przez sieć up-gride’owaną postacią i taką którą najlepiej potrafimy walczyć. Dość czasochłonne trofeum. Dodatkowo możemy korzystać z „PREMIUM TICKET” dający większy mnożnik Golda (nawet po przegranej walce).
KOMENTARZE
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Na forum
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u