Poradniki - Limbo

9
3
1
0
 • Trudność trofeów: 6/10
 • Trofea offline: 13
 • Trofea online: 0
 • Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 5-15 godzin
 • Minimalna ilość przejść: 1
 • Zabugowane trofea: 0
 • Trofea do przeoczenia: 0
 • Kody blokujące trofea: nie
 • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
Słowo Limbo może kojarzyć się z tańcem lub miejscem do którego według wiary chrześcijańskiej trafia człowiek który umarł bez chrztu. Myślę że nikt nie ma wątpliwości że w tym przypadku chodzi o to drugie. Gra ukazała się na PS3 rok po premierze wersji na Xbox'a 360 a w nagrodę za tak długie czekanie dostaliśmy "mały bonus" który podnosi trudność trofeów o jeden stopień. Limbo zdecydowanie nie polecam osobom z depresją, bo sama gra potrafi wprowadzić człowieka w taki stan i jest to zamierzony zabieg twórców. Wszystko jest czarno-białe nie ma muzyki, tylko dźwięki i odgłosy co potrafi czasem nieźle wystraszyć. Zapraszam.

autor: Yornek

Wrong Way
Rolę znajdziek w grze pełnią jajka i to z nimi są związane wszystkie brązy. Aby zebrać to jajko wystarczy że pójdziesz na samym początku gry w lewo a nie w prawo.
Trudność: 1/10

Altitude is Attitude
Kolejne jajko jest ukryte na drzewie. Dokładne omówienie lokalizacji wszystkich jajek nie jest wystarczająco precyzyjne więc zamieszczę filmik pokazujący gdzie ukryte są znajdźki.


Trudność: 1/10

It's Stuck
Następne jajo wymaga przygotowania suchego lądowania. Bierzemy rurę w rozdziale pokazanym na filmie i przestawiamy pod dźwignię po prawej stronie.
Trudność: 1/10

Urban Exploration
Ciężko byłoby to opisać, zapraszam więc do filmiku.
Trudność: 2/10

Alone in the Dark
Zapraszam do opisu pucharka "DING!" lub filmiku. Wymaga odrobiny wyczucia bo miejsce w którym znajdziemy jajko jest pozbawione światła.
Trudność: 2/10

Climbing the Cog
Gdy będziesz obok zębatki z dźwignią obok niej, nie pociągaj dźwigni! Wespnij się na zębatkę a znajdziesz jajko.
Trudność: 2/10

Backtracking
Polecam filmik.
Trudność: 2/10

Guided by Sparks
Gdy będziesz w miejscu gdzie cały teren będzie się obracał a z pewnej ściany będą sypały się iskry, wskocz na niewidoczną półkę i odbierz trofeum.
Trudność: 2/10

Under Ground
Gdy będziesz przy windzie z której wisi łańcuch zjedź po nim na dół i zbierz jajco.
Trudność: 2/10

Going Up
Aby dostać jedyne jajko nagradzające nas srebrem musisz pobawić się z grawitacją, filmik będzie pomocny.
Trudność: 3/10

Where Credit is Due
Wpada po ukończeniu gry, polecam granie bez żadnych poradników gdyż satysfakcja z rozwiązania danej zagadki samemu jest ogromna.
Trudność: 3/10

No Point in Dying
Trofeum które odkryje w nas nowy talent do wymyślania coraz to nowszych przekleństw, ale może doprowadzić do zniszczenia pada. Osoby które przeszły grę powinny wiedzieć że przejście gry przy jednej "posiadówie" z 5 śmierciami lub mniej to istna abstrakcja. Polecam poznanie wszystkich zagadek na spokojnie i zapamiętanie wszystkich niebezpiecznych miejsc jednak to zmieni faktu że na kilku lub kilkunastu próbach się nie skończy. Cóż powodzenia...
Trudność: 8/10

DING!
Trofeum związane z bonusem jaki dostaliśmy jako posiadacze PS3. Należy odkryć i przejść dodatkowy poziom. Poziom znajduje się w miejscu gdzie znajdziemy jajko potrzebne do pucharka "Alone in the Dark". Gdy dojdziesz do olbrzymiego komara, cofnij się do drabiny, zejdź po niej i idź w prawo. Gdy zbierzesz już jajko idź dalej a dojdziesz do miejsca w którym jest kilka zapalonych świeczek... naciesz się nimi bo to ostatnie światło jakie ujrzysz w tym poziomie. Cały poziom jest utrzymany w zupełnej ciemności i musimy polegać tylko i wyłącznie na naszym słuchu. Faktu nie ułatwia dalekie od siebie umiejscowienie checkpointów. Gdy usłyszysz zbliżającą się piłę, musisz podskoczyć w odpowiednim momencie. Zagadek jest wiele a poziom jest długi więc trzeba być uważnym i zdeterminowanym. Puchar dostaniesz po wyjechaniu windą z tego miejsca.
Trudność: 5/10

KOMENTARZE
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

PS4life - newsy, aktualności, gry, recenzje PlayStation 4

Liga Poleć znajomym PES Dragon Age 3

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na http://autoblog24.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u