Poradniki - Limbo

9
3
1
0
  • Trudność trofeów: 6/10
  • Trofea offline: 13
  • Trofea online: 0
  • Czas potrzebny na zaliczenie 100%: 5-15 godzin
  • Minimalna ilość przejść: 1
  • Zabugowane trofea: 0
  • Trofea do przeoczenia: 0
  • Kody blokujące trofea: nie
  • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
Słowo Limbo może kojarzyć się z tańcem lub miejscem do którego według wiary chrześcijańskiej trafia człowiek który umarł bez chrztu. Myślę że nikt nie ma wątpliwości że w tym przypadku chodzi o to drugie. Gra ukazała się na PS3 rok po premierze wersji na Xbox'a 360 a w nagrodę za tak długie czekanie dostaliśmy "mały bonus" który podnosi trudność trofeów o jeden stopień. Limbo zdecydowanie nie polecam osobom z depresją, bo sama gra potrafi wprowadzić człowieka w taki stan i jest to zamierzony zabieg twórców. Wszystko jest czarno-białe nie ma muzyki, tylko dźwięki i odgłosy co potrafi czasem nieźle wystraszyć. Zapraszam.

autor: Yornek

Wrong Way
Rolę znajdziek w grze pełnią jajka i to z nimi są związane wszystkie brązy. Aby zebrać to jajko wystarczy że pójdziesz na samym początku gry w lewo a nie w prawo.
Trudność: 1/10

Altitude is Attitude
Kolejne jajko jest ukryte na drzewie. Dokładne omówienie lokalizacji wszystkich jajek nie jest wystarczająco precyzyjne więc zamieszczę filmik pokazujący gdzie ukryte są znajdźki.


Trudność: 1/10

It's Stuck
Następne jajo wymaga przygotowania suchego lądowania. Bierzemy rurę w rozdziale pokazanym na filmie i przestawiamy pod dźwignię po prawej stronie.
Trudność: 1/10

Urban Exploration
Ciężko byłoby to opisać, zapraszam więc do filmiku.
Trudność: 2/10

Alone in the Dark
Zapraszam do opisu pucharka "DING!" lub filmiku. Wymaga odrobiny wyczucia bo miejsce w którym znajdziemy jajko jest pozbawione światła.
Trudność: 2/10

Climbing the Cog
Gdy będziesz obok zębatki z dźwignią obok niej, nie pociągaj dźwigni! Wespnij się na zębatkę a znajdziesz jajko.
Trudność: 2/10

Backtracking
Polecam filmik.
Trudność: 2/10

Guided by Sparks
Gdy będziesz w miejscu gdzie cały teren będzie się obracał a z pewnej ściany będą sypały się iskry, wskocz na niewidoczną półkę i odbierz trofeum.
Trudność: 2/10

Under Ground
Gdy będziesz przy windzie z której wisi łańcuch zjedź po nim na dół i zbierz jajco.
Trudność: 2/10

Going Up
Aby dostać jedyne jajko nagradzające nas srebrem musisz pobawić się z grawitacją, filmik będzie pomocny.
Trudność: 3/10

Where Credit is Due
Wpada po ukończeniu gry, polecam granie bez żadnych poradników gdyż satysfakcja z rozwiązania danej zagadki samemu jest ogromna.
Trudność: 3/10

No Point in Dying
Trofeum które odkryje w nas nowy talent do wymyślania coraz to nowszych przekleństw, ale może doprowadzić do zniszczenia pada. Osoby które przeszły grę powinny wiedzieć że przejście gry przy jednej "posiadówie" z 5 śmierciami lub mniej to istna abstrakcja. Polecam poznanie wszystkich zagadek na spokojnie i zapamiętanie wszystkich niebezpiecznych miejsc jednak to zmieni faktu że na kilku lub kilkunastu próbach się nie skończy. Cóż powodzenia...
Trudność: 8/10

DING!
Trofeum związane z bonusem jaki dostaliśmy jako posiadacze PS3. Należy odkryć i przejść dodatkowy poziom. Poziom znajduje się w miejscu gdzie znajdziemy jajko potrzebne do pucharka "Alone in the Dark". Gdy dojdziesz do olbrzymiego komara, cofnij się do drabiny, zejdź po niej i idź w prawo. Gdy zbierzesz już jajko idź dalej a dojdziesz do miejsca w którym jest kilka zapalonych świeczek... naciesz się nimi bo to ostatnie światło jakie ujrzysz w tym poziomie. Cały poziom jest utrzymany w zupełnej ciemności i musimy polegać tylko i wyłącznie na naszym słuchu. Faktu nie ułatwia dalekie od siebie umiejscowienie checkpointów. Gdy usłyszysz zbliżającą się piłę, musisz podskoczyć w odpowiednim momencie. Zagadek jest wiele a poziom jest długi więc trzeba być uważnym i zdeterminowanym. Puchar dostaniesz po wyjechaniu windą z tego miejsca.
Trudność: 5/10

KOMENTARZE
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u