Poradniki - Hustle Kings

5
5
1
0
  • Trudność trofeów: 8/10
  • Trofea offline: 7
  • Trofea online: 4
  • Czas potrzebny za zaliczenie 100%: 30-40+ godzin
  • Minimalna ilość przejść: 1
  • Zabugowane trofea: 0
  • Trofea do przeoczenia: 0
  • Kody blokujące trofea: nie
  • Liczba graczy/kontrolerów: 1/2
Trofea w tej grze są i bardzo łatwe i bardzo trudne. Poniżej poradnik, który pomoże w zaliczeniu i jednych i drugich. W zaliczeniu tych najtrudniejszych można sobie znacząco pomóc, wystarczy wiedzieć jak to zrobić. Polskie nazwy trofeów i ich krótki opis wziąłem bezpośrednio z gry, choć czasem jest mylący.

autor: Natkan13

License to Hustle
Ukończ tryb szkoleniowy. Pierwsze trofeum które nam wpadnie jeżeli po włączeniu gry wybierzemy tryb szkoleniowy (co sama gra nam sugeruje). Trzeba przejść przez 9 samouczków, które oferuje nam program. Uczymy się w nich jak grać w Hustle Kings.
Trudność: 1/10
Career Victory
Wygraj grę w trybie kariery. Trzeba wygrać mecz w trybie kariery, czyli z komputerem jako przeciwnikiem. W początkowych trybach kariery przeciwnik jest jednak bardzo słaby. Jeżeli mamy problem z tym pucharkiem to nie pogramy w Hustle Kings.
Trudność: 1/10
Skill Shot!
Podkręć bilę, żeby trafiła do celu Kolejne łatwe trofeum. Trzeba trafić bilą do łuzy używając podkręcenia lub skoku (to też podkręcenie tylko górne). Aby trofeum wpadło podkręcenie musi być maksymalne. Poniższe filmiki ilustrują uderzenia. Trofeum wpadnie również po prawidłowym wykonaniu sztuczki nr 2.


Trudność: 1/10
Online Hustler
Zmierz się z graczem w sieci. Trochę mylący jest polski opis tego trofeum, ponieważ nie wystarczy zmierzyć się z graczem online. Musi być to mecz o jakąś stawkę (czyli "Przekręt") i musimy ten mecz wygrać. Jak szybko zdobędziemy ten puchar zależy nie tylko od naszych umiejętności, ale także na jakich przeciwników trafimy. Wcześniej czy później wpadnie.
Trudność: 2/10
Trick Shot Wizard
Wykonaj wszystkie sztuczki Najtrudniejszy brąz w grze. Wprawdzie wykonanie 8 sztuczek nie jest aż takie trudne, ale problem polega na tym, że na początku mamy dostępne tylko 4 sztuczki a kolejne odblokowują się w trakcie przechodzenia trybu kariery. Ostatnia 8 odblokowuje się po zaliczeniu 39 imprezy (w trybie kariery jest 40 imprez). A dojście tak daleko jest bardzo, bardzo trudne. Patrz trofeum Career Complete
Trudność: 7/10
Skill Player!
Wbij bilę za pomocą czterech sztuczek: skoków, podkręceń, uderzeń od bandy i zastaw. Najłatwiejsze srebro w grze. Trzeba tylko wiedzieć jak wykonać te 4 uderzenia (według mnie w tłumaczeniu tego trofeum w grze jest błąd. Tłumaczenie jest następujące "Wykonano 0 z 8 umiejętności". Trofeum wpada po wykonaniu 4 umiejętności). Nie trzeba ich wykonywać w jednym meczu. Możemy je zaliczać w dowolnej imprezie (no oczywiście oprócz samouczka). 2 z nich pokazane są przy trofeum "Skill Shot!" kolejne 2 na filmikach poniżej.


Trudność: 1/10
Luck is an Art
Pokonaj kogoś, kto już ma to trofeum. Trudność tego trofeum polega na znalezieniu osoby, która je posiada i wygraniu z nią meczu. Przy dłuższym graniu w sieci na pewno wpadnie.
Trudność: 2/10
Speed Freak
Zakończenie ósemki w mniej niż 40 sekund. Trofeum szybkościowe. Trzeba wbić 8 bil w ciągu mniej niż 40 sekund. Najlepiej zrobić to w trybie offline, ale oczywiście w trybie kariery czy online też jest to możliwe. Trzeba próbować, próbować i jeszcze raz próbować. Po każdej grze wciskamy "START", "WYJDŹ" i wchodzimy od nowa. Najlepszy nasz czas jest wyświetlany w Mój profil - Trofea. Poniżej moje zaliczenie tego pucharku.

Trudność: 3/10
Online King
Wygraj 100 gier online. Trofeum czasochłonne. Trzeba wygrać 100 razy. Zaliczane są zwycięstwa w każdym meczu (i o stawkę i o ranking). Oczywiście możliwa jest ustawka z innym graczem.
Trudność: 4/10
Career Complete
Przejdź tryb kariery. Najtrudniejsze trofeum w grze. Cała Kariera składa się z 40 imprez, które trzeba zaliczyć aby dostać puchar. Pierwsze imprezy są bardzo łatwe, ale czym dalej tym trudność rośnie, a rośnie na 3 sposoby. Pierwszy to linia celowania: na początku długa, później średnia, w końcowych 4 imprezach jest brak linii celowania. Drugi to wzrost stawki: im jesteśmy dalej w karierze tym więcej musimy postawić HKC aby zagrać mecz. Jeżeli przegramy to tracimy. I w końcu trzecia trudność to poziom naszego przeciwnika: na początku myli się wielokrotnie, na końcu jest bezbłędny i wykonuje takie uderzenia, które według nas nie są możliwe. Na szczęście możemy pomóc sobie w zdobyciu tego pucharu na 2 sposoby: 1 bezpłatny polega na tym, że jeżeli jesteśmy pewni, że przegramy mecz wciskamy przycisk "Playstation" (musimy to zrobić przed zapisaniem gry) i wychodzimy całkiem z gry. Po ponownym jej uruchomieniu mamy dokładnie tyle HKC ile przed ostatnią grą. Drugi sposób (niestety płatny) to zakup specjalnej kredy w sklepie Hustle Kings. Kredy są w tej samej cenie (4zł) różnią się sposobem działania i ilością użyć. Oto one: Eagle Eye (zielona) Sokole Oko - dodaje długą linie celowania - ilość użyć 110. Cool Hands (czarna) Spokojne Dłonie - pomaga osiągnąć 100% celności - ilość użyć ? Fusion King (czerwona) Król Kumulacji - poprawia celność i dodaje długą linię celowania - ilość użyć 50. Second Sight (złota) Prekognicja - dodatkowe linie, gdzie zakończy się potencjalne uderzenie - ilość użyć ?
Trudność: 8/10
Hustle King!
Zdobądź 100 milionów HKC grając online. Bardzo, bardzo czasochłonne trofeum. Chodzi o wygranie łącznie 100 milionów HKC grając w sieci (wygrane się sumują, a przegrane się nie liczą). Stawki w sieci są bardzo różne, ale jeżeli ktoś stawia powyżej 100 tys. HKC to na pewno nie jest łatwo go pokonać. Na szczęście można zdobyć ten puchar przez ustawkę, trzeba tylko pamiętać, że możemy walczyć o 1/3 łącznej puli obu graczy (np. jak jeden gracz ma 10 mil. HKC a drugi tylko 5 mil. to możemy grać o 5 mil. - program nie pozwala na wyzwanie gracza na większą stawkę niż posiada). Według mnie najlepiej zagrać w "Dziewiątkę" w której po pierwszym uderzeniu jednego gracza możemy wyjść z meczu "START", "WYJDŹ". Oczywiście wychodzi ten, który ma mniej i tak na przemian, aż każdemu wpadnie trofeum.
Trudność: 5/10
KOMENTARZE
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Na forum
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u