Poradniki - Golden Axe

8
3
1
0
  • Trudność trofeów: 3/10
  • Trofea offline: 11
  • Trofea online: 1
  • Czas potrzebny za zaliczenie 100%: 2 godziny
  • Minimalna ilość przejść: 3 (1 w singlu + 2 przejścia w Co-op)
  • Zabugowane trofea: 0
  • Trofea do przeoczenia: 0
  • Kody blokujące trofea: nie
  • Liczba graczy/kontrolerów: 1-2/2
Zdobycie calaka w tej grze jest bardzo szybkie i proste. Napewno gra zainteresuje każdego trophy huntera. Musimy ukończyć 9 etapów, ale tylko w 1, 3, 5, 7 i 9 etapie są przeciwnicy. Natomiast etapy 2, 4, 6 i 8 to etapy bonusowe, gdzie możemy uzyskać trochę zdrowia (zielone skrzaty) i magię (niebieskie skrzaty). Ustawiamy grę na Custom oraz na 5 żyć i 5 pasków energii. W grze warto wykorzystać wszystkie smoki, na które wejdziemy, gdy zrzucimy z nich wroga. Szczególnie jest to pomocne w późniejszych etapach, gdy będziemy robić złoty pucharek. Warto pamiętać, że grając w singlu (tylko w singlu) możemy po każdej walce robić save, ponieważ jeżeli stracimy za dużo zdrowia to wczytujemy save i próbujemy jeszcze raz.

autor: Mapig

Cockatrice
Musimy wejść na małego smoka, który pojawi się w 1 etapie. Bardzo proste.
Trudność: 1/10

Omni Character
Musimy zagrać wszystkimi trzema postaciami w grze.
Trudność: 1/10

Turtle Village
Musimy dojść do 3 etapu bez utraty choćby jednego życia. Tylko w 1 etapie mamy wrogów ponieważ runda druga jest bonusowa.
Trudność: 1/10

Amazon Magic
Wybieramy kobietę o imieniu Tyris i musimy zapełnić maksymalnie jej poziom magii do 6 poziomu. Mikstury z magią zdobędziemy w grze od niebieskich skrzatów (musimy ich uderzyć - naciskając kwadrat) oraz w rundach bonusowych. Potrzebujemy zdobyć 9 mikstur z magią, następnie używamy magii (naciskamy trójkąt).
Trudność: 1/10

Dwarf Magic
Wybieramy karła o imieniu Gilius i musimy zapełnić maksymalnie jego poziom magii do 3 poziomu. Mikstury z magią zdobędziemy w grze od niebieskich skrzatów (musimy ich uderzyć - naciskając kwadrat) oraz w rundach bonusowych. Potrzebujemy zdobyć 4 mikstury z magią, następnie używamy magii (naciskamy trójkąt).
Trudność: 1/10

Barbarian Magic
Wybieramy barbarzyńcę o imieniu Ax i musimy zapełnić maksymalnie jego poziom magii do 4 poziomu. Mikstury z magią zdobędziemy w grze od niebieskich skrzatów (musimy ich uderzyć - naciskając kwadrat) oraz w rundach bonusowych. Potrzebujemy zdobyć 6 mikstur z magią, następnie używamy magii (naciskamy trójkąt).
Trudność: 1/10

Potion
Musimy zdobyć 3 mikstury od złodzieja lub grupy złodziei, czyli od niebieskich skrzatów, na których tafimy w grze oraz w rundach bonusowych. Robimy to w singlu, ponieważ, w Co-opie jak partner zwinie nam miksturę to gra nie liczy nam tego do trofeum.
Trudność: 1/10

Online Co-op
Możemy umówić się ze znajomym lub zagrać z przypadkową osobą. Ustawiamy grę na 1 życie i 1 pasek energii, a gdy zginiemy to wciskamy kontynuację (start) i wpadnie nam pucharek. Nie musimy ukończyć gry.
Trudność: 1/10

Survivor
Musimy dojść do 5 etapu bez utraty choćby jednego życia (kilka pasków energii możemy stracić). Tylko w 1 i 3 etapie mamy wrogów, ponieważ runda 2 i 4 jest bonusowa. Robimy to w singlu i po każdej walce robimy save, ponieważ jeżeli stracimy za dużo zdrowia to wczytujemy save i próbujemy jeszcze raz.
Trudność: 3/10

Co-op Win
Musimy ukończyć grę w trybie lokalnym Co-op. Potrzebujemy do tego dwa pady. Ustawiamy grę na 5 żyć i 5 pasków energii. Gramy sami na jednym padzie, a drugim idziemy tylko do przodu gdy gra od nas tego wymaga.
Trudność: 1/10

Win
Musimy ukończyć grę, czyli zaliczyć 9 etapów, ale tylko w 1, 3, 5, 7 i 9 etapie są przeciwnicy. Natomiast etapy 2, 4, 6 i 8 to etapy bonusowe, gdzie możemy uzyskać trochę zdrowia (zielone skrzaty) i magię (niebieskie skrzaty). Ustawiamy grę na Custom oraz na 5 żyć i 5 pasków energii.
Trudność: 1/10

Perfect Win
Jest to najtrudniejsze trofeum w grze. Musimy przejść całą grę bez kontynuacji. Ustawiamy grę na Custom oraz na 5 żyć i 5 pasków energii. Musimy ukończyć 9 etapów, ale tylko w 1, 3, 5, 7 i 9 etapie są przeciwnicy. Natomiast etapy 2, 4, 6 i 8 to etapy bonusowe, gdzie możemy uzyskać trochę zdrowia (zielone skrzaty) i magię (niebieskie skrzaty). W grze warto wykorzystać wszystkie smoki, na które wejdziemy, gdy zrzucimy z nich wroga. Szczególnie jest to pomocne w późniejszych etapach, gdy będzie więcej wrogów nas atakować. Warto pamiętać, że grając w singlu (tylko w singlu) możemy po każdej walce robić save, ponieważ jeżeli stracimy za dużo zdrowia to wczytujemy save i próbujemy jeszcze raz. Najwięcej problemów sprawi nam ostatni boss, dlatego trzeba pamiętać, aby przed ostatnią walką mieć uzbierany maksymalny poziom magii. Używamy magię dopiero wtedy, gdy na arenie pojawią się dwa duże bossy, kościotrupamy się nie przejmujemy tylko atakujemy dwóch bossów. Do ostatniego 9 etapu najlepiej przystąpić z 5 życiamy. Ja doszłem z 4 życiami i w ostatniej walce miałem trochę kłopotów, ale po kilku próbach się udało. Ostatni boss jest bardzo wytrzymały. Zróbcie save przed ostatnią walką i wczytujcie go aż w końcu się uda. Powodzenia!
Trudność: 5/10

KOMENTARZE
Online Co-op 1-10 ciekawe! Czekam i czekam jakos nikt nieche pomoc! :-(
mystic007
2013-07-15 01:23:46
Szukam osoby chetnej do zrobienia Online Co-op! prosze pisac na mystic007wiki pozdro
mystic007
2013-05-27 15:05:56
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Na forum
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u