Poradniki - Deep Black

6
5
9
1
  • Trudność trofeów: 3/10
  • Trofea offline: 16
  • Trofea online: 4
  • Czas potrzebny za zaliczenie platyny: 8-12 godzin
  • Minimalna ilość przejść: 1
  • Zabugowane trofea: 1
  • Trofea do przeoczenia: 0
  • Kody blokujące trofea: nie
  • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
Deep Black: Reloaded jest grą akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Wszystkie trofea działają na za siadzie łatwego natychmiastowego zliczania np. gdy musimy zabić 5robotów jednego typu wystarczy po zabiciu robota dać się zabić i zabić tego samego po załadowaniu gry jeszcze raz i powtórzyć do skutku. Gre wystarczy przejść na EASY co nie sprawia że śmierć was nie ominie zginąć jest bardzo łatwo ale częste punkty kontrolne bardzo pomagają. Można nieraz utknąć więc w razie kłopotów polecam filmiki.

autor: Mychokosmos

Hammer of Vulcan
Musimy zabić 5 droidów naprawczych, pierwszy raz spotykamy je w act 1 rozdział 3 gdy musimy zniszczyć rurę, jak napisałem wyżej najlepiej po zniszczeniu1 dwóch postarać się o swoją śmierć i zabić je ponownie. W całej kampanii znalażlemakurat5tych droidów ale łatwo je przeoczyć bo nas nie atakują.
Trudność: 1/10
Intel Analyst
Musimy 10 razy przejąć dane, w grze łatwo odnaleźć 8 ale znowu można powtórzyć nawet w 1 akcie, ale ja polecam zrobić to przy drugim komputerze w akcie 5.
Trudność: 1/10
Electromagnetic Pulp
Granaty elektryczne dostajemy już w akcie 1 musimy po prostu zabić nimi 20 wrogów Polecam je używać na opancerzonych przeciwników z wyrzutną rakiet. Nie warto rzucać z zasłony.
Trudność: 1/10
Jormungand
(online) Polecam ustawkę mało kto gra w multi. Wybieramy unranked match tworzymy na 2 osoby ustawiamy 1 frag i 5minut w(time limit) zabijamy przeciwnika. Gra ma błędy i nieraz ciężko się połączyć kilka razy miałem tak że byłem u kolegi w lobby ale on mnie nie widział i nie mógł uruchomić gry. Dlatego trudność online jest zawyżana oraz z powodu ustawki.
Trudność: 2/10
Bahamut
Patrz na trofeum "Megalodon"
Trudność: 2/10
Megalodon
(online) Musimy zabić 15 wrogów w sieci bez własnej śmierci w 1 meczu. Niepomecamużywać granatów bo łatwo o własną śmierć i przerwanie ciągu zabójstw. Razem z tym trofeóm wbijecie Bahamut za zabicie 5. Może to być ta sama osoba. Tworzymy unranked match zlimitem na minimum 15 fragów i czasem na 10minut mi 15 zabójstw zajeło 6min 50sec.
Trudność: 3/10
Antillia
Po prostu ukończ akt 1 powinno to zająć około 1,5h,Pod koniec gdy musimy przejąc Droidy jest trochę trudno i chyba jest błąd bo nieraz mi nie wychodzili nowi przeciwnicy i kilka razy musiałem wczytywać punkt kontrolny.
Trudność: 3/10
Dagon
Po prostu ukończ akt 2 powinno to zając około godziny.
Trudność: 2/10
Sargasso
Ukończ akt 3 ponad godzina.
Trudność: 3/10
Pescadero
Ukończ akt 4 ponad godzina na końcu jest nie wrażliwy na ataki trzeba użyć stun gun na generatorze po lewej stronie od wejścia na arene tylko ten jest cały i prowadzi kable do wierzy. Potem dochodzimy do konsoli przy wierzy naciskamy kółko i możemy atakować bosa sparaliżowanego bossa w czerwone okręgi pojawiające się gdy jest rażony prądem, Trzeba użycz do tego specjalnej broni ( a dokładniej alternatywnego strzału na R2), która jest koło konsoli. W razie co filmik:
Trudność: 3/10
Triton
Ukończ akt 5 około godziny. Pod koniec gry jest trudny moment z kilkoma Ghoul Scouts oraz pancernymi z rakietnicą, przejmij Ghoul Scouts i hakuj za pomocą harpuna 4 zielone lampy na łodziach podwodnych od razu po prawej. 2 łodzie po 2 lampy, druga pojawia się po przejęciu pierwszej,potem mamy minute by przedostać się na drugą stronę przejściem z którego wyjdą mini kraby i pokonać 2 Ghoul Scouts po czym musimy zhakować platformę i wyjść na powierzchnie co da nam punkt kontrolny, w dalszym etapie jak będzie kilka mini krabów i 3 ludzi a po nich latające droidy biegniemy na przód gdzie jest działko za którym jesteśmy prawie niezniszczalni.
Trudność: 5/10
Critical Massacre
Zabij 100 ludzi wpadnie w 1 akcie na bank!
Trudność: 1/10
Depth Charge
Zabij 50 droidów, powinno wpaść w akcie 1.
Trudność: 1/10
Pain in the Membrane
Zabij 50 wrogów strzałów w głowę Wpadnie raczej w akcie 1.
Trudność: 2/10
Open Minded
Zabij 5 wrogów karabinem wyborowym pod rząd chwile po tym jak znajdziemy sniper rifle będzie nas ostrzeliwało działko, schowaj się za ścianą i zabij 5 razy operatora działka, po zabiciu 1 czekaj aż podbiegnie kolejny i tak do skutku przewidywany czas około minuty :)
Trudność: 1/10
Trigger Happy
Zabij 50 wrogów, którzy korzystają ze shotguna powinno wpaść w akcie 1.
Trudność: 1/10
Nice Ghoul Like You
Przejmij/zhakuj 10 Ghoul Scouts pływające droidy w akcie 1 będziemy musieli tego dokonać w grze ich nie brakuje ale musimy uważać żeby nas nie zabiły pozostałe bo Ghoul Scouts są zawsze co najmniej w parze.
Trudność: 2/10
Up Close and Personal
Musimy zabić każdy rodzaj ludzkich wrogów melee'm czyli atakiem z bliska na kółko, Przeciwników jest 6 rodzai:
- Robotnicy bez broni
- Zabójcy z ostrzem dobiegający do nas
- Ludzie z smg
- Ludzie z karabinem komando
- Ludzie z bronią stun gun strzela na niebiesko
- Ludzie z czym jakby skrzydła z tyłu strzelają różnymi
Snajperów i opancerzonych się nie da.
Trudność: 2/10
Shotgun Wetting
Zabij 50 wrogów używając shotgun'a Powinno wpaść w akcie 1.
Trudność: 1/10
Multifaceted
(online) Wygraj mecz online na 5 różnych mapach, i znowu unranked match/ 1 frag/5 minut Trofeum to jest chyba zabugowane mi wpadło dopiero po powtórzeniu czyli wygraniu po 2 razy na każdej mapie.
Trudność: 3/10
Deep Black
Gratuluje platyny!!!
KOMENTARZE
Fakt ten poradnik to chyba dziecko pisało bo aż boli jak czytam *
Pawel91
2013-01-02 12:36:09
Fakt ten poradnik to chyba dziecko aż boli jak czytam
Pawel91
2013-01-02 12:33:28
Albo masz 5 lat, albo pisało to Twoje dziecko... Masz możliwość edycji? To z niej skorzystaj, bo nie dość, że sporo rzeczy opisanych jest bardzo chaotycznie to jeszcze te błędy ortograficzne i stylistyczne... Masakra...
WrednyPL
2012-09-01 15:02:02
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Na forum
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u