Poradniki - Deep Black

6
5
9
1
 • Trudność trofeów: 3/10
 • Trofea offline: 16
 • Trofea online: 4
 • Czas potrzebny za zaliczenie platyny: 8-12 godzin
 • Minimalna ilość przejść: 1
 • Zabugowane trofea: 1
 • Trofea do przeoczenia: 0
 • Kody blokujące trofea: nie
 • Liczba graczy/kontrolerów: 1/1
Deep Black: Reloaded jest grą akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Wszystkie trofea działają na za siadzie łatwego natychmiastowego zliczania np. gdy musimy zabić 5robotów jednego typu wystarczy po zabiciu robota dać się zabić i zabić tego samego po załadowaniu gry jeszcze raz i powtórzyć do skutku. Gre wystarczy przejść na EASY co nie sprawia że śmierć was nie ominie zginąć jest bardzo łatwo ale częste punkty kontrolne bardzo pomagają. Można nieraz utknąć więc w razie kłopotów polecam filmiki.

autor: Mychokosmos

Hammer of Vulcan
Musimy zabić 5 droidów naprawczych, pierwszy raz spotykamy je w act 1 rozdział 3 gdy musimy zniszczyć rurę, jak napisałem wyżej najlepiej po zniszczeniu1 dwóch postarać się o swoją śmierć i zabić je ponownie. W całej kampanii znalażlemakurat5tych droidów ale łatwo je przeoczyć bo nas nie atakują.
Trudność: 1/10
Intel Analyst
Musimy 10 razy przejąć dane, w grze łatwo odnaleźć 8 ale znowu można powtórzyć nawet w 1 akcie, ale ja polecam zrobić to przy drugim komputerze w akcie 5.
Trudność: 1/10
Electromagnetic Pulp
Granaty elektryczne dostajemy już w akcie 1 musimy po prostu zabić nimi 20 wrogów Polecam je używać na opancerzonych przeciwników z wyrzutną rakiet. Nie warto rzucać z zasłony.
Trudność: 1/10
Jormungand
(online) Polecam ustawkę mało kto gra w multi. Wybieramy unranked match tworzymy na 2 osoby ustawiamy 1 frag i 5minut w(time limit) zabijamy przeciwnika. Gra ma błędy i nieraz ciężko się połączyć kilka razy miałem tak że byłem u kolegi w lobby ale on mnie nie widział i nie mógł uruchomić gry. Dlatego trudność online jest zawyżana oraz z powodu ustawki.
Trudność: 2/10
Bahamut
Patrz na trofeum "Megalodon"
Trudność: 2/10
Megalodon
(online) Musimy zabić 15 wrogów w sieci bez własnej śmierci w 1 meczu. Niepomecamużywać granatów bo łatwo o własną śmierć i przerwanie ciągu zabójstw. Razem z tym trofeóm wbijecie Bahamut za zabicie 5. Może to być ta sama osoba. Tworzymy unranked match zlimitem na minimum 15 fragów i czasem na 10minut mi 15 zabójstw zajeło 6min 50sec.
Trudność: 3/10
Antillia
Po prostu ukończ akt 1 powinno to zająć około 1,5h,Pod koniec gdy musimy przejąc Droidy jest trochę trudno i chyba jest błąd bo nieraz mi nie wychodzili nowi przeciwnicy i kilka razy musiałem wczytywać punkt kontrolny.
Trudność: 3/10
Dagon
Po prostu ukończ akt 2 powinno to zając około godziny.
Trudność: 2/10
Sargasso
Ukończ akt 3 ponad godzina.
Trudność: 3/10
Pescadero
Ukończ akt 4 ponad godzina na końcu jest nie wrażliwy na ataki trzeba użyć stun gun na generatorze po lewej stronie od wejścia na arene tylko ten jest cały i prowadzi kable do wierzy. Potem dochodzimy do konsoli przy wierzy naciskamy kółko i możemy atakować bosa sparaliżowanego bossa w czerwone okręgi pojawiające się gdy jest rażony prądem, Trzeba użycz do tego specjalnej broni ( a dokładniej alternatywnego strzału na R2), która jest koło konsoli. W razie co filmik:
Trudność: 3/10
Triton
Ukończ akt 5 około godziny. Pod koniec gry jest trudny moment z kilkoma Ghoul Scouts oraz pancernymi z rakietnicą, przejmij Ghoul Scouts i hakuj za pomocą harpuna 4 zielone lampy na łodziach podwodnych od razu po prawej. 2 łodzie po 2 lampy, druga pojawia się po przejęciu pierwszej,potem mamy minute by przedostać się na drugą stronę przejściem z którego wyjdą mini kraby i pokonać 2 Ghoul Scouts po czym musimy zhakować platformę i wyjść na powierzchnie co da nam punkt kontrolny, w dalszym etapie jak będzie kilka mini krabów i 3 ludzi a po nich latające droidy biegniemy na przód gdzie jest działko za którym jesteśmy prawie niezniszczalni.
Trudność: 5/10
Critical Massacre
Zabij 100 ludzi wpadnie w 1 akcie na bank!
Trudność: 1/10
Depth Charge
Zabij 50 droidów, powinno wpaść w akcie 1.
Trudność: 1/10
Pain in the Membrane
Zabij 50 wrogów strzałów w głowę Wpadnie raczej w akcie 1.
Trudność: 2/10
Open Minded
Zabij 5 wrogów karabinem wyborowym pod rząd chwile po tym jak znajdziemy sniper rifle będzie nas ostrzeliwało działko, schowaj się za ścianą i zabij 5 razy operatora działka, po zabiciu 1 czekaj aż podbiegnie kolejny i tak do skutku przewidywany czas około minuty :)
Trudność: 1/10
Trigger Happy
Zabij 50 wrogów, którzy korzystają ze shotguna powinno wpaść w akcie 1.
Trudność: 1/10
Nice Ghoul Like You
Przejmij/zhakuj 10 Ghoul Scouts pływające droidy w akcie 1 będziemy musieli tego dokonać w grze ich nie brakuje ale musimy uważać żeby nas nie zabiły pozostałe bo Ghoul Scouts są zawsze co najmniej w parze.
Trudność: 2/10
Up Close and Personal
Musimy zabić każdy rodzaj ludzkich wrogów melee'm czyli atakiem z bliska na kółko, Przeciwników jest 6 rodzai:
- Robotnicy bez broni
- Zabójcy z ostrzem dobiegający do nas
- Ludzie z smg
- Ludzie z karabinem komando
- Ludzie z bronią stun gun strzela na niebiesko
- Ludzie z czym jakby skrzydła z tyłu strzelają różnymi
Snajperów i opancerzonych się nie da.
Trudność: 2/10
Shotgun Wetting
Zabij 50 wrogów używając shotgun'a Powinno wpaść w akcie 1.
Trudność: 1/10
Multifaceted
(online) Wygraj mecz online na 5 różnych mapach, i znowu unranked match/ 1 frag/5 minut Trofeum to jest chyba zabugowane mi wpadło dopiero po powtórzeniu czyli wygraniu po 2 razy na każdej mapie.
Trudność: 3/10
Deep Black
Gratuluje platyny!!!
KOMENTARZE
Fakt ten poradnik to chyba dziecko pisało bo aż boli jak czytam *
Pawel91
2013-01-02 12:36:09
Fakt ten poradnik to chyba dziecko aż boli jak czytam
Pawel91
2013-01-02 12:33:28
Albo masz 5 lat, albo pisało to Twoje dziecko... Masz możliwość edycji? To z niej skorzystaj, bo nie dość, że sporo rzeczy opisanych jest bardzo chaotycznie to jeszcze te błędy ortograficzne i stylistyczne... Masakra...
WrednyPL
2012-09-01 15:02:02
Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

PS4life - newsy, aktualności, gry, recenzje PlayStation 4

Liga Poleć znajomym PES Dragon Age 3

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na http://autoblog24.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u