Napisz poradnik

Jeśli zdobyłeś platynę w jakiejś grze i chciałbyś podzielić się z innymi graczami swoimi sposobami wbijania kolejnych trofeów, zapraszamy do nadsyłania do nas poradników.

Forma idealnego poradnika znajduje się tutaj - wystarczy ją ściągnąć/skopiować do edytora tekstu i odpowiednio przerobić.

Po rozpoczęciu prac nad poradnikiem warto napisać w tym temacie, podając grę i przewidywany czas ukończenia - pomoże to uniknąć dublowania się poradników. Gotowe teksty proszę nadsyłać na ten adres.

Dla osób, które przysłały minimum 3 poradniki przewidzieliśmy skrzynkę pocztową w domenie nick@trophyhunters.pl, a dla tych, któy napisali minimum 2 także specjalną kategorię na forum "Twórca poradników". Aby skorzystać z wcześniej wspomnianych bonusów należy wysłać maila na adres kontakt@trophyhunters.pl z linkami do swoich poradników na stronie i w przypadku chęci posiadania skrzynki e-mail hasłem do niej.

Jeśli komuś spodoba się pisanie tego typu tekstów, zachęcamy do trwałej pomocy na stronie przez wstąpienie do redakcji.

Zapraszamy do współpracy!!!

Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Na forum
Facebook
Polecamy

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na https://motowahacz.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u