Napisz poradnik

Jeśli zdobyłeś platynę w jakiejś grze i chciałbyś podzielić się z innymi graczami swoimi sposobami wbijania kolejnych trofeów, zapraszamy do nadsyłania do nas poradników.

Forma idealnego poradnika znajduje się tutaj - wystarczy ją ściągnąć/skopiować do edytora tekstu i odpowiednio przerobić.

Po rozpoczęciu prac nad poradnikiem warto napisać w tym temacie, podając grę i przewidywany czas ukończenia - pomoże to uniknąć dublowania się poradników. Gotowe teksty proszę nadsyłać na ten adres.

Dla osób, które przysłały minimum 3 poradniki przewidzieliśmy skrzynkę pocztową w domenie nick@trophyhunters.pl, a dla tych, któy napisali minimum 2 także specjalną kategorię na forum "Twórca poradników". Aby skorzystać z wcześniej wspomnianych bonusów należy wysłać maila na adres kontakt@trophyhunters.pl z linkami do swoich poradników na stronie i w przypadku chęci posiadania skrzynki e-mail hasłem do niej.

Jeśli komuś spodoba się pisanie tego typu tekstów, zachęcamy do trwałej pomocy na stronie przez wstąpienie do redakcji.

Zapraszamy do współpracy!!!

Logowanie
Login:
Hasło:

Zapamiętaj mnie
Utwórz nowe konto / Przypomnij hasło
Napisz poradnikUserbary
Ankieta
Jak podoba Ci się Far Cry Primal?
Rewelacyjny!
Niezły.
Średni, nic specjalnego.
Słaby.
Nie wiem. Kupię jak stanieje.
Facebook
Polecamy

PS4life - newsy, aktualności, gry, recenzje PlayStation 4

Liga  Poleć znajomym  PES Dragon Age 3

Rozwijaj pasję do motoryzacji, dowiaduj się o niej codziennie ciekawych informacji na http://autoblog24.pl

 TrophyHunters © 2010 - 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja materiałów bez zgody właściciela tej strony są zabronione.
stat4u